Keturkojai paplūdimiuose vis dar nepageidaujami

Laukiniams gyvūnams galima

N.Istomina samprotavo, kad paplūdimiuose laisvai gali būti paukščiai, laukiniai gyvūnai, todėl nereikėtų atskirti ir naminių augintinių. Tačiau viskas lieka pačių gyventojų rankose.

„Viskas priklauso nuo šeimininkų elgesio. Vis daugiau žmonių vaikšto su maišeliais ir renka ekskrementus. Tas vaizdas vis gražesnis. Jei anksčiau toks žmogus, kuris renka augintinių ekskrementus, atrodė pakankamai juokingai, tai dabar toks pilietis, kuris palieka, atrodo blogai“, – konstatavo politikė.

Moteris pripažino, kad šis projektas apie specialų paplūdimį gyvūnams sulaukė nemažai kritikos, tačiau ji nemananti, kad dėl to reikėtų rengti referendumą arba pakartotinę apklausą.

N.Gendvilienės nuomone, ši idėja nėra iki galo subrendusi visuomenėje. Daugelis ir toliau nerenka ekskrementų, paleidžia šunis be pavadėlio, todėl būna nemažai nukentėjusiųjų.

Kviečia policiją

Vienas iš didžiausių paplūdimių prižiūrėtojų galvos skausmų yra gyvūnai paplūdimyje, nes žmonės šunis vis tiek vedžiojasi, nors tai daryti draudžiama.

Gelbėtoju Klaipėdos paplūdimyje dirbantis Dainius Šerpytis „Klaipėdos“ dienraščiui pasakojo, kad žmonių su savo augintiniais paplūdimyje pasitaiko dažnai.

„Jei kas nors ateina su augintiniais, yra iškart perspėjami. Pasitaiko įvairių reakcijų, vieni – klauso, kiti bando įrodinėti savo tiesą. Tačiau tiems, kurie ignoruoja įspėjimą, grasiname iškviesti policiją“, – patirtimi dalijosi gelbėtojas.

Jis prisiminė, jog praėjusią vasarą teko kviesti pareigūnus, nes vyras į paplūdimį atsivedė agresyvų šunį. Tačiau kol policija atvažiavo, jis jau buvo išėjęs.

D.Šerpyčio nuomone, šunų pasivaikščiojimo zonų paplūdimyje turėtų būti, bet jas reikėtų įrengti atokiau nuo didesnių žmonių susibūrimo vietų.NAUJAUSI KOMENTARAI

TAIP

TAIP portretas
Man pavyzdziui nepatinka kai zmones su vaikais i plezus eina, myzdina vaikus juroje, siuksliu pilna nuo ju apsisike laksto ir beje ju sudu net nerenka niekas uzbarsto smeliu ir viskas ar i jura meta.rekia tie vaikai,Laksto aplinkui smeli beria i akis. Tai dabar uzdrauskim su vaikais zmonem eit,nes jie tikrai daug daugiau siuklina tersia nei suo.Bendram pleze gal ir nereik vedziot tu sunu bet atskiro tikrai rweiktu,tiem kam nepatinka niekas neliepia eit i ta plezo dali kur sunys yra,vanduo nuo sunu tikrai tiek neuzsiters kaip uzsitersia nuo zmogaus.Kaip buvo mineta suo i vandeni nemis ir nesiks cia gal vienas is simto koks gali pasitaikyt,taciau ir tai zmogus surrinktu ismatas.zmogus kas antras daro i vandeni.

Tamar

Tamar portretas
as uz specialius irengtus ruozus pleze sunims.zinoma turetu but renkami ekskrementai suniuku ir patys zmones galetu vieni kitus pastebet kad butu laikomasi taisykliu.Tie kurie piktinai ir yra pries jiems niekas nelieptu eiti i tas plezu dalis kur sunis yra,tegu sedi savo prisiukslintuose papludimiuose.Nelabai suprantu kai zmones sako vanduo maisosi atseit uzters,deja sunys siais laikais svaresni ir uz zmogu-suo neprimys ir neprisiks i vandeni o apie zmones to paskayt negaliu, retas kuris iki tualeto nueis varo i vandeni ir dar paskui loja del kiekvieno menkniekio kad nesvaru kad uzters viskuom nepatebkinti ir savo pretenzijas reiskia. .Labiau vanduo jau nebus uzterstas nuo sunu nei kad dabar yra uztersta nuo zmoniu.Kad suns plaukiukas ikris tai katastrofa neatsitiks.Kiek siuksliu vandeni zmones primeto,kiek nuo laukiu gyvunu nuo pauksciu visko.Kazkodel ju saudyt ir draust niekas nereikia. Svarbu gerkles palalaidyt kaikitiem zmonem kagero nori padaryt kas,trukdys netrukdys svarbu parekt

---

--- portretas
Už, tačiau, kad šuo būtų neagresyvus, kad šeimininkas turėtų protą bei sąmoningumo jausmą. Žinoma, geriausia būtų atskiri ruožai, bet ir juose šeimininkai turėtų tvardyti savo šunis, juk būtų ir kiti šunys. + Ekskrementų susirinkimas! mes UŽ ;) P.S. nesuprantu žmonių, kurie sako ''Juk jūra ta pati'', ''Vanduo maišosi'' ir t.t... o ką šuo vandenyje daro? paplaukioja? čia jau teršalai? ar kad keli plaukai nukrentA? jeigu visi žmonės taip elgtųsi vandenyje kaip šunys, tai vanduo būtų tikrai švaresnis;))
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių