LCC TU studentai nepasipriešino KTU

Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai namuose iškovojo pergalę  rezultatu 90:69 (19:18, 24:21, 19:10, 28:20) prieš Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkus (LCC TU).

Rungtynes taikliu tritaškiu metimu pradėjo LCC TU krepšininkai. Per dvi kitas minutes komandos apsikeitė keliomis netaikliomis atakomis. Po  G.Venclovo taiklaus tritaškio metimo rezultatas tapo 4:6 LCC TU naudai. Įpusėjus kėliniui 5:9 pirmavo LCC TU krepšininkai. Po 5 iš eilės M.Šumskio taškų KTU sumažino skirtumą iki minimalaus ir čia pat kitos atakos metu persvėrė savo naudai 12:11.

P.Gasiūnas pelnė du sunkius taškus ir KTU užbaigė kėlinį pirmaudami 19:18. Antrajame ketvirtyje KTU studentai spurtavo ir rezultatas tapo 39:31 šeimininkų naudai. Dar du taškus su pražanga pelnė G.Venclovas, tačiau LCC TU krepšininkai nepasidavė ir I.Mulamba galingu dėjimu su pražanga sumažino skirtumą iki 4 taškų. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 43:39 KTU naudai.

Po pertraukos į aikštę įžengę LCC TU krepšininkai pelnė 2 taškus ir dar labiau sumažino atsilikimą. Pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis komandos žaidė greitą ir atletišką krepšinį. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, po nesėkmingos LCC TU krepšininkų atakos 2 taškus pelnė E.Stanionis ir KTU pirmavo jau rekordine 10 taškų persvara. Trečiasis kėlinys baigėsi gražiu V.Jasikevičiaus tritaškiu metimu ir KTU prieš lemiamą ketvirtį susikrovė solidžią 13 taškų persvarą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui LCC TU krepšininkai sumažino skirtumą iki 11 taškų. Technine pražanga buvo nubaustas LCC TU treneris ir KTU tuo pasinaudoję padidino skirtumą iki 16 taškų. Tačiau LCC TU krepšininkai sukaupė paskutines jėgas ir sušvelnino skirtumą iki 12 taškų. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 74:65 KTU naudai.

Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėm V.Jasikevičius pataikė tritaškį metimą, o kitos greitos atakos metu dar 2 taškus pelnė M.Sapiega ir skirtumas tapo jau 83:65. Rungtynės baigėsi KTU pergale, rezultatu 90:69.

„Likau patenkintas V. Jasikevičiaus sugrįžimu, aišku jis neseniai prisijungė ir buvo šiek tiek sunkoka, bet varžovai palengvino darbą gindamiesi agresyviai, o prieš agresyvią gynybą reikia pulti paprastai“  - po rungtynių kalbėjo KTU treneris V. Masalskis.

Šiame straipsnyje: LCCKTU