Klaipėdos savivaldybės taryba – už Slengių prisijungimą

 • Teksto dydis:

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba pritarė, kad Klaipėdos rajone esanti Slengių gyvenvietė būtų prijungta prie Klaipėdos miesto.

Žinia, tokią iniciatyvą iškėlė patys slengiškiai, lapkričio 11 d. vyko ir vietos gyventojų apklausa, kurioje 58,4 proc. dalyvavusiųjų pasisakė už Slengių prijungimą prie miesto. Pagal šalies teisės aktus, galutinį sprendimą turės priimti Seimas, o Vyriausybė, teikdama Seimui dokumentus dėl savivaldybių teritorijų ribų keitimo, kartu turi pateikti ir savivaldybių, kurių teritorijų ribos keičiamos, tarybų nuomonę.

„Tai yra tam tikras precedentas, kurio laukia bei stebi ir daugiau gyvenviečių, esančių aplink Klaipėdą ir šiandien sprendžiančių panašią dilemą. Tarybos pritarimas nereiškia, kad bus užmiršti ir į antrą planą nustumti klaipėdiečių interesai, tačiau mes turime atkreipti dėmesį ir į žmones, kurie Klaipėdoje mato viltį ir tam tikrą siekiamybę“, – tarybos posėdžio metu sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.  

Slengiai nuo Klaipėdos miesto centro yra nutolę apie 5 kilometrus, tuo metu iki Klaipėdos rajono centro – Gargždų – yra apie 20 kilometrų. Slengių plotas yra apie 270 ha, čia yra apie 1100 gyventojų. Gyventojams aktualūs vaikų priėmimo į miesto mokyklas ir darželius, patogesnio susisiekimo su Klaipėdos miestu ir kiti klausimai. Reaguodama į Slengių gyventojų iniciatyvinės grupės siūlymą Slengius prijungti prie Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono taryba yra išreiškusi nepritarimą tokiam žingsniui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gargždai to Amigo

Gargždai to Amigo portretas
Visus pinigus Klaipėdos rajone išsunkia tokie kaimai kaip Slengiai. Gargždams pinigų nelieka .Daug gatvių Gargžduose 20-30 metų neasfaltuotos. Taip kad Slengių naujakuriai nesibedavokite, jei turėjote už ką trobą pasistatyti, tai turėsite už ką ir gatvę išsiasfaltuoit, ir apšvietimą įsirengti, ir kanalizacijas nusitiesti, ir mokyklą, ir darželį pasistatyti, ir visą kitą. Nėra ko į kaimus eit gyventi. Ko nėjot į Gargždus jei taip šiame mieste viskas sutvarkyta?

Amigo ZMONES!!!

Amigo ZMONES!!! portretas
Prijunks ir pajudes viskas.nes rajono savivaldybe mato tik savo Gargzdus.Gargzduose tas Gargzduose anas daroma.O rajoniniam viskas sale klaipedos jiem juk nieko nereik vistiek viskas sale.uztat ir begam i miesta.----->Kiek gargzdu miesto gyventojai prisidejo pinigais savivaldybei gatviu asfaltavimui, saligatviu,apsvietimo darymui savo gatvelem??????? taip kad rajonas be gyventoju lesu nesteiks nieko ir daryti.

atsilupę liberolai

atsilupę liberolai portretas
kiek ten iš jų gyvena, tik prisijungs ir praddės miesto pinigus kišti į savo aplinkos gerinimą. liberalai Klaipėdoje visada žiūrėjo tik savo asmeninių interesų
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių