Kelionė į Seimą įsimins ilgam: pribloškė vaizdelis

Klaipėdiečiams kelionė į Seimą įsimins ilgam. Seimo trečiųjų rūmų pirmojo aukšto tualete uostamiesčio damas pribloškė lipdukas ant tualeto durų.

Jame buvo pavaizduotas žmogus, kojomis užsilipęs ant unitazo. Vaizdelis perbrauktas raudonu brūkšniu. Seimo tualetus prižiūrintis personalas veikiausiai taip perspėjo šalies valdžios įstaigą lankančias viešnias, kad tokiu būdu atlikti gamtinių reikalų nedera.

„Kokia turi būti įstaigos patirtis su interesantais, jeigu WC kabinos buvo paženklintos taip? Įstaiga – ne cirkas ir ne akrobatų mokykla“, – feisbuke nusistebėjo išauklėta uostamiesčio dama.

Kitas internautas taip pat pasidalijo savo reakcija.

„Tai pažiūrėk parkuose, kaip jaunimas sėdi ant atlošo! O kojos ant suolo, taigi, čia nieko naujo“, – feisbuke pastebėjo vyras.

Lipdukas: Seime besilankančioms moterims tualete yra instrukcija, kaip jos turėtų naudotis unitazu. Klaipėdietės nuotr.

O štai kita feisbuko gerbėja pribloškė dar pikantiškesne patirtimi iš vieno sporto klubo.

Esą prie plaukų džiovintuvų ten kabo užrašas „prašom džiovinti tik galvos plaukus“.

Ką tik Seime apsilankiusi kita klaipėdietė pritarė nuotraukos autorei.

„Aš irgi atkreipiau dėmesį į šį ženklą Seime. Bet tai čia kokių reikia sugebėjimų“, – stebėjosi moteris.

Seimo vyrai netupinėja.

Kitas internautas kėlė versiją, kad Seimo patalpų prižiūrėtojai galėjo turėti nemalonios patirties.

„Patirtis gal su tokiais, kaip tie, kurie Ukrainoje klozetus vagia“, – šmaikštavo vyras.

Kitas internautas kėlė versiją, kad tokiu būdu reikalus atlieka Rytų šalių piliečiai.

„Korėjoje tualetuose visur tokie ženklai“, – patirtimi dalijosi viena moteris.

Kita žinoma uostamiesčio architektė feisbuke pastebėjo, kad iš vaizdo tualetuose galima spręsti apie pačią tautą.

Gintaras Vaičekauskas. Vytauto Liaudanskio nuotr.

„Kaip tauta elgiasi, tokie ir ženklai. Reikia pripažinti, kad pas mus dar trūksta naudojimosi šiomis įstaigomis kultūros. Visaip paliekama. Visaip ir tupima“, – diskusiją reziumavo klaipėdietė.

Buvęs Seimo narys, dabar parlamentaro Eugenijaus Gentvilo padėjėjas Gintaras Vaičekauskas prisipažino, kad vyrų tualetuose tokio vaizdelio nematė.

„Tuoj pažiūrėsiu. Užėjau į vyrų tualetą. Ne, nėra. Nėra ir prie valytojos durų. Kokiame čia tualete buvo?“ – pečiais gūžčiojo G. Vaičekauskas.

Jis aptiko tik ženklą, draudžiantį rūkyti.

„Taip, buvo laikai, kai kažkas vakare Seimo tualete parūkydavo. Tai čia tik moterų tualete, Trečiuosiuose rūmuose, pirmajame aukšte. Vyrų tualete tokio ženklo nėra. Seimo vyrai netupinėja. Jie moka kitaip“, – rėžė G. Vaičekauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Pas Belgus firmoj toks atsirado klausiau kodel tokį ženklą uždėjote anksčiau kad kaip ir nebuvo. Atsakė kad rusų vairuotojai iš rusijos pradėjo važiuoti, nespėjam klozetų plastikinių dangčių keist nes lipa su batais ant jų.

Onė

Onė portretas
Na sujuokino gal seimo nariai ima pavyzdį iš Vilkaviškio viešojo tualeto, švara tvarka net miela ir nereikia jokių lipdukų

AK

AK portretas
Normalus ženklas. Jei yra būdas nuvalyti klozeto kraštą, ar išsikloti popieriumi, tai galima ir sėdėti. Jeigu kraštas nešvarus, pasiklojimas vargiai gelbės - kaip atsisėsite? Anaiptol ne paprastas klausimas. Kaip sėdite tose viešosiose plastikinėse būdelėse? Deja, palaikyti švarius viešuosius tualetus nėra paprasta. Sporto klube vis matau geltoną balą, sukurtą šalia klozeto, ant rūbinės grindų išgręžiamą permirkusį rankšluostį. Žinodamas, kad tai daro vienos tautinės mažumos asmuo, įtariu tyčinį dergimą.
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių