Iki medicinos studijų Klaipėdos universitete – tik vienas žingsnis

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Identiškas straipsnis yra "Vakarų eksprese". Kadangi Razbadauskas yra kandidatas į Seimo narius, tai besikartojantis identiško teksto straipsnis yra reklama, už kurią yra sumokėta. Įstatymas reikalauja, kad tokiu atveju po straipsniu būtų užrašas, kad Rinkimų reklama apmokėta iš Razbadausko rinkiminės sąskaitos Nr..... Dabar to nėra. Tai kas mokėjo už reklamą, ponas Razbadauskai? Tas pats klausimas mano mylimai "Klaipėdai".

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Na Seime tikrai universitetui pagelbėtum, nes dabar tai... nors ir iš mūsų liberalų universitete mažai naudos tik kaip siurbelės sau naudos ieško.

Ekonomija turi buti ekonomiska

Ekonomija turi buti ekonomiska portretas
cia tai bent.Lietuvoje vis rasoma ,kad per daug medicinos darbuotoju ,ir yra perteklius specialistu miestuose ,o rajonuose truksta,be to kam jie bus rauosiami uzsieniui ,o kad Iraelyje vertinami ,nieko nuostabaus ,ten daug emigravusiu is LIetuvos,be to gal palyginti reiketu kiek prie rusu okupacijos isleisdavo kiekvienais metais ir kiek dabar tose paciose bazese ir juk kiek per nepriklausomybes laikotarpi pastatyta ligoniniu ir kiek uzdaryta ir kitus rodiklius ,be to kas bus su tais moslininkais kurie kandidatuoja i Seima ,kas juos pakeis,be to visokiu disertacju gavimas labai abejotinas siais laikais tai ne rodiklis tureti koki tai laipsni ,kaip buvo sovietineje sistemoje.

anonimas

anonimas portretas
Intraveninė kardiologija? :D Gal prieš rašant straipsnį, reikėtų pasitikslinti terminus

Manau

Manau portretas
Manau,kad studentai,bent jau tie,kurie mokosi valstybes finansuojamose vietose,turetu bent 5 metus dirbti Lietuvoje.Jei duoda tau,tai priklauso ir atiduoti.

ona

ona portretas
Nejuokink Razbadauskai

to gal

to gal portretas
Paskaitykite dar kartą straipsnį. Esmė, kad Lietuvos sveikatos mokslų studijos vertinamos ir už Lietuvos ribų. Orientuojamasi ne tik į vietinę rinką, bet ir į atvykstančius studentus kurie 4 metus ar daugiau moka už mokslą, būstą, maistą, trasnportą, pramogas. Ekonomika. Jei poreikis ir specialistai yra - pirmyn !

gal

gal portretas
Nebejuokinkit su tais mokslais. Visi trimituoja, kad gydytojai išvyksta po studijų, slaugytojos, jei tik kalbą įvaldo- keliauja į Norvegiją, Vokietiją... Kam ruošti specialistus?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių