Klaipėdos autobusų parko direktorei teks rinktis – darbas ar politika

BR.

BR. portretas
As skaitau kad apie tokiu DIDELIUS zmonies , kurie kaip jie sako dirba zmoniu labui, mes pileciai turime irgi zinoti, taip neblogai butu suzinoti ir apie Jelizavetos D dukra Loreta, kur ji, kaip jinai atidirbo Kl.tr. imonei, kodel is ten isejo, ir dar dvejose imonese , kodel ir is ten turejo iseiti. Jug mazi zmones turu zinoti apie zmones uz kuriu kas nors gal ir atiduos savo balsa.

RR

RR portretas
O jeigu vyras paime -tai ka gal jis jai ne vyras? Jug pinigai ir deklaracijos darosi bendrai - zmonos ir vyro. Tiesa deklaracijai uz 2012 ( yra paskelbta VRK kada jinai noreji i Seima...) jinai ne parode jokio paskolos ir turto tik 234... tukst.lt

Anna

Anna portretas
Beveik 65 metu moteris , PAGAILEKIT JA! PALIDEKIT I PENSIJA! KO greiciau - to geriau, ir Pliutiene kartu gali iseiti. Ekonomikos ir kontroles skyriaus virsininke, kaip ji gali motina kontrilioti? Sakot vyras paime paskola statybai, tai namas buvo senai pastatitas ir jie ten gyvena. Paime paskola , paskelbs su osves pagalba save bankruotu , ir nereikes atiduoti.Vyresnioji Jelizavetos dukra turi didele buta - uz kokios pinigus? Mokyna uzseneje onuke- uz kokios pinigus? Tegul praveda lekcijos zmonems kur auga tas medis kur auga eurais. Tokie zmones negali buti nekur ir nekada isrinkti , del to kad jems rupi tik savi reikalai. Jelizaveta buvo kategoriskai pries Rusu Aljanso , is kur gi dabar tokie meile , kad atejo i Rusu Aljanso. DEL to kad eiti daugiau nera kur. A kol ji sedo tai ir dukra dirbs. Cia viskas aisku. Ir pas bureja ner ko eiti.

Pinigus amortizuosime

Pinigus amortizuosime portretas
"Iš Europos Sąjungos gauti pinigai turės būti amortizuoti per 5 metus", - nė nemirktelėdama politikams aiškino J. Daugininkienė. Taigi kol paprasti mirtingieji pinigus leidžia, yra ir tokių, kurie juos tiesiog amortizuoja. O kaip kitaip - juk transporto įmonė, šiaip ar taip.

Daugininkienes dukra

Daugininkienes dukra portretas
Viskas pagal galimybes. Vyras užsiima verslu, jis tą paskolą pasiėmė namo statyboms”, - aiškino J. Pliutienė, kurios šeimos turtas pernai buvo vertinamas 505,8 tūkst. litų.

Daugininkienes dukra

Daugininkienes dukra portretas
Labiausiai prasiskolinusia politike galima vadinti politinės partijos Rusų aljanso narę J. Pliutienę, į miesto Tarybą patekusią vietoje Seiman išrinktos Irinos Rozovos. Tiesa, 900 tūkst. litų yra skolinga ne ji pati, o jos vyras.

Daugininkienes dukra

Daugininkienes dukra portretas
Labiausiai prasiskolinusia politike galima vadinti politinės p artijos Rusų aljanso narę J. Pliutienę, į miesto Tarybą patekusią vietoje Seiman išrinktos Irinos Rozovos. Tiesa, 900 tūkst. litų yra skolinga ne ji pati, o jos vyras. “Viskas pagal galimybes. Vyras užsiima verslu, jis tą paskolą pasiėmė namo statyboms”, - aiškino J. Pliutienė, kurios šeimos turtas pernai buvo vertinamas 505,8 tūkst. litų.

miestietė

miestietė portretas
Į pensiją,tegu užleidžia vietą jaunimui.Kiek galima,jei jau priklauso kokiai partijai tai sėdės kaip prikalta.

pensininkas

pensininkas portretas
kiek ta sene dar dirbs tegu uzleidzia vieta jauniems uztenka senei ant dvieju kedziu sedeti.

Leninas

Leninas portretas
Ir kiekvienas virėjas galės valdyti valstybę...

CBK

CBK portretas
Ar Lizavietai ne laikas į pensiją?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių