„Eurovizijos“ atgarsiai: išsigimimas pasiekė ribą

Įspėjo apie grėsmes

G.Kuby žino, kad lietuviai labai aktyviai gynė savo vaikus nuo šios programos diegimo, bet ji mano, kad ES pasistengs paspausti mažą mūsų valstybę.

Pasirodo, daugybėje šalių kovotojai prieš tokias iškrypėliškas nuostatas paskelbiami kriminaliniais nusikaltėliais.

"Apmaudu ir baisu, kad šis blogis slepiasi už žodžių "laisvė", "teisingumas", "tolerancija", "žmogaus teisės". Tie teigiami dalykai skina kelią genderizmui", – aiškino G.Kuby.

Vokietijoje neleidžiantys atžalų į mokyklą, kur vaikams brukamos genderizmo idėjos, tėvai būna teisiami, o vaikai patenka į valdiškus namus.

Kodėl ši žmoniją naikinanti ideologija platinama, G.Kuby tik spėliojo. Galbūt taip siekiama sumažinti žmonių populiaciją.

"Europa daro viską, kad sunaikintų nuostabią krikščionišką kultūrą, išplitusią po visą pasaulį", – konstatavo pranešėja.

Piliečiai jau priešinasi

Daugelyje šalių žmonės kyla į kovą prieš šią seksualinę revoliuciją. Vengrija 2012 metais patvirtino krikščionišką konstituciją, kurioje ginama gyvybė nuo pradžios iki natūralios pabaigos ir apibrėžta santuoka tik tarp vyro ir moters. Kroatijoje šiuo klausimu įvyko referendumas.

Paklaususi, ar Lietuvos Konstitucijoje yra įtvirtinta tradicinė šeima, G.Kuby išgirdo salėje šurmulį. Klaipėdiečiai ginčijosi, ar pagrindiniame Lietuvos įstatyme yra konkrečiai apibrėžta, kas yra šeima.

Prancūzijoje kilo didžiulis judėjimas prieš vienalytes santuokas. Vokietijoje prasidėjo pasipriešinimas prieš mokymo programą, kuri įtvirtina, jog mokant dėstomųjų dalykų nebūtų kalbama apie daugialytiškumą.

Bažnyčia – šeimos pusėje

Nuo šios kovos nenusišalina ir Katalikų bažnyčia. Slovakijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir vienoje Šveicarijos vyskupystėje vyskupų konferencijose vienareikšmiai pasisakyta prieš genderizmą.

Lenkijos bažnyčiose kunigai perskaitė deklaraciją prieš genderizmą. Jie aiškina žmonėms, kad tai yra kova prieš žmogaus prigimtį.

"Būtent tėčiai turi būti ypač aktyvūs ir domėtis, kas vyksta darželiuose ir mokyklose. Reikalauti ir neleisti luošinti savo vaikų. Netylėti, rašyti politikams ir vyriausybėms, rodyti savo poziciją", – ragino G.Kuby.

Dar vienas būdų rūpinantis sveika visuomene – rinkimų į Europos Parlamentą metu atidžiai klausytis, ką sako kandidatai, ir iki galo išsiaiškinti jų požiūrį į šiuos dalykus.
 NAUJAUSI KOMENTARAI

ma'agalim

ma'agalim portretas
"Europa daro viską, kad sunaikintų nuostabią krikščionišką kultūrą, išplitusią po visą pasaulį". Nuo kada krikscionybe tapo NUOSTABIA kultura? Straipsnis parasytas is vienos varpines.

Birutė Š.S.

Birutė Š.S. portretas
Reikėtų vertinti dainos melodiją ir dainos tekstą pirmoje vietoje, o tik paskui teisti dainininko aprangos stilių.

Klierikas Robertelis

Klierikas Robertelis portretas
Daina tai slyksti, bet su juo permiegoti tai labai noreciau.
VISI KOMENTARAI 53
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių