Vaikus pradėjome ir auginome būdami jauno amžiaus ir savo vaikų nevertėme išaukštintais, garbinamais. Patys gerbėme pedagogus , už jų triūsą, įdirbį ir dedamas pastangas, ugdant mūsų vaikus. Dabar dauguma tėvų savo vaikus laiko dievaičiais, leidžiantiems elgtis be taisyklių, be pagarbos pedagogams. Tad pradėkime nuo tėvų požiūrio, į savo vaiką, keitimo. Kai mokyklose nebegalios "aš neliečiamas dievaitis" , o mokytojas tik paslaugos teikėjas, tada sulauksime siekio dirbti mokytoju.
Jei mokyklose galima " įntegruoti " mokinius su mistiniais "specialiaisiais" poreikiais, tai gal galima integruoti ir mokytojus su analogiškais "specialiaisiais" poreikiais?
Prie Tarybu valdzios mokytojai buvo gerbiami, o vaikai TUREJO mokintis. Kas nesimoke ir turejo polinki i banditizma buvo uzdaryti i spec. internatus. Nepataisomus po 18 gimtadienio pervezdavo i kolonija
Algos nepadės. Reikia pakeisti pedagogo statusą visuomenėje. Jis ne tik turi gauti didelį atlygį, bet ir turėti žmogui pakeliamas darbo sąlygas. Pamėginkite patys dėstyti klasėse, kur yra 30 moksleivių ir turėti 25 kontaktines valandas per savaitę. Be to, dar visi biurokratiniai dalykai, susiję su auklėjamąja klase bei darbų taisymas. Tokia rutina ne kiekvienam pakeliama. + dar mokytojų persekiojimas dėl griežtesnio žodžio pasakyto tinginiui arba agresyvių tėvų, kurie įpratę kaltinti kitus, bet ne save, kad jų atžala nenori mokytis ir gauna blogus pažymius ir taip toliau.
Labai teisingai pastebėta. Ypač dėl "tėvų" , kurie mano, kad ne tik mokyti, bet ir auklėti turi mokykla, o ne tėvai. Bet be normalaus atlyginimo, pedagogas negali būti orus ir gerbiamas. Kai mokiniai atvažiuoja automobiliais, o pedagogas kasryt turi galvoti ką apsirengti, kad vaikai ir jų tėvai iš jo senų drabužių nesijuoktų, sunku turėti kažkokį statusą visuomenėje.
Kodėl niekad netrūksta seimo narių. T.y. kodėl į vieną vietą pretenduoja ne mažiau 10 ? Kai mokytojams mokės tiek kiek gauna seimo nariai, jų taip pat netrūks. O atsižvelgiant į darbo pobūdį, mokytojai turėtų gauti dvigubai daugiau.
reikia didesnių algų tik mokytojams ? Manau algų, pensijų, neįgalumo išmokų reikia didesnių daugeliui Lietuvos piliečių , deja ...mes renkame tuos, kurie bučiuoja/kelia Ukrainos vėliavas, tik išrinkus į seimą vyriausybė važiuoja į Ukrainą " prisistatyti" ir padedame jų mokykloms , ligoninėms , mokytojams ir t.t. Mes vus remiame kitus , o ne savais rūpinamės . Mano tokia nuomonė .
Ne į temą. Čia apie mokytojų trūkumą. Prie ko čia Ukraina ? Gal vieną kartą įsikalsite į galvas, kad Ukraina kovoja ne tik už save, bet ir už mus visus. Man virš 60 ir aš puikiai pamenu sovietinius laikus. Nenoriu grįžti. O kas nori - kodėl čia iki šiolei sėdi ir aiškina, kad čia taip blogai , o putinistane viskas puikiai ? Vat į šį klausimą niekas normaliai neatsakė.
O jūs 60 metų ir nežinote , kad viskas daroma / statoma už eurus ? Gal žinote kokie aitvarai juos suneša Lietuvoje ? Ukraina kovoja už mus ? Jūs rimtai ? Liūdna žinoti, jog panašu išmintis jus aplenkė. Kada Lietuva pradėjo karą ar mus kas užpuolė ? Linkiu sveikatos , ypač sveikos galvos .
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)