Klaipėdiečiams dovanos prietaisus orui valyti

Jau juokinga !

Jau juokinga ! portretas
Tai dabar Ruslikas,Suslikas ir Makaule spres kam duot .kam neduot ? Kas jie tokie ?

Julė

Julė portretas
Tiek prie uosto gyventojai ,tiek pietinės rajono gyventojai gyvena kenksmingose sveikatai sąlygose,bet visiems nusispjaut......Negi tie 30-50 vnt prietaisai orui valyt labai daug pakeis?Nei 1 namui neužteks.kažkaip nerimta,tik aišku geriau negu nieko,bet sveikata brangiausia ką turime.

>Ką..

>Ką.. portretas
Jie labai gerai baudžia gyventojus už kietasias daleles ir kitą isivaizduojama taršą bet niekaip negali bausti verslo nes jis yra šventa karvė

Ką gali ,,laimėti''

Ką gali ,,laimėti'' portretas
jeigu pagal europinius taršos rodiklius leistina norma nebuvo viršyta.Daug kartų matuojant,net nesiekiant normos,nors smarvė baisinga.Kokio stiprumo būtų smarvė,jeigu siektų ar viršytų normą???Kas gali pasakyti? Normos neviršytos-bausti nėra už ką. Transporto taršą,galima lengviau nustatyti ir daug atvejų viršytu užterštumu,o su naftos sekasi sunkiau.

Tam Tele

Tam Tele portretas
Ar suvokiate žodžio pasityčionimas prasmę ? Ar pagalba nors ir minimali yra pasityčiojimas? Skaitėte straipsntį ?

O man patinka

O man patinka portretas
nes bet kokia pagalba yra gerai , keista , bet panašėja į situaciją ,, mums NIEKAS netinka,, . Ar skaitėte tekstą ? Tas nuolatinis negatyvas,, mosuojant karo vėliavomis ,, ir nenoras tartis mane švelniai tariant knisa ir pradedu abejoti ko jūs siekiate ?

Tele

Tele portretas
Kosmaras ,visiskas pasityciojimas is Klaipedieciu ,nori uzmigdyti budruma ,jei nekovosim uz save bus visiskas sud.......,paleido furas per vidury miesto,imones skleidzia naktimis kvapus ,krova vyksta neaisku kokiu produktu ,o tu zmogau atsirink kas tau geriau .......o taip norisi sveiku vaiku ,grazaus miesto juk gyvenam viena karta .......

Iš serijos

Iš serijos portretas
Klaipėdiečiams dovanos naują rėtį vandeniui semti?

C

C portretas
Gal Klasko miesto gyventojams resperatorius prades dalinti..?

Rapolas

Rapolas portretas
Čia tipo išduos dujokaukes... :D Absurdo viršūne.

Gal geriau dovanoti

Gal geriau dovanoti portretas
gerą oro ir taršos mieste kontrolę? Perdavus šią funkciją valstybinėm institucijom su visais iš to sekančiais ūkinės veiklos reguliavimo mechanizmais. Matome, kad iš privačių kontrolės agentūrų, uabų nėra jokios naudos-Klaipėda yra taršiausias uostas Europoje o tarša ir toliau nevaldoma.Tik leidžiamos kiekinės taršos normos didinamos

Rita

Rita portretas
Džiaugiuosi, kad esu Vitės bendruimenės dalis, kiek įmanydama ir kiek turiu laiko visada stengiuos dalyvauti įvairiuose susirinkimuose ir susirikimuose, džiugu, kad yra tikrai aktyvių žmonių geta su jais dirbti ir bendraiti, bet yra ir tokių kurie tik niurzga ižvelgia visur kažkokį neskaidrumą ir amzinai nė piršto nepajudine amžinai viskuom nepatenkinti! Kartai tikrai būna malonu kai sustabdo ir pasako, Ačiū, kad jūs esate! Tad mielieji jukites, dirbkime kartu ir tikrai nuveiksim daug daugiau rajono labui!

Kalbajobai

Kalbajobai portretas
Klaipėdiečiams dovanos prietaisus orui valyti?

Manau

Manau portretas
Kurie neateina i susirinkimus,tie daugiausia ir buna nepatenkinti ir dar kitus agituoja.Ne sio kvartalo gyventojas,bet susidures su gyventoju abejingumu,kurie net kelis aukstus nenori nusileisti ir paaukoti savo laisvo laiko pusvalandi susirinkimui.O po to piktinasi,kad niekas nieko nedaro,kad niekas nevyksta.Tiesiog, namo ar kvartalo gyventojai,yra tokiu tinginiu ir nesusiprateliu ikaitai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių