Laukia įdomūs rinkimai: liberalams siekiant „susigrąžinti Klaipėdą“, LVŽS neabejoja savo sėkme

Grįžti į straipsnį

Raimis

Raimis portretas
Gerb.Gentvilai ,norėčiau kadJus pamatytumėte kokius veiksmus ir susitikimus Budis organizuoja Svyturio Arenoje per Neptūno varžybas (viskas vyksta ne tik pagerimo kambariuką bet ir pačioje Arenoje ,ju apie 2000 klaipedieciu tai mato .fioletovumo nepaslėpsi. Eugenijau kviečiu i Neptūno varžybas apie tai nepranešęs Laikiame

m

m portretas
geras meras kuris supranta versla o ne kas kliklauja

nuomonė

nuomonė portretas
Žinau viena,už girskienę niekada,populistė,šmeižia žžmones, laksto,ieško,kas ką baigęs,kokius mokslus, baisu, tai valstiečių metodika-apspjaunant kitus prie lovio.Neišdegs.Lai išmoksta seime neskaityti iš lapuko,ir kvailų klausimų neuždavinėti.

rėksnės girskienės NE

rėksnės girskienės NE portretas
tik tuščiai rėkauja, tai ji su puteikiais tai su neiašku kuom, moka tik šaukti, o juk yra seimūnė tai kokių įstatymų priėmė???

ko jau ko

ko jau ko portretas
o valstiečių mes atsikandomeir čia tuščių populistų nereikia.

Nuomonei

Nuomonei portretas
O kas turi valyti? Mes?:D)Jau seniai turėjo STT ir FNTT su savo valymo priemonėms ten prasieit ir pusę išvest su antrankiais..Bet kai savi tai ir valyt nesinori.P.S. Kada bus nugriautas neteisėtas Šakalienės namas?

ašara

ašara portretas
ar gali sunaikines Klaipeda vadovauti banditas budinas

Nuomone

Nuomone portretas
Gali keistis merai visokie ir nieko nebus kol savivaldybėje sėdės tuščiagalviai biurokratai. Pradėkite valyti nuo apačios.

Kairių bendruomenė

Kairių bendruomenė portretas
Liberalai tiktai žadėti gali ,kad uždraus verslinę žvejyba Kuršių mariose.

Reikia

Reikia portretas
ne vidutinybių o palaikančio miesto žmones protingo organizatoriaus. Jei vskas px tai koks iš jo vadovas?Ar meras turi stovėti verslo ir įmonių pusėj ar be kompromisų dirbt miestiečiams? Žinoma kad antras varijantas..Ką tokia apsim us girskienė padarytų visiem tiem rykliam jei net dabar seime jai nieko mafija neleidžia?Čia stipraus žmogaus reikia. Kad prasimuštų ir dar į ragus užvežtų (pvz Matjošaičiui kažkaip nieks neturi noro prieštaraut)Tik iš kur toki paimt?

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Ligita tai ko senai reikia Klaipėdai!!!! masiulio liberalus į politinį sąvartyną!

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Tegu ,,valstiečiai'' pirma atsikrato Karbauskio globos, tik po to galvoja apie Klaipėdos mero postą.

Taigi

Taigi portretas
Dabartiniu metu, ilgokai esanti valdžia bus prisimenama - marška uždengtas , supyšęs plevesuojantis Baltios kinoteatras ir kapines primenantis laivelis su našlaitelem.

taip

taip portretas
libsaika bandys prastumti farskvr a i A kede kuri iremina svabs tautos nera kaip ir valstybes tai vasalkolonija globalistu vald oma===

Susirūpino mero kede .....

Susirūpino mero kede ..... portretas
.......neabeoja sao sekme.... abeojame.viena mintis kur studentai, kur tie muzikantai, kur jie dingsta šiame jau gudžime kaimo lygio miestelye?? Turetu muzikuoti, linksmintis ir kitus miestiečius budinti.....atsiado skveras su puikiom galimybem. Teko penktadienje matyti koncertuojant ukrainiečius, labai gražus konertelis , tuo pačiu metu, kai isijungia fontanai, , taigi tokiu metu galetu kasdien kažkas pasirodyti.Dabar ....tuščia, tik peledos ūbauja, bet ir tos pabegs iš tokios dykynes.

klaipedietis

klaipedietis portretas
Kad keisti reikia tai faktas. Senamiestyje nera veiklos, vakare nuo 17.30 centre tuscia. Nei renginio, nei traukos objekto. Virs 40 m. sulaukusiems is vis jokios pramogos, ar normalaus laiko praleidimo. Palei krantines keli barai ir tiek. O kas toliau... Centras nebetraukia, nebeverta vaziuoti is kito galo miesto nes tai tustybe. Pritraukite klaipediecius, o neleiskite merdeti miestui. Kiek gali prie tos krantines sliurineti. Organizuokite koncertus aikstese visokio amziaus zmonems, galu gale ir saviveikliniai kolektyvai prisijungs. Budinkite ir kelkite miesto gyventojus gyvenimui, pramogoms, juk tiek to gyvenimo, deja, bet dziazas nepadejo...

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
sobianina is maskvos issinuomokit

Rita

Rita portretas
Ką ta Giskienė gero padarė? Ant bačkos cypaut neužtenka. Kaip Klaipėdoje smirdi, taip ir tebesmirdi. Reikia normalaus žmogaus į merus, kuris turi patirtį miesto savivaldoje. Reikalingas protingas žmogus. Geriau liberalai, negu valstiečiai, nes neaišku kas jie, kam atstovauja?

simona

simona portretas
Jei Vaitkus surinks gerą komandą, bus geras meras Klaipėdai. Dar pasirašyčiau už A.Pocių, bent jau kariuomenei vadovavo. Visi kiti gali norėti, bet nesugebės būti gerais merais. Meras dabar, vadovaus administracijai. Kas vadovaus miestui, kai neturės balsavimo teisės, dar neaišku.

Ateina genijai ir vel isnyksta

Ateina genijai ir vel isnyksta portretas
atejo Leninas visiems laikams.Vel tos pacios giesmes.Ateis kazkas ir kazka gero padarys.Na,kad ir Kauno vadas ,ka jis jau nuveike veiksmingo ,kad gatves patvarke ar dar kai ka ,o ka jis ten biznio savo srityje nuveike visi puikiai zino tiese tiltus ir i kur, i rytus ar i vakarus.Naivu tiketis ,kad vienas zmogus gali ka eminio miestui nuveikti.Klaipedoje viska praktiskai jau nuvaryta ,kaip sakoma sunesioti jau batai ,ju neverta taisyti ,tik i siukslyna.Nera pas zmones noro dirbti ,ir teisesauga pas mus vis dar labai zemo lygio ,visi zmones nera naivus viska supranta ,kas darosi ne tik mieste ,bet ir Lietuvoje.Todel daugiausiai tai kalbama apie tuos asmenis ,kurie tikrai nieko gero nepadarys ,neturi nei issilavinimo ,nei fiziniu nei psichiniu jegu ,smarves nesugeba tiek metu sutvarkyti ,liberalai ir ministrai aplinkos ir mieste valdzioje ,o kaip smirdi ,naktimis ir per iseigines paleidzia ,dusina zmones ir dar svajoja ,kad juos kas rinks.Gal geriausiai ta Puteikiene isrinkti ,tai

As

As portretas
Apmokestino gyvenamųjų rajonų kiemus,nuo sausio 15 osios g iki kauno g,čia pasipinigavimas.sankryžos atnaujintos,bet vistiek mieste kamšciai kosminiai ir dar daug šūdo primalta.....daugiau esančių valdžioje,matyti nenoriu.

Titas

Titas portretas
Kažkoks prakeiksmas Klaipėdai su merais. Šita Girskienė? Bet jos intelektas toli gražu iki miesto vadovo. Protestuoti ir neigti- ne kurti. Čia reikia kūrėjo, autoriteto, vien protesto balsų neužteks.

liuciferis

liuciferis portretas
geriau vadovautu pats velnias negu budinas

Jeigu

Jeigu portretas
klaipėdiečiai rinkėjai ir vėl taip ,, aktyviai,, dalyvaus rinkimuose ,kad miesto merui išrinkti pakako daugiau nei 25 tūkstančių rinkimų teisę turinčių piliečių balsų ,nors tokią teisę turėjo daugiau nei 130 tūkstančių ,tai aimanuoti ir piktintis bus galima dar ketverius metus . P. Ligita Girskienė daugeliui yra lyg rakštis vienoje vietoje . .. Buvę valdžioje savo sugebėjimus jau ne kartą parodė . .. Ką sugeba iš tų partijų sudaryta koalicija Seime kas nori matyti,tie mato . Nuo rinkimų iki rinkimų atrodo,kad mieste partijų visai nėra : tik po kelis atstovus miesto taryboje .

Ssd

Ssd portretas
Kekšės liberoidai prašiko viską, ką tik galėjo išgamos prakeikti, gatvės kiauros, ligoninės nebėra. Padlos išsigimę!!!!!

Rms

Rms portretas
Po dūdoriaus bet koks meras bus geresnis. Blogiau tikrai nebus. Miestas apleistas, gyventojų mažėja, gyvenimo kokybė suprastėjusi. Bet reikėtų nepamiršti ir visos tarybos pakeisti, nes kiti po puse gyvenimo ten praleidę, ir apie žmoniškas problemas net negirdėję.

Konservas

Konservas portretas
Būtų labai juokinga, jei Klaipėda taptų kolūkiu, kurį valdo valstiečiai. Dar kombainus atvarykite į Atgimimo aikštę ir mėšlidę pastatykite prie Anikės. Nesižaviu ir libsąjdais - turi ir jie visokių uodegų, bet mano konservai Klaipėdoje yra visiški mėmės - apie juos niekas nežino. Paklauskite klaipėdiečių, kas yra konservų nariai savivaldybės taryboje. Niekas nežino.

Irinai

Irinai portretas
V. Grubliauskas BUVO labai geras meras. Pirmą kadensiją. Paskui išsikvėpė, prarado motyvaciją, savo asmeninį širdies gerumą (jis tikrai buvo..) ir patapo eiliniu jedrionu valdžiuku. Pasipūtusia vidutinybe, įgavusia nesulaikomą refleksą prieštarauti viskam ką sako ar nori visuomenė, pripratusia teikti pirmenybę partinių gaujų diktatui. Priprato laikytis nuošalėje, šiaip sau ir nuobodžiai stumti pilką valdžiuko kasdienybę.Taip patogiau nei draskytis dėl ko nors kas antras žingsnis:D:D. Žmogus transformavęsis į nulio nulį Reziume: ,,ačiū" va tokiai sumautai, visur vyraujančiai LR politikų valdymo sistemai, kurią gali įveikti tik neeilinės, stiprios ir labai gudrios asmenybės). Netikiu kad ateis kitoks..nėra iš kur.

Irina

Irina portretas
V. Grubliauskas labai geras meras. Gaila.kad jo nebus!

Nebelokit

Nebelokit portretas
Lyja.

negi dar nesupratote

negi dar nesupratote portretas
Budinas būtų Klaipėdos nelaimė.

>Nuomonei

>Nuomonei portretas
gali čia nesuokt.Klaipėdiečiai rinks tą(gal rinks:D), kuris pažadės pigint viešo transporto ir komunalinio aptarnavimo kainas, švaistyt nesamonėm miesto biudžeto pinigus. Kol kas nei viens nėra pasakes tokios minties. Kad ,,pritrauks puikius specialistus" tai aišku kad kaip visada, seną gauja pakeis saviškiais ir darys tą patį:D) Kas (jei rimtai) nežada jokios gerovės ar gerų poslinkių savivaldai. Be to užmirštat vieną pagrindinį kriterijų - kas nusipirks daugiau žiniasklaidos reklamos, garsinimo tas galima jau dabar sakyt kad laimės + Jei miestiečiai neis balsuot tai laimingos bahuriukų partijukės pasitvarkys kap turi būt:D).Mūsų rinkimų sistema garantuoja

Nuomonė

Nuomonė portretas
Klaipėdieciai rinks tokį, kuris įrodys kaip pakeis mirusi miestą ir kaip į savivaldybę pritrauks puikius specialistus atleidžiant esamus bezdalius, užsibuvusius dešimtmečius. Tik už tokį Klaipėda balsuos, o liberalai ir valstiečiai su vaitkumi eikit velniop

Snarglyne prišnerkšta visi pakampiai

Snarglyne prišnerkšta visi pakampiai portretas
Atsipusk prie juros skamba dudoriaus kveitimas, taip nes mieste nera vietos nei zmogui nei vaikui nei jau pragaro mašinom pramintom nuosavam auto buktai priverstinai visi turim lipt i valdiska autobusa, vientik dulkes ir vieni prišnekšti pakampiai, viskas išrausta ir išremontuota belenkaip nes kokybes tikrinimo nera, nieks uz nieka neatsako, o vyriausioji miesto tvarkymo inspektore pareiske kad kreipkites i kazkokius klaipedos zeldinius jie ten buktai atsakingi o ne ji, tai ko ji ten alga nusirauna gal tegu eina i privatu versla o ne sedi valdiskoj kedej

Arunas Tuma

Arunas Tuma portretas
butu geras meras Klaipedoje

Rita

Rita portretas
Lieka tik Ligita Girskienė. nebent kandidatuotų gerbiamas Kaveckis. Liberalų, Gentvilų era tikrai baigėsi... Užtenka plepių ir slidžių!O Vaitkui , vargu ar pavyktų v4l patraukti rinkėjus. Jis jau 'išsikvėpė", ypač, kai nebuvo miesto Taryboje aktyvus ir" gerai" sugyveno su senoliu džiazistu... O štai gerbiama Ligita ir seime darbšti kaip tikrai BITĖ, ir nuolat sprendžia miesto reikalus. Politikoje ji dabar tikrai Zenite.

Ei ei

Ei ei portretas
o ką valstiečiai Klaipėdoje jau tokio naudingo padarė kad ,,neabejoja savo sėkme"?Tik tiek kad turi savo būstinę. Tiek veiklos. Kiek žinau tai ta ju ponia tik smarviu tema domisi. Tai kokia ji būtu merė jeigu yra ir kitos labai svarbios sritys ir netik?

Anonimas

Anonimas portretas
Pravėses ir be ,,xwatkės" Budinas nieko gero bet Girskienė irgi ne ta kandidatūra kuri tinka mero kėdei. Mizerija nevengianti tyliai pasidaryt sau. Tik tam dirba. Tiktų Vaitkus bet nenuoširdus ir kaip vėjarodė - sukiojasi be žodžio pagal stuaciją viršuje :D) Krc. Nemylinti žmonių pelkė o ne kandidatai. Man asmeniškai tiktų toks Dambrauskas. Bet ar jis eitų? Be to verslininkas - rizikinga..kai atsisės į kėdę gal patapt toks kaip tumas kur naudoja tarybą savo verslo planams (Atgimimo a.ir pan.:D) Nei vieno tokio kaip Matjošaitis ar bent kaip Uspiskikas :D) kuris kad ir jedrionas aferistas, bet į savo Kėdainius ir rajoną sudėjo ne tik širdį bet ir nemažai savo pinigų... Na o ,,Ženiai 3%", tai tik patylėt. Tiek žygių ir darbelių pridarius tiek Lietuvai tiek Klaipėdai reikėtų pasėdėt ne tik jam bet ir sūneliui:D) Žulikas kuriam nėra jau kur antspaudo dėt

Anonimas

Anonimas portretas
liberalų jokiu būdu nebegalima rinkt.jug ir Vytautas buvęs liberalas,persikrikštijęs į komitetą.nieko gero jų valdime .Apie Ligitą irgi neturiu geros nuomonės.perbėgo Šilutės plentu su kolona dėl smarvės ir va,ji jau seime.kaip smirda,taip smirda,tokie kokteiliai smatvės,kad reik naktį sėdėt lovoj ir gert vaistus.tiesa šiom dienom plius,minus mažiau lyg tai.neparodė ji kad sugeba susitvarkyt su šia problema,nors pati gyvena pietinėj Klaipėdoj.užtat greit sprendžia problemą jog seimo tulike popierius dingsta,tuoj tv.kviečia.

Patriotas

Patriotas portretas
Tik ne už liberalus! Jau privadovavo

Klioša

Klioša portretas
Kaip vbaisu bus be liberalu

Uz LRP

Uz LRP portretas
Lietuvos regionu partija tikrai laimes klaipedoje

Sigitas

Sigitas portretas
Tai kad klonuotujų liberalų darinis "Liberalų sąjūdis" turi galimybę susigrąžinti Klaipėdą ir eilini kartą bandytu tokia galimybę pasinaudoti, tai tolygu tam, kad Klaipėdos miestas ir toliau grimstu-grims-nugrims į ne miesto, o provincialumo jruidinį darinį. Lietuvos jūrinės valstybės Klaipėdos miestas dabar yra t.y. 1. nustekentas-išniekintas; 2. istorinio paveldo pastatų neišsaugojimas, griaunamas; 3. bukų pastatų projektų statiniais apstatoma pati miesto aplinką tik dar labiau patampa gadinančia-darkančia; 4. kokčiai "smirdančiu", 5. žalių plotų naikinančiu-neturinčiu; 6. daugiabučių kiemų plote sporto aikštelių neturinčių; 7. Klaipėdos miesto centrinio futbolo stadiono nebuvimo; 8. gatvių-kelių infrakstrutūros neturinčiu; 9. visų rūšių autotransporto kamščiai; 10. neatitinkanti Klaipėdos miesto gyventojų ir svečių reikalavimus transporto infrastruktūros srityje; 11. miesto gyventojus vežantis keleivinis transportas neatitinkantis reikalavimus ir t.t. .

Valstietis

Valstietis portretas
Vaitkus plikas eitu,kad tik i merus ateitu!!!

Kinas

Kinas portretas
Liberalai - VON iš Klaipėdos. Jau pakankamai atsiėdėt. Atsibodo dūdorius kartu su pačia.

Tomas

Tomas portretas
Gentvilai Vilniui uzsibuvo, jei galvoja, kad Klaipeda Budina isrinks

Algis

Algis portretas
Ligita, tai mūsų Saulė, laukiu jos patekėjimo. Ligita tai jaunystė ir jėga.

Memellander

Memellander portretas
Nei Budinas, nei tuo labiau isterikė Girskienė neverti mero posto. Pirmas žūlikas, o antra psichiškai neadekvati. Klaipėdai reikia ne muzikanto ir ne politiko, o sąžiningo darbštaus ūkvedžio. Pardykite tokį žmonėms ir jį išrinks.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Partijos aiškina ,kokių kandidatų jiems reikia. Man ,kaip Klaipėdos piliečiui rūpi jos ateitis. Tegu partijos atlieka viešą išpažintį -pripažįsta savo klaidas. Sakykim rūpi man toks klausimas- ar negalėjo tie šunbūdžių gyventojai , kur dabar gyvena apie Klaipėdą , gyventi gražiai suplanuotuose Klaipėdos miesto teritorijose. Tada užtektų pinigų ir parkams , sporto aikštelems ,kiemams, o žmonėms laisvalaikio skirti vaikų auklėjimui , o ne sėdėti automobilių kamščiuose beprasmiškai zujant ten šen.Gražiai suplanuoto miesto gyventojas gali išeiti su šeima pasivaikščioti, ir man nuoširdžiai gaila tų būdelių gyventojų,kur gali tik šiknas suremti su kaimynu, ar pasistatyti aukštesnę tvorą , kad niekas nematytų smurtaujančio savininko, ar atėjusių plėšikų.

K

K portretas
Taigi..ar bus Ligita Klaipedos mere? Na zinoma , jei bus tikra valstiete, o ne biesas zino kas toj partijoj,reiks ismokti melzti karve ir po pigiaja pardavinet ekologiska piena turguje busimiems savo alkaniems, valdziu nuskriaustiemsir amzinai nepatenkintiems rinkejams...juk turi but taip, kaip pasake Ramuncikas, atiduodamas jums viena is savo mylimiausiu pasekeju, po Agnieskos...... Ar supratot jus ,nevykeliai rinkejai klaipedieciai?

Anonimas

Anonimas portretas
Laikas keisti liberalų miesto valdymą. Miestą katastrofiškai nuvalytas, neprižiūrimas, gėda pries miesto svečius ir turistus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių