Klaipėdoje atgimsta legendinės diskotekos

Kiekvieną penktadienį brandaus amžiaus klaipėdiečiai traukia į nostalgija dvelkiančius šokius. Pasirodo, vyresnio amžiaus žmonės ilgisi jaunystę primenančių diskotekų.

Ne vienerius metus tokias diskotekas uostamiestyje organizuojanti Janina Monienė tikino, kad jos rengtuose šokiuose užgimė ne viena liepsnojanti meilės istorija.

"Durys visiems atviros – tiek jaunesniems, tiek vyresniems. Kiekvieną penktadienį nuomoju salę Mažojo Kaimelio rajone, aklųjų centre. Turiu verslo liudijimą, moku mokesčius. Bet tai nėra pagrindinis mano užsiėmimas", – pasakojo klaipėdietė.

Per pandemiją viskas buvo sustoję. Tačiau vėliau renginys vėl atgimė.

J.Monienė su pertraukomis šokius rengia nuo 2003 m.

"Per pandemiją viskas buvo sustoję. Tačiau vėliau renginys vėl atgimė. Dabar gi kviečiame tik tuos, kurie turi galimybių pasus. Anksčiau kava vaišinome, dabar yra kavos aparatas. Tik lankytojų skaičius sunkiai nuspėjamas. Vieną penktadienį atrodo, kad vos telpa šokėjai salėje, o kitą susirenka nedaug ir nelieka pinigų net salės nuomai", – tvirtino klaipėdietė.

Praėjusį penktadienį vadinamajame aklųjų kombinate, kur nuomojama salė, susirinko per pusšimtis šokėjų.

"Parenkame šokiams skirtą muziką, kadangi jaunystėje dainavau su Pranu Mačerniu. Per diskotekas ir pati padainuoju, jei tik matau, kad mano svečiai apsnūsta. Nors repertuaras sudarytas iš linksmų dainų, klaipėdiečiai labai jau prašo rusiškos muzikos. Senos, geros dainos jiems labai patinka. Prakaitą braukia ir smagiai šoka", – pastebėjo J.Monienė.

Pasirodo, kad vyresnio amžiaus žmonėms diskotekos – retenybė, todėl tarp tokių renginių yra didelė konkurencija.

"Šeštadieniais tokie šokiai vyksta Rietave. Važiuoja dar ir kaip. Aštuoniasdešimtmečiai varo, kaip pasiutę. Sekmadieniais šokiai vyksta ir Tauragėje. Tai byloja, kad žmonėms to reikia. Ateina ne tik pensininkai, bet ir tie, kuriems 40 metų dar nėra. Labai gražu. Kiti ateina tik pasėdėti, pasidairyti", – pasakojo organizatorė.

J.Monienė prisipažino, kad renginiuose užgimė septynios aistringos meilės istorijos.

"Šokiai suveda. Vieną dieną vienas kitą išvydo du klaipėdiečiai, kurie jaunystėje vienas kitam buvo pirmosios meilės. Tiek metų buvo nesimatę. Susikūrė dar viena šeima. Matau, kad vis ateina, vadinasi, išliko ir gyvena iki šiol", – pasakojo moteris.

Diskotekos rengiamos penktadieniais nuo 19 iki 22 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pensininkas malonus senjoras

Pensininkas malonus senjoras portretas
Atvykite į Klaipėdos šokius .Smagiai plaleisite laiką šokių sukury Patys save parodysit ,šokį sukursite ir gražių sinjorių pamatysite pašokdinsite ogaliausiai netyčia ir pasi piršite.

Elytė

Elytė portretas
Su drauge vakar nuvykome į aklųjų kombinatą.Diskoteka prasidėjo19val.Suskambo rusiškos dainos širdį verianti daina.Šokti išėjo viena labai stilinga ,elegantiška pora.Buvo gražu žiūrėti.Praėjus dešmčiai min.prisijungė daugiau šokančių.Įpusėjus sukosi dešimtys porų,tame tarpe ir aš.Iki sekančio karto diskotekoje.TRYPSIM!!!!!

Silvija

Silvija portretas
Tas kas nemegsta sokti, tai jam visur blogai ir niekas nepatinka, tai tokiems reikia likt namie, o tuo labiau nerasinet nesamoniu! Tokiu sokiu labai truksta visoje Lietuvoje!!! Labai labai truksta! Sokis- tai sveikata visu pirma ir sielos issivalymas!
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių