Klaipėdoje skundikai neduoda ramybės: turbūt žiūri per langą pasislėpę ir piktdžiugiškai kikena

Pietinėje Klaipėdos pusėje gyvenantys žmonės netveria pykčiu – piktavaliai kaimynai naktimis kviečia policiją dėl ankštuose kiemuose ant šaligatvių paliekamų automobilių. Policininkai mintyse skundikus taip pat koneveikia, bet nereaguoti į skundus negali.

Antradienį paryčiais, kelios minutės po 5 val., kai miestas dar buvo apgaubtas tamsos, į Taikos prospekto 87 namo kiemą įsuko policijos automobilis. Išlipo pareigūnas ir nufotografavo du ant šaligatvio nakčiai paliktus automobilius.

Praėjo dar maždaug pusvalandis ir pareigūnai į tą patį kiemą įsuko vėl. Tąkart jie užfiksavo dar penkis ant šaligatvio stovinčius automobilius.

Rytas septyniems kiemo gyventojams prasidėjo nemaloniai, visi jie gavo baudą, visi koneveikė policininkus, o dar labiau skundiką, pasistengusį pakišti kiaulę.

„Situacija kartojasi dažną naktį, gauname baudas, o kur palikti mašinas, niekas nepasako. Nesu girdėjęs jokio pranešimo, kuriame būtų informuojama apie naują aikštelę ar kitą vietą, kur mes, mokesčius miestui ir valstybei mokantys žmonės, galėtume pastatyti savo automobilius. Dar suprasčiau, jei skundikas praneštų tada, kai realiai negali eiti šaligatviu, bet juk naktį normalūs žmonės miega. Juk ir tas nenormalus žmogus nevaikštinėja. Ko gero, žiūri per langą pasislėpęs ir piktdžiugiškai kikena“, – pykčio neslėpė jau ne kartą baudą sumokėjęs klaipėdietis.

Dar suprasčiau, jei skundikas praneštų tada, kai realiai negali eiti šaligatviu, bet juk naktį normalūs žmonės miega.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai kasnakt gauna pranešimų apie nusižengimus Kelių eismo taisyklėms.

Tokių nuolatinių pranešėjų, kurie skambina į policiją naktimis, per audrą, sniegą ar miesto šventę, Klaipėdoje yra visas būrys. Didžioji jų dauguma patys neturi transporto priemonės ir vairuotojo pažymėjimo.

Socialiniuose tinkluose aptarinėdami skundikų veiksmus klaipėdiečiai nesidrovėjo siūlydami, kaip nubausti tokius kaimynams kenkiančius asmenis.

Kiti siūlė viešinti jų pavardes. Treti bandė svarstyti, kodėl šie žmonės tokie pilni neapykantos aplinkiniams, spėliojo, ar tai nėra psichikos ligos apraiška.

Pareigūnai privalo reaguoti į kiekvieną pranešimą, bet daro tai be didelio noro, apie tai byloja ir antradienio ryto įvykiai, kai pirmą kartą atvykę policininkai užfiksavo tik dviejų ant šaligatvio stovėjusių automobilių valstybinius numerius, nors jų ten buvo visa eilė.

Tai pastebėjo ir skundikas, todėl pareigūnams į tą patį kiemą teko grįžti dar kartą.

Klaipėdiečiai svarsto, ar nebūtų logiška nakčiai leisti palikti mašinas ant šaligatvių, draudžiant tai daryti nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro.

Taip miesto valdžia parodytų žmogišką veidą ir solidarumą su klaipėdiečiais.

Tačiau tikėtis panašių sprendimų vargu ar verta, nes baudos svariai pildo miesto biudžetą.

Ne vienas svarsto, ar būtent ši aplinkybė ir nelemia fakto, kad sovietmečiu pastatytų namų kiemuose dešimtmečiais nesiimama platinti automobilių aikštelių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Koste

Koste portretas
Cia bus tas durnelis ricardas jerackas, debiliukas skundikas

Tvarka turi buti

Tvarka turi buti portretas
Jeigu darot nusižengimą turit už tai atsakyti, viskas pagal įstatymą.

Jonas

Jonas portretas
Visiems skundikams po kastuvą ir tegul išplatina stovėjimo aikšteles automobiliams. Ir tik tada kai darbai bus atlikti ir užbaigti saugiai parkuoti automobilį galės skųsti kiek širdelė geidžia.
VISI KOMENTARAI 52
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių