Naujojo turgaus jubiliejus paminėtas su trenksmu

Šeštadienį uostamiesčio Naujajame turguje vyravo šventinė atmosfera, šurmuliavo linksmai nusiteikę klaipėdiečiai. Naujojo turgaus jubiliejų klaipėdiečiai pasitiko su trenksmu. Pagerbti buvo ir ne vieną dešimtmetį turguje nuoširdžiai dirbantys ir klaipėdiečių simpatijas užsitarnavę prekeiviai.

Šventė subūrė bendruomenę

Klaipėdos Naujojo turgaus 30-ečio šventė subūrė gausų būrį miestiečių ir miesto svečių. Dar 1989 metais atidarytas turgus sėkmingai veikia ir yra gyventojų gausiai lankomas iki šiol.

Pasak Klaipėdos Naujojo turgaus direktoriaus Viačeslav Karmanov, prekybos centrai nepajėgūs konkuruoti su turgavietėmis, nes čia vyksta ne tik prekyba, bet verda tikras gyvenimas.

"Džiaugiamės, jog esame viena iš įmonių, kuri švenčia tokį garbingą jubiliejų. Jau tris dešimtmečius žmonės tiki mumis. Klaipėdiečiai turguje ne tik apsiperka, tačiau sulaukia patarimų, ragauja, skanauja siūlomus produktus, bet ir bendrauja, užmezga žmogišką ryšį. Netikiu žmonėmis, kurie sako, jog turgūs išnyks. To niekada nebus", – kalbėjo direktorius.

Pramogos – visiems

Šeštadienį nuo pat ankstaus ryto turgaus teritorijoje vyravo nuotaikinga atmosfera, lankytojai buvo kviečiami įsilieti į šventinį šurmulį ir drauge paminėti miestui reikšmingą įvykį.

Šventėje dalyvavo ilgus metus turguje prekiaujantys žmonės, administracijos darbuotojai, įvairaus amžiaus miestiečiai bei ištikimiausi pirkėjai.

Netikiu žmonėmis, kurie sako, jog turgūs išnyks. To niekada nebus.

Renginio metu skambėjo Klaipėdos "Brass kvinteto" atliekamas maršas, sveikinimo žodį tarė Naujojo turgaus direktorius ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Anot miesto mero, Naujojo turgaus gimtadienis yra ne tik administracijos ir prekeivių, tačiau kiekvieno turgavietės lankytojo šventė.

"Tai yra kiekvieno žmogaus, kuris į turgų ateina pirkti ir parduoti, šventė. Drąsiai, oriai ir linksmai švęskime šią ypatingą progą", – svečiams linkėjo V.Grubliauskas.

Kaip tikėjimo Naujojo turgaus ateitimi ženklą meras turgaus direktoriui įteikė Klaipėdos miesto ženklą.

Nutilus sveikinimo kalboms, svečius džiugino vieno žymiausių uostamiesčio atlikėjų Simono Donskovo dainos.

Pramogų netrūko ir mažiausiems šventės dalyviams.

Aktoriai - animatoriai kvietė vaikus pramogauti ant didžiulio batuto, supažindino lankytojus su šventės programa.

Visi renginio dalyviai buvo vaišinami karšta arbata ir spurgomis.

Ištikimiausiems darbuotojams – padėkos

Nuoširdūs sveikinimo žodžiai skambėjo ne vieną dešimtmetį Naujajame turguje dirbantiems prekeiviams ir administracijos darbuotojams.

Už atsidavimą darbui Klaipėdos miesto meras V.Grubliauskas ir turgaus direktorius V.Karmanov jiems įteikė padėkos raštus.

Padėkomis apdovanoti administracijos darbuotojai, kurie Naujajame turguje sėkmingai dirba jau beveik tris dešimtmečius: Aušra Malinauskienė, Margarita Kazlauskienė, Žana Permiakova, Vanda Liaugaudienė, direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Mickus.

Pagerbti ir ilgus metus žuvies, mėsos, daržovių, gėlių paviljonuose prekiaujantys klaipėdiečiai.

Klaipėdos miesto meras padėkas įteikė: Danutei Bagdonavičienei, Aistei Butkuvienei, Fikrat Abdullayev, Bronislavai Viliušienei, Reginai Buivydienei, Aušrai Jankauskienei, Vilmai Jurėnaitei.

Apdovanota buvo ir pačių prekiautojų socialiniame tinkle "Facebook" vykusiuose rinkimuose nugalėjusi ir šauniausios pardavėjos titulą pelniusi Olga Zaiceva.

Po rekonstrukcijos – pirkėjų antplūdis

Švęsdamas turgavietės jubiliejų, V.Karmanov džiaugėsi, jog po Naujojo turgaus rekonstrukcijos lankytojų srautai smarkiai išaugo.

Turgavietėje kasdien apsilanko tūkstančiai lankytojų, dirba daugiau nei 400 prekeivių.

Atsinaujinusiame turguje padaugėjo vietų prekybininkams.

Naujai įrengta apie 30 laisvų prekybos vietų, kurių plotis siekia nuo 6 iki 100 kvadratinių metrų.

Sudarytos palankios sąlygos verslą vystyti erdvesnėse patalpose.

Turguje taip pat atnaujinta aikštelių danga, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, laisvalaikiui ir poilsiui skirta zona, pasodinta naujų želdinių, pastatyta mėsos ir daržovių skyrius jungianti pavėsinė, modernizuoti prekybos paviljonai.

Siekiant užtikrinti pirkėjų ir prekybininkų saugumą, įdiegtos šešios vaizdo stebėjimo kameros.

Klaipėdiečiai pokyčius įvertino

Šventėje dalyvavusi klaipėdietė Irena teigė esanti ištikima turgavietės pirkėja.

Anot moters, pardavėjams, darbuotojams ir turgavietės lankytojams surengta šventė maloniai nustebino.

"Labai smagu, kad į jubiliejaus šventę buvo pakviesta visa turgaus bendruomenė ir pirkėjai. Šauniai praleidome laiką, pasiklausėme gražių dainų, pasivaišinome spurgomis. Popietę praleidome išties turiningai", – kalbėjo moteris.

Neretai turguje apsiperkantis klaipėdietis Olegas teigiamai įvertino ir turgavietėje įvykusius pokyčius.

"Visada gera čia ateiti. Galima ne tik patogiai apsipirkti, bet ir atvesti vaikus pažaisti į žaidimų aikštelę, leisti laiką su šeima", – teigė vyras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Irena

Irena portretas
klaipėdietiška tv apsileidusi,pasenusios žinios ir dažnai keistai pakreipti klausimai,lyg pagal kokį užsakymą,nereklamuoja nei renginių,nei nieko.Šventė graži,tik gaila,kad neatsirado tikro pardavėjo žuvyčių..

Televizija baltikum

Televizija baltikum portretas
seniai ne miestui priklauso. Ir tiems savininkams giliai nusispjaut ir į aktualijas, ir į skelbimus, ir į pačius miestiečius. Kai nesumokėsit mokesčio atjungs tuoj pat ir neįspėje o kai mėginsite pareikalauti aktualios publicistikos atsiūs ..Tapiną. Turite pusvalandžio Balticum žinias ir džiaukitės kad tos pačios dar yra

Turgus turgum

Turgus turgum portretas
bet galėtumėt ta proga visų vietų įkainius paskelbti. O gal kaip Tilžės turguje (vadinamame Klaipėdos Skuduryne) įkainiai įslaptinti gyventojų saugumo sumetimais?Kad niekas sužinojes nuo kėdės nenukristu:D)
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių