Klaipėdoje – bokso turnyras “Gintarinė pirštinė”

Šiandien Klaipėdoje prasideda tris dienas truksiantis tradicinis tarptautinis bokso turnyras „Gintarinė pirštinė“. Šiose varžybose be Lietuvos boksininkų, taip pat dalyvauja sportininkai iš Čekijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Graikijos.

Visų praėjusių turnyrų nugalėtoja tapo Klaipėdos miesto bokso klubo „Čempionas“ komanda ir iškovojo pereinamąją taurę , kurią pagamino Liaudies meistras Aleksandras Dominauskas. Per šiuos turnyrus net 19 kartų klaipėdiečiai lipo ant aukščiausios apdovanojimo pakylos. Visų turnyrų nugalėtoju tapo Gytis Vaitkus, du kartus - Maksimas Nevolia, Aleksandras Stepuro, Edgaras Isajevas, Modestas Urbonas, po vieną kartą nugalėtojais tapo Karolis Gridiajevas, Tomas Kaušas, Anton Akimov, Jurij Žorov, Andrius Kalenda, Mantas Balčiauskas, Aurelijus Kerpė ir Tomas Modestavičius.

Nuo 2008 metų turnyras yra įtrauktas į Respublikinį bokso kalendorių , kuris suteikia teisę dalyvauti ir nacionalinėms valstybių rinktinėms.

Šiemet į turnyrą atvykstančios komandos kovos dėl asmeninių apdovanojimų bei naujos komandinės taurės, kurią vėl pagamino Liaudies meistras Aleksandras Dominauskas.

Varžybos vyks Klaipėdos sporto rūmuose S.Dariaus ir S.Girėno g. 10 , gegužės 21 d., 18 val., 22 d., 17 val., o finalinės kovos - gegužės 23 d., 14 val. Ringe pamatysime trenerių Eugenijaus Vaitkaus bei Antano Skripkausko auklėtinius - Respublikinių bei tarptautinių varžybų nugalėtojus ir prizininkus.