„Neptūnas“ apmaudžiai pralaimėjo Vilniuje

Arvydo Šikšnio tritaškis aidint finalinei mačo sirenai atnešė pergalę Vilniaus „Sakalams“. Vilniečiai po pratęsimo 93:92 palaužė Klaipėdos „Neptūną“.

„Neptūną“ šiame mače palaidojo itin prastai mesti baudų metimai, kuriuos klaipėdiečiai metė vos 52 proc. taiklumu (14/27).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Arvydas Eitutavičius buvo padidinęs „Neptūno“ persvarą iki 6 taškų (77:71), tačiau vilniečiai baudų metimais prisivijo varžovus (79:78). Valdas Vasylius likus žaisti 1 minutę ir 27 sekundes turėjo galimybę kiek padidinti svečių atotrūkį, tačiau puolėjas prametė abi baudas.

Likus žaisti 40 sekundžių Vytuatas Šarakauskas išvedė į priekį „Sakalus“ (81:79). Tačiau „Neptūną“ išgelbėjo Martynas Mažeika, realizavęs abi baudas taip dar kartą išlygindamas rezultatą. Vilniečiai dar turėjo laiko surengti paskutinę ataką, tačiau Marius Kasiulevičius perėmė kamuolį iš Vilmanto Dilio.

Pratęsime tęsėsi lygi kova. Likus žaisti 11 sekundžių Eitutavičius pataikė tik vieną baudą taip suteikdamas šansą šeimininkams, kuriuo jie ir pasinaudojo. Aidint mačo finalinei sirenai Arvydas Šikšnius pataikė tritaškį išplėšdamas pergalę „Sakalams“.

„Sakalai“: Rokas Ūzas 20, Arvydas Šikšnius 16, Grigorijus Šuchovcovas 12 (8 atk. Kam.), Laurynas Samėnas 12, Arnas Labuckas 9.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 25 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Arvydas Eitutavičius 18 (7 rez. perd.), Deivydas Gailius 14, Valdas Vasylius 10, Marius Kasiulevičius 9.

Šiame straipsnyje: NeptūnasSakalai