Klaipėdoje pradedamas maisto atliekų rūšiavimas

Grįžti į straipsnį

Rudi konteineriai hermetiški nejuokinkit

Rudi konteineriai hermetiški nejuokinkit portretas
Net nesandarūs, nes į juo prilyja lietus...

o kam?..

o kam?.. portretas
Nera prasmės rušiuoti.. Kažkada buvo sakoma jog jei rūšiuosim atliekas - bus švariau ir mažiau mokėsim. O kaip yra iš tiesų-betvarkė aplink konteinerius, niekas ten nesugeba pašluoti + dar rūšiavimas branks.

omg

omg portretas
didžiulis nusivylimas nauja valdžia. Paskutinę dieną prieš Kalėdas, beveik slapta, po trypčiojimo, patvirtino tokią sveiku protu neįkandamą tvarką individualiems namams: mokam 30 proc. brangiau, plius dvigubai rečiau tuštinami konteineriai. Kosminis įkainis už 13 konteinerių ištuštinimą per metus (pernai buvo 26 kartai), t.y., kartą per mėnesį, reikės mokėti 89 eur. Norėsi dažniau- reikės dar papildomai sumokėti už kiekvieną papildomą konteinerį. Išaiškina paslaugos tiekėjas KRATC visą šitą reikalą kovo pabaigoje. "Marinuos" dabar jaunos šeimos pampersus visą mėnesį, jei nenorės mokėti papildomai? Čia viskas gerai? Gal vardan lygių galimybių užrakinkite konteinerius prie daugiabučių ir atrakinkite tik vieną kartą per mėnesį?

Klpd.

Klpd. portretas
kRATC as privalo rinkti visas šiukšles 5 metrai aplink konteinerius. Nesvarbu ar gabaritinės ar stambiagabaritinės, bet jos skaitosi NIEKENO (bešeimininkės) Toks įstatymas...O kadangi konteineriai priklauso KRATC ui tai ir 5 metrai aplink juos yra šitų ponų ,,nuosava'' teritorija. Ir atvažiavę šiukšlių išvežėjai TURI tvarkyt įmonės teritoriją - pašalinti iš jos visas šiukšles..Gyventojai ,,nepasimaukit" ir nesiduokit terorizuojami. Jie ir taip sau pasikėlė 30 proc. įkainius tai tegul bent dirba tą, kas jiems priklauso

Ups

Ups portretas
Parduotuvėje atsisakoma maišelių, o čia vėl maišeliai. Juk nekrausi į vieną visą mėnesį, kad prasmirstu namai. Beje, Vilnius dalino nemokamai, o Klaipėda? Kur gauti tuos maišelius daugiabutyje, kokios spalvos, ir labai aiškiai - kas į juos metama....dabar mokesčius jau pakėlė, nieko dorai neaiškina, baudomis grasina....blemba, tik pas mus tokia tvarka, kai nuo subines pradedam....

Maisto atliekos su plastiku???

 Maisto atliekos su plastiku??? portretas
Suvagau viką... Koks čia rūšiavimas, jei naudojami plastiko maišeliai? Pertekliniai dalykai. Visada rūšiuoju ir su širdgėla maitau, kaip Kooperacijos gatvėje ties buvusiai Trinyčiais- labai nedaug kas rūšiuoja... Tempai vakarais kaip žirkės stambiagabaritines atliekas kaip žirkės... kaip O KRATc-as neveža nudrėbtų atliekų- visą tvarkymą užkraudamas gyventojams.

klp

klp portretas
man ši paslauga nereikalinga

Blaivus

Blaivus portretas
Isbraukite mane is rusiuotoju saraso - smarves man nereikia. LEZ kvapu pakankamai..

o

o portretas
tai tos "maisto" atliekos kaip bus perdirbamos? Į socialines valgyklas tiekiamos ir ten daromos mišrainės? jei ne, tai koks skirtumas kur aš mesiu bulvių lupenas, ar į maisto atliekas ar į buitines atliekas, Nemačiau aš tokios tvarkos nei Vokietijoje, nei Austrijoje, kur žmonės tikrai kruopščiai rūšiuoja.

Juokaujate, kelkit dar rinkliavas visagaliai

Juokaujate, kelkit dar rinkliavas visagaliai portretas
Balvonų sapnai, kaip iš eilinių tautiečių darbo, pastangų nemokant nei cento užsidirbti milijonus. Už natūralią gamtą, už natūralią florą ir fauną, be išsigimėlių kišimosi. Prieš bet kokį dirbtinį veisimą, dauginimą lervų, kirmėlių, vabalų ir jų maitinimą perdirbtomis maisto atliekomis. Tai buožgalvių sumanymas. Jokio žalio kurso, kursuokit valdininkėliai, tik prieš tai užsidėkit pampersus.

Nesiruošiu dirbti rūšiuotoju

Nesiruošiu dirbti rūšiuotoju portretas
Ir dar daugiau mokėti,kas rūšiuoja turi mokėti mažiau

Taigi

Taigi portretas
Turtingi zmones gyvena, maista meto, netgi rusiuoti prireike, mes neismetame netgi duonos kriauksles, tevai idiege taupuma, ypac....nemetyti maisto.

nėra ko džiaugtis

nėra ko džiaugtis portretas
Maisto atliekos bus naudojamos baltymų šaltinio- šūdmusių lervų auginimui, po to, galimai, jomis papildys mūsų racioną. Tai tik "žaliasis kursas"....

Klaipėdskas

Klaipėdskas  portretas
Niekada nerušiavom ir nesiruošiam rūšiuoti atliekas tegul rūšiuojasi tie kurie uždirba milijonus, mes kažkokiem balvonam pinigu nesiruošiam uždirbinėti

Niekada

Niekada portretas
Zapadlo parašoje kovyriatsa.

Galerijos

Daugiau straipsnių