Uostamiesčio meras sveikina klaipėdiečius su šv. Velykomis | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Uostamiesčio meras sveikina klaipėdiečius su šv. Velykomis

10 2025-04-20 05:00 klaipeda.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Ta proga išvalykit miestą

Klaipėda paversta parazituojančių narkomanų žydų iš Ukrainos sankaupos miestu. Bjauru. Tie išgamos yra atsivežę išsigimėlių vaikų, jų daug. Išvalykite Klaipėdą nuo žydų!
2
-2
***

Ir Jus pone mere ir Jūsų šeimą su Šv. Velykomis. Sėkmės ir sveikatos . Ačiū už nuoširdų darbą miestui ir klaipėdiečiams.
3
-5
Buvau mieste

Klaipėda paversta nušliurusių žydų sankaupos miestu. Bjauru. Tie išgamos yra atsivežę išsigimėlių vaikų, jų daug. Išvalykite Klaipėdą nuo žydų!
3
0
a vėl tu

nuolatine ligone su savo šlykštynėm lendi? Net per metines šventes negali iškest sudu nesitepliojus?
0
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Ir jus mere su Šv.Velykom

Tegu jus lydi sėkmė ir laimė. Ačiū už tai kad dirbate Miestui
8
-4
valerijonas klaipeda

Pavasarinio džiaugsmo, saulės ir šilumos jūsų namams, naujų idėjų ir sėkmės jūsų darbams. Su šv. Velykomis!
6
-3
valerijonas klaipeda

Pavasarinio džiaugsmo, saulės ir šilumos jūsų namams, naujų idėjų ir sėkmės jūsų darbams. Su šv. Velykomis!
3
-3
bronislovas

pasakyk valerijonai koki jis gera darba padare mums miestieciam ,tai kad du metus remontuoja p.komunos gatve,ir kauno g kiemus,o sausio 15 g dviracio taikai jau vien siuksles,gal jis sutvarke kokia aikste ar skvera,tik kuria ir kuria mokamas auto stovejimo aiksteles ir didina mokescius,taip kad valerijonai istikruju maziau gerkit,tai gal pamatysit ka sutvarke anas meras taip grazu ir liko,o tie net negali 2 metus suremontuot fontano danes skvere,apie ka cia kalbat,,,,,rolis nebetaksistas ir tas isgeres bonka geriau tvarkytusi,,,,,
3
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

bronislovas

kai nera ka pasakyti visokie ponai valerijonai uzsiima izeidinejimais ir pravardziavimais,o gal geriau nors paminekit ka prie to mero klaipedoj padare gero,taip as matau sutvarkytas gatves,aikstes skverus bet tai buvo viskas padaryta prie ano mero.ponas valerijonai neturit ka pasakyti todel ir dergiates.o as pasakysiu 2 metai tvarkoma viena p.komunos gatve nesutvarkyta,kauno g kiemai nesutvarkyti ,sausio 15g dviraciu takas nesutvarkytas,ir tai per du su virs metu.o kur dar kruizinis terminalas kaip sovietiniais laikais,ir ta gatvele net kur eina link old mild net netvarkoma,o cia visgi miesto centrasidomiai padare tik mokama masinu stovejimo aikstele,aptvere o danga pacioj aikstelej baisi,o kaina nesamoninga,,,,tiksliai rolis taksistas sutvarkytu geriau,,,bet gal as ko nezinau ir nematau kad nors kas nors butu sutvarkyta,,,,
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

bronislovui

gal ir pasakytu tas valerijonas bet ka tu bukas kap kamštis katram aiškink neaiškines o visteik kap aklas ožys naujus vartus su krame daužai :D:D
0
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)