Klaipėdoje pradedama apklausa dėl sovietinio memorialo demontavimo

Grįžti į straipsnį

Klpd.

Klpd. portretas
Aš tai labai norėčiau sužinot savivaldybės komisijos kuri ,,nustatė"kad visą memorialą reikia naikint o palikt tik plokštes su pavardėm. Kas ten per ,,žinovai" patvirtinę niekam netrukdančių 2-trojo pasaulinio karo paminklų išniekinimą?Ar čia jau dabar Klaipėda yra ekstremisto Tapino@Ko'įtakos zonoje, ir turi vykdyt ką jis su savo pusdurniais liepia? Jau ne tik begalvių valdžiagyvių iš Vilniaus turim klausyt, bet ir va tokių už grynuosius veikiančių frikų?:D) Taigi..Prašom Pociaus laikraštį :D) išspausdinti visos tos komisijos sudėtį pavardėmis ir kaip kas balsavo. Geriausia - paviešinti jų posėdžio protokolą. Su tikrų specialistų ir valstybinio lygio paveldosaugininkų komentarais

>Teta

>Teta portretas
eitum geriau savo vištidę išsivalyti.

Teta

Teta portretas
Iki vasario 24 d. nebuvau anei tupučio antirusiškai nusiteikusi ir iš sovietinių laikų užsilikę baibokai man netrukdė. Dabar gi visas okupantų palikimas "trigerina". Čia mūsų šalis - turime ją vienintelę ir norime tvarkytis joje kaip tinkami. O ne kaip pageidauja visokie visokie baisiaveidžiai apsimelavę Putino klapčiukai Lavrovai, Peskovai ar Nebenzijos. Beigi jų lietuviškieji kolegos Padleckiai. Čia mūsų namai. Ir geriau - be paminklų okupantams.

Ištrėmė sovietų saldotai tūkstančius lietuviu

Ištrėmė sovietų saldotai tūkstančius lietuviu portretas
O jiems paminklai miestų aikštėse stovi ir dar apklausas darysim ar palikt... Didžioji dalis Klaipėdos osvoboditeliu genų be abejo balsuos už pamiatnikus. Klausimas kodėl neleidžiama balsuot visos Lietuvos gyventojams.. Man, Kėdainių krašto gyventojui, iš kurio buvo nemažas būrys savanorių, katrie1923m ejo vaduot Klaipėdos, svarbu kokie paminklai stovi uostamiestyje

Tatjana

Tatjana portretas
Geras seimininkas blogais laikais turi galvoti kaip isgyvent i(elektra,dujos, kuras, maistas, darbo uzimtumas , pensijos ir taip toliau.) Ar mes tikrai gerai givenom? Kodel turime leisti pinigus ambizingems projektams? Mano nuomone - kada ta veiksma padarys Berline, tada ir mes apie ta veiksma pagalvosime.

Miestų aikštės ne vieta laidojimui

Miestų aikštės ne vieta laidojimui portretas
Visi Klaipėdoj ir Palangoj karių palaikai turi būti iškelti iš miestų centrinių aikščių ir perlaidoti kapinese. Naikint visus sovietmečio paminklus, juk nacių paminklų mesaugotume, jei tokie būtų likę iki šių dienų...

tas PUTIN XUILO

tas PUTIN XUILO portretas
dabar čiulpia. Gal paskui kiek atsigaus. Ir vėl čiulps.

Darius

Darius portretas
Tas memorialas nesusijęs su įvykiais Ukrainoje - tai pergalės II pasauliniame kare simbolis, kartu su kare kovojusiems anglosaksams, kuriuos dabartinė valdžios nomenklatūra garbina ant kelių atsiklaupę. Aš nenoriu gyventi šalyje, kurioje griaunami paminklai po 30 metų atgavus sąlyginę nepriklausomybę. Berlyne stovi garsusis tarybinio kario su mergaite rankose paminklas - nes vokiečiai ne barbarai saugo savo istorija kokia ji bebūtų. Kardas kaip simbolis niekam neturi kliūdyti - ta ekspertu grupė aiškiai vykdė politinius nurodymus iš Vilniaus, manau su gasdinimais, kad pateikę kitokią nuomonę bus išmesti iš savo šiltų valdiškų postų.

Nerijus

Nerijus portretas
Niekas negali LIESTI KAREIVIO kapo!!! Bet visų "balvonų" neturi likti,tai "debilų RUS tv " zombių garbinimo vieta,kurie tik vapalioja"neponimaju", čemodan,vokzal,rodina !!! Nepatinka tai kokio b...Jūsų anūkai dirba NA ZAPADE!?

Aloyzas

Aloyzas portretas
Niekur kitur Europoje negriauna paminklų antram pasauliniam karui, išskyrus Lietuvoje, Lenkijoje ir Latvijoje. Negriauna nei Vokiečiai nei Anglai nei Prancūzai nes kariavo visas pasaulis prieš nacista Hitlerį o paminklai stovi žuvusiems atmintį. Tas kas nori griauti paminklus jūs esat debilai. Žmonės įvairių tautybių kariavo ir žuvo už tai kad mes galėtume gyventi be fašizmo.Ir kas čia blogo jeigu yra pagerbiami žuvę kariai už mūsų laisvę nuo fašizmo. Degradavo Lietuvą išvis.

> konservatoriai jega

> konservatoriai jega portretas
O konservatoriai tik smirda, kad nori ir kitus pasmardinti. Tik niekaip neišeina. Išeina jiems tik su mirusiais kariauti ir paminklus su liežuviais griautii. Vo kap.

konservatoriai jega

konservatoriai jega portretas
o fufaikes tik smirda

>Griauti

>Griauti portretas
Griauk. Su liežuviu.

Griauti

Griauti portretas
Vienareiksmiai. Be kalbu.

Susirinko koncervuotos makaulės

Susirinko koncervuotos makaulės portretas
ir nueprendė: reikia griauti. Griovė, vertė jie tuos paminklus, su liežuviais stumdė, draskėsi. Ir nė iš vietos. Liežuviai tai atšipę nuo nuolatinio darbo... kur ten paminklą bepastumt.

to to na

to to na portretas
mano draugai estai priklauso kaizerit,buvau sveciuose pas juos prie piarnu jie turi visokiu ginklu nes kaizerit jiems priklauso.beto vieni dirba samsung kompanijoj kiti turi savo versla.ir labai jiems patiko kardas ir pliazai.ir nereikia cia aiskint....

to na

to na portretas
Nereikia neišsilavinusių vatnikų kviestis. Bet pasakyk kas tavo draugai, pasakysiu kas tu. Jei jiems tas kardas wow, tai jie tuščiagalviai.

na

na portretas
nezinau ka daugiau klp parodyti atvaziavusiems sveciams,rodziau senamiesti draugam is estijos sako ko cia taip nyku,nuvedziau prie kardo sako wow kai didinga ir grazu.paskui bandem kazkur senamiesty pavalgyt tai estai net nenorejo valgyt to ka siulo fridrich pasaz tai tik akropoly pavalgem ir pasedejom.beje kaip prabalsuoti niekaip nerandu kur...

Sąlyga

Sąlyga portretas
Palikti tas baisybes nebent su sąlyga, kad ruskiai šalia pafinansuos paminklą Hitleriui- bus išbaigtas paminklas rudajam ir raudonajam fašizmui.

to ffgh

to ffgh portretas
Čia jūs bija tys istorijos ir kovojantys su paminklais ratą konkretus raugas. Važiuokite ten kur jums patinka.

putin

putin portretas
Slava ukraine v sostave Rossii

ffgh

ffgh portretas
Pritariam abiem rankoms. Tuojau apskambinsiu visus draugus, pažystamus ir giminaičius tegul balsuoja. Mest lauk tą okupantinį ruskinį rauga. Lai vežasi visus tuos išvaduotojus pas save į ruskelyna ir ten laiko.

PUTIN XUILO

PUTIN XUILO portretas
SLAVA POLKU AZOV. SLAVA UKRAINE. ruskim svinosobakam KAPUT.

Kacaps

Kacaps portretas
Mongolu kiča tikrai nugriaus,duodu savo kacapiška fufaike prišikti.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Visa pronacistine labusiatina turi buti sunaikinta Saulietajame Magadane.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
kokia dar gali būti apklausa..? Tik greičiau sulygint su žeme fašistinės rusijos simbolius!

Pasiulymas

Pasiulymas portretas
Palikti su viena sąlyga, jei rusai Ukrainoje pastatys atsiprašymo dvigubai didesnį paminklą išniekintai Ukrainos tautai.

Rytis

Rytis portretas
Jau seniai laikas išsivalyti nuo sovietinio mėšlo, kokios dar gali būti apklausos. Ruskio dar paklauskit, tai tikrai pasakys ką daryti...

Laisvė

Laisvė portretas
Reikia pagaliau atsikratyti okupantu paliktais š

Lisa

Lisa portretas
Ausvico krosnys nustojo degt bet lietuviai sibire atsigule amzino poilsio nuo nezmonisku salygu :) isvaduotojai bl

Vienodos nuomonės nebus.

Vienodos nuomonės nebus. portretas
Pasisakančiųjų komentarų skiltyje mentalitetas buvo ir bus skirtingas. Dėl to pykti niekam neverta, juo labiau veltis į diskusijas su menkaverčiais savo išprusimu, bet pramokusiais parašinėti. Apklausa yra sveikintinas žingsnis. Tik ar atspindės daugumos nuomonę? Mat, atspindės tik dalyvavusių apklausoje nuomonę. Tikėtina, kad agitacijos tam tikros bendruomenės burbule dėka apklausoje dalyvaus labiau prorusiškieji rašliavininkai, kurių vienareikšmiška nuomonė jau dabar yra aiški. Lietuvos senbuvių, kurie iki šiol atsimena labai blogus prisiminimus apie įžengusius į Lietuvą rusų karius, senelių ir tėvų vadintus skeltanagiais, vėliau iš Rusijos atvykusius gyventi rusus su savo tvarkos įvedinėjimais, nuomonė taip pat yra aiški. Nesvarbu, ar jie dalyvaus apklausoje, ar ne. Jų yra dauguma.

JJK

JJK portretas
Nepamirškite, kad ir šių kareivių dėka Aušvico krosnys nustojo degti ...

Ontuons

Ontuons portretas
Lietuviai pasijautė ecantys pasaulio bamba ir visur kiša savo trigrašį.Kodėl kaimynai latviai ir estai daugiau patyli,greit draugų nebeturėsime dėl tokio elgesio.Manau kad žuvę kareivėliai tik bukagalvės politikos aukos.Nepritarčiau daryt pakeitimus memoriale

Vad

Vad portretas
Nepripazystantiems istorijos, keiciama geografija

Diedukas

Diedukas portretas
Na taip, kažkam patiko perrašinėti istoriją. Sakykit, o kodėl negriauna Napoleono paminklų šalyse, kuriose jis praėjo su su savo armija? Jis juk taip pat užkariautojas? Yra ir kitų užkariautojų paminklų, tik juos niekas nesiūlo griauti. Pas mus tiesiog kažkas nori perrašyti istoriją. Pavyzdžiui jau dabar apie "Sąjūdžio" judėjimą teisingos informacijos reikia ieškoti su žiburiu. Tas pats ir su II pasauliniu karu, kurį pagal naujausią istorijos traktavimą laimėjo amerikiečiai padedami anglų.

kaunieciui

kaunieciui portretas
Kodel turi? Bijai išreikšti pagarba žmonėm aukojusiem savo gyvybės antro pasaulinio karo metu neskirstant į tautybės?

Anonimas

Anonimas portretas
Paminklai turi išlikti, nenugriauti nenukelti.savo vietoje taip kaip yra dabar. Niekam jie netrukdo.

>paminklu, skulpturu parke neturetu buti

>paminklu, skulpturu parke neturetu buti portretas
bet jie yra.

kaunietis

kaunietis portretas
Kiek žmonių, tiek nuomonių....Kas yra kapuose, kur palaidoti žmonės (okupantai ar išvaduotojai) manyčiau nereikia liesti- nors ten tikra propaganda su visa sovietine atributika ir simbolika.. Bet miesto parkuose, aikštėse, viešose erdvėse sovietinių balvonų ir juos primenenčio meno "šedevrų" neturi būti. Jie jau seniai turėjo būti nuversti ir užmiršti.

situ sovietiniu

situ sovietiniu portretas
paminklu, skulpturu parke neturetu buti

Zao

Zao portretas
Kur balsavimo nuoroda? nes savivaldybės puslapyje vis dar nėra...

FY

FY portretas
nereikalingi svetimos valstybės monumentai, reiktu išmontuoti.

Buldozeris

Buldozeris portretas
I Gruto parka, prie 4 komunaru… :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių