Klaipėdiečiai pasipiktinę: stotelėje autobuso teko laukti beveik valandą

Uostamiesčio gyventoja piktinosi, kad antradienio vakarą autobuso teko laukti beveik valandą. "Klaipėdos keleivinis transportas" atsiprašė keleivių už šį nesusipratimą.

Klaipėdietė teigė, kad "Dubysos" stotelėje laukė 12-ojo maršruto autobuso, kuris veža iki Vakarų laivų gamyklos.

Autobusas turėjo pasirodyti 19.08 val.

Jos teigimu, nors stotelėje stovintys žmonės mojavo vairuotojui, autobusas nesustojo.

"Ar čia grįžo sovietų laikai, kad autobuso reikia tiek ilgai laukti? Mes mojavome vairuotojui, bet jis visu greičiu pralėkė antrąja eismo juosta ir nesustojo. Lauke tamsu, šalta, o autobuso turėjome laukti beveik valandą, nes kitas šia kryptimi nevažiuoja", – pasakojo moteris.

Vairuotojo nusižengimas akivaizdus.

Laikinasis įstaigos "Klaipėdos keleivinis transportas" vadovas Andrius Samuilovas pripažino šią autobuso vairuotojo klaidą ir atsiprašė keleivių už susiklosčiusią situaciją.

Jo teigimu, rugsėjo 28 d. 19.08 val. "Dubysos" stotelėje turėjęs būti 12-ojo maršruto autobusas vėlavo aštuonias minutes.

"Stotelėje jis iš tiesų nesustojo, nors joje keleivių buvo. Pravažiavo stotelę antra eismo juosta", – patvirtino A.Samuilovas.

Andrius Samuilovas / Vytauto Liaudanskio nuotr.

Pasak jo, už netinkamą reiso vykdymą vežėjui bus pritaikyta sutartinė nuobauda.

"Vairuotojo nusižengimas akivaizdus. Neabejojame, kad vežėjas, gavęs sutartinę nuobaudą, principingai įvertins prasižengusio vairuotojo elgesį", – teigė laikinasis vadovas.

Tačiau A.Samuilovas pabrėžė, kad į Vakarų laivų gamyklą iš "Dubysos" stotelės dar buvo ir maršruto nr. 1 reisas. Autobusas atvyko 19.12 val.

"Žinoma, dabar įvykio esmės ir pasekmių vežėjui tai niekaip nekeičia", – sakė laikinasis vadovas.

Anot jo, kitas 12-asis autobusas pagal planinį tvarkaraštį atvyko laiku – 19.35 val.

A.Samuilovas neslėpė, kad kartais išvengti viešojo transporto vėlavimų nepavyksta.

"Dėl sudėtingų eismo sąlygų mieste vėlavimų pasitaiko, tačiau keleiviai tokiais atvejais paprastai būna nuovokūs ir naudojasi alternatyva, žinoma, kai ji yra", – teigė laikinasis vadovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Purmaliai

Purmaliai portretas
Gal kiekvieną grybą dar reikės už rankutes į autobusą įvesti !

Ale

Ale portretas
sugalvojo asilai toki dalyka kap nestojimas stotelėse. Koks anu reikalas yr keleivis ar nėr. Rek stot ir šventa.Ka vėl prigalvojo viršininkėlia ka iš sudo auksa spaust? Sustojėmais piniga taupo? tegu tik baigia čia nesamones daryt

Klpd.

Klpd. portretas
Visi valdžiukai užkimdami trimituoja kad žmonės persėstų iš savų auto į viešąjį transportą, bet paslaugų teikimo tvarka,jų kokybe, mažesnėm pravažiavimo kainom ir nuolatiniu šitų trantų dezinfekavimu net negalvoja rūpintis. Tai neverkit jeigu subankrutuosit, o žmonės sugalvos kitą būdą kaip judėti ,,nuo taško A į tašką B":D) Jau buvo analogas kažkada - ''dušmanai"...Kiek galima kęsti tokį bardaką?
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių