Klaipėdoje – daugiabučių namų renovavimo proveržis

 • Teksto dydis:

Šiųmetis šildymo sezonas papurtys senų ir nerenovuotų daugiabučių gyventojų kišenes, tačiau beveik neturės įtakos renovuotų namų savininkams. Daugiabučių modernizacijos projektų lyderis „Mano BŪSTAS“, jau atnaujinęs ne vieną dešimtį namų, per artimiausius metus uostamiestyje modernizuos daugiau nei 100 taršių ir neekonomiškų daugiabučių.

Pritarę renovacijai ir pasinaudoję valstybės parama šiandien klaipėdiečiai mėgaujasi ne tik didesniu komfortu bei mažesnėmis energijos resursų sąnaudomis, bet ir džiaugiasi padidėjusia būsto verte. Atnaujinti namus šiems gyventojams padėjo modernizacijos projektų administratorius „Mano BŪSTAS“.

Miestas atsinaujina

Daugiabučių namų modernizavimo procesus administruojantis „Mano BŪSTAS“ gerovę, komfortą ir didesnę turto vertę Klaipėdoje jau suteikė 39 renovuotų namų gyventojams. Tačiau džiugina kitas rodiklis – „Mano BŪSTAS“ uostamiestyje šiuo metu vykdo ar netrukus pradės vykdyti dar 131 daugiabučio renovaciją.

Pasiekusi šiuos rodiklius įmonė nežada sustoti, nes gyventojai vis labiau supranta renovacijos naudą ir patys domisi atnaujinimo galimybėmis. Atsižvelgdamas į tai, „Mano BŪSTAS“ toliau stiprina renovacijos padalinį, investuoja į naujus procesus ir didina darbuotojų skaičių, kurie rūpinsis daugiabučių modernizacijos projektais visoje šalyje.

Senų ir nerenovuotų daugiabučių savininkai šiemet turės plačiai atverti pinigines, o renovuotų namų gyventojai šildymo kainų augimo beveik nepajus.

Sėkmės formulė

Bendrovės „Mano BŪSTAS“ direktorius sako, kad itin spartų renovacijos proveržį lėmė keletas esminių veiksnių: gyventojų įsitraukimas, administratoriaus iniciatyva ir naujai suformuota renovacijos projektų valdymo komanda.

Be to, prie kokybiškos daugiabučių modernizavimo programos sėkmės itin prisideda griežta rangovų kontrolė. „Mano BŪSTAS“ kontroliuoja, kad ją vykdytų tik kvalifikuotas techninis prižiūrėtojas, atstovaujantis gyventojų interesams. Nuo jo nemažai priklauso atliekamų darbų kokybė, nes techninis prižiūrėtojas kontroliuoja, kad renovacijos darbus atliekantys rangovai laikytųsi visų patvirtinto projekto reikalavimų.

Mažiau CO2

„Džiugina, jog šimtai pilkų daugiabučių tapo ar greitu metu taps gražesni, jaukesni ir taupesni, o dėl įdiegtų energijos taupymo sprendimų sumažėjo į aplinką skleidžiama CO2 tarša. Ir nors išjudinti renovacijos traukinį buvo nelengva, „Mano BŪSTAS“ įmonė nenuleido rankų ir dėjo milžiniškas pastangas, kad apie renovacijos naudą žmonės išgirstų iš kvalifikuotų ekspertų lūpų, o ne susidarytų nuomonę iš negatyvių sklandančių gandų. Neabejoju, kad renovuotų daugiabučių gyventojai žinią apie brangstantį šildymą sutiko ramiai, nes jie mažiausiai iš visų pajus, o tiksliau – beveik nepajus kainų šuolio“, – sakė „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

Šiais metais „Mano BŪSTAS“ ir toliau aktyviai skatins gyventojus domėtis daugiabučių renovacija. Įmonė paprastai ir aiškiai būstų savininkams pateiks informaciją apie modernizacijos naudas bei konsultuos visais su pastatų atnaujinimu susijusiais klausimais.

Nuo 2015 metų „Mano BŪSTAS“ didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau renovavo per 100 daugiabučių, o šiuo metu baigia modernizuoti daugiau nei 200 namų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Daugiabučio gyventoja

Daugiabučio gyventoja portretas
Kiek dar tylėsime? Kiek dar leisime save žeminti, trypčioti, pažeidinėti mūsų konstitucines teises? Gal pagaliau pabuskime?..

Daugiabučio gyventoja

Daugiabučio gyventoja portretas
Daugiabučių renovacija - mūsų visų bukumo rezultatas. Administratoriai parašus išgauna įvairiausiais būdais paveikdami gyventojus, kurie net nepažvelgę į techninius dokumentus, lengva ranka pasirašo. Taip elgiasi ir jauni žmonės. O pensininkai prievartos būdu ( įteisintas įstatymu "psic hologinis teroras" pensininkų atžvilgiu ) privalo pritarti daugiabučio namo atnaujinimo projekto įgyvendinimui, kitaip nebegaus būsto šildymoi išlaidų kompensacijos (LR Piniginės socialinės paramos nepasit.gyvent. 2014-12-02 d.įstatymas Nr.XII-1366). Be to, tik 5 proc. persvara nulemia 45 proc.gyventojų likimą ( tai tų, kurie nepritarė renovacijai). Jie tam tų 55proc.įkaitais, t.y.prievartos būdu užkraunamas kreditas, bankui palūkanos, banko paslaugos ir kt veiksmai. Šiuos 45 proc., nepritarusius renovacijai, asmenis automatiškai tiesiogiai priskiria prie renovacijos ir jie prievarta privalo dalyvauti renovacijos veiksmuose, kaip prievartiniu sutartu bendru susitarimu. Kitos pasirinkimo teisės neturi.

Ieskomi

Ieskomi portretas
Nauji patiklus kvailiai! Ale bus mazesni mokesciai! Kol issimokesite , vel reiks brokus taisyt
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių