Kam užteks pinigų šiais metais Klaipėdoje?

baikit tarti bastionų tilto pavadinimą

baikit tarti bastionų tilto pavadinimą portretas
Pažiūrėkit, kaip susiaurėjo Dangės upė ties buvusiu teklekomu.Tai upeliūkštis. O per jį dar vis svaičiojama statyti keturių juostų galingą BASTIONŲ (BASTIONŲ!) tiltą. Pakeliamą. Monstrišką. Ir štai, per upeliuką nusitiesęs monstras nukreips mašinas į skesgatviuką. Tie, kas tai sumanė verti nobelinės premijos

To GAL

To GAL portretas
Jei žmoniu nuomone nesutampa su tamstos ir jei snobinė džiazo muzika tau vienai patinka (beje šiame festivalyje iš džiazo yra likę tik interesai kiek pavyks merienei užsidirbt) , tai neturi jokios teisės juos buduliais. Toks būdamas tik kitus taip vadini.

taigis

taigis portretas
Reikia ne "mažiau vogti", o visai nevogti...

To runkeliams

To runkeliams portretas
Privatizatoriau papasakok kaip aptverti slagbaumu kiaurai pravažiojama kiema:) Ir kaip iš savivaldybes prasimušti teritorijos detalu plana:)? 3.14zdabolas tu eilinis.

Grėbliauskas

Grėbliauskas portretas
Babkių užteks mano šeimynai ir nuotoliniam džiazzzzo festivaliui.

Runkeliams

Runkeliams portretas
Jūs apart trinkelių ir savo nušiurusių kiemų nieko nematot.Klaipėda gražėja kiekvienais metais tik kaimo buduliai to nemato.Normalūs žmonės susiburia į bendrijas,privatizuoja žemę aplink daugiabutį,įsirengia už savo lėšas sunumeruotas parkavimo vietas,pasistato šlagbaumus ir gyvena normaliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kur aiksteles automobiliams prie gyvenamuju namu?

Anonimas

Anonimas portretas
Idomu kas.pasikeite apart trinkeles?

gal

gal portretas
prasiblaivykit , buduliai, tada pamatysit, kaip per 3 m pasikeite miestas... bet va, yra kam pakirsint, ninocka ir naglis stengiasi, kad tik butu blogiau... o dziazai yra puiku, jie yra geris ir grozis:)

Tik dzezui

Tik dzezui portretas
Kaip kam užteks? Aišku dzezui, dar pinigų dzezui kuo daugiau dzezui, viską dzezui sukiškim,

Valio

Valio portretas
Valio, paminėta nebuvo, vadinas džiazo nebus!

gandragalviai

gandragalviai portretas
arba gražinate leniną į aikštę arba statote naglo ir ninočkos paminklus

Klaip

Klaip portretas
Grubliausko žmonos įmonei tikrai užteks.

pinigas

pinigas portretas
maziau reikia vogti ir pakaks

a čia

a čia portretas
tep mūsų pagrindine aikšte subjauros? Pataps kap Lukiškės dabar - kažkokie iliuminuoti babaužia tik gyvena

Meras

Meras portretas
gal tik savivaldybės darbuotojų premijoms

vaizdialis ne koks

vaizdialis ne koks portretas
mieste vyrauja plokščiarūrės nabagės su išdžiūvusiomis kojikėmis ir bepapės, tačiau su gausiai želiančiomis barzdomis, kadangi užjuodėlėms nebėra už ką bent jau apsiskusti, graudokas ir vizualinės taršos vaizdas, talijų nerasta, vaikus jei ir pagimdo - brokuotus, daug labai pagyvenusių tėvų ir jų laikinų sugulovių, kainuojančių maksimum bokalą beverčio alaus, sugyventų patvory ir pagimdytų nevykusių vaikučių, kuriems nuo 2 ar 3 metukų jau dantyse papirosai, nes nesuvaldomi, palikti beviltiškoj padėty... ne, niekas neinvestuos, biudžete skylės tik didės.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Per paskutinius 3 metus, pakilimo laiku Klaipedos valdzia viska prataske galimybiu studijoms ir nieko nepadare, o biudzetas visada perteklinis budavo, o atejus sunkmeciui is stalciu pradejo traukti projektus

Ha

Ha portretas
Vėl ninočka pragydo.Seniai nebuvo girdėti...

nesusipratėliams

nesusipratėliams portretas
Kai visi supranta tik savo butelio draugų parengtus projektus, o kitų - šiukštu ne, kai adatos kolegos dar nepriėjo iki situacijos, kai nusigyvenę "milijonieriai" naudojasi tuo pačiu švirkštu ir paskui jų limfmazgių gydymas iš Ligonių kasų atsieina milijonų dešimtis, prioritetų prioritetas yra miesto senjoritų, kurioms per 80 metukų, interesai. Ar sunku suprasti, kad transporto priemonė - autobusas už 13 centų vežantis apie 20 km, joms jau pabodo, jos nori tų elektrinių paspirtukų ir už dyka, kad galėtų su vėjeliu prasilėkti iš pietinės Klaipėdos iki moterų pliažo Melnaragėj, o vikresnės - nori nuvykti ir į nudistų pliažą Giruliuose, nes vasarai jos jau pasiruošė, aktyviai tepėsi aliejais ir yra tokios fizinės formos, kad 10 kartų pajėgesnės už "mamytes" su pasiligojusiais dvasniukais vaikais, tampomais kopomis pirmyn atgal žiemą vasarą ir pakeliui susikalant dozę už seansą analinio... kas dar neaišku?

Anonimas

Anonimas portretas
Jazz festivaliui TIKRAI UŽTEKS

Makas

Makas portretas
Kada Klaipedoje baigsis sastingis ir stagnacija?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių