Klaipėdos Senajame turguje griaunamos avarinės būklės pavėsinės

 • Teksto dydis:

Šią savaitę Klaipėdos Senajame turguje pradėti mūrinių prekystalių ir stoginių, esančių arčiau Taikos prospekto, demontavimo darbai. Vietoj avarinės būklės nebenaudojamų pavėsinių dar šią vasarą bus paruošta turgavietės aikštė prekybai ir renginiams.

„Jau senokai šioje turgavietės vietoje prekyba nevykdoma, nes tapo nesaugu – per kelis dešimtmečius supuvo ir deformavosi stogas, pradėjo irti ir tapo nestabilios betono-plytų konstrukcijų dalys, atnaujinimo prašosi ir aikštės danga. Svarstėme įvairius variantus: remontuoti, renovuoti, dalį griauti – dalį palikti, bet racionaliausia pasirodė išvalyti teritoriją ir įrengti čia atvirą erdvę, kurioje galės vykti mugės, atvykti ūkininkai su savo produkcija, arba mes patys, turgavietės administratoriai, galėsime pasiūlyti prekybininkams laikinas lengvos konstrukcijos palapines prekybai“, – pasakojo Viačeslav Karmanov, laikinasis bendrovės „Senasis turgus“ direktorius.

Dar vienas argumentas šią teritoriją paversti erdvesne prekybos vieta – padidėjęs parkuojamų mašinų skaičius priešingoje turgavietės paviljono pusėje. Pasak vadovo, vidinis turgavietės kiemas, kuriame taip pat vyksta lauko prekyba, kartu yra ir miestui priklausanti mašinų parkavimo aikštelė, per kurią vyksta intensyvus eismas. Vietoj nugriautų prekystalių įrengus naująją aikštę bus saugiau pirkėjams, komfortiškiau pardavėjams ir liks daugiau vietų mašinas senamiesčio prieigose norintiems pasistatyti turgavietės ar miesto lankytojams.

„Kol ieškoma sprendimo, kaip ateityje bus vystomas Senasis turgus, leidžiame savo įmonei gerinti valdomos infrastruktūros būklę ir tuo pačiu sukurti geresnes sąlygas prekybininkams bei pirkėjams“, – sakė Gintaras Neniškis, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Turgavietės administracijos skaičiavimais, senųjų prekystalių demontavimo ir aikštės sutvarkymo darbai kainuos apie 30 tūkst. eurų. Jie bus atliekami iš bendrovės sukauptų lėšų. Bendrovės „Senasis turgus“ 100 proc. akcijų valdytoja yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Itarus

Itarus portretas
Uz 30 gabalu, galit tik apsisluoti. :) Sutvarkyti aikste reiktu daug daugiau,,, Tamsus reikalas. Turgus-tai milijonai... Klanas.

"bardakas"

"bardakas" portretas
Skudurynu prekiautojus varyjute į Tilžės, Naująjį turgų... Savo siūtais, baisiausios kokybės skudurais užtverė praėjimą , o norisi gėlių, daržovių, ūkininkų daržininkų produkcijos,o trui pro tą šlamštą stumdytis. Išaugintas geras maistas ant grindinio, o niekalai karaliauja kaip savo kieme...

ekspertui

ekspertui portretas
kiek jau tų investuotojų ėjo ir nežinia kur nuėjo, kiek planų dėl Senojo turgaus prikurta :) Gerai, kad bent kažkas sujudėjo.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių