"Neptūnas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalyje iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje 84:70 (23:16, 22:12, 20:21, 19:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir išlygino serijos iki 2 pergalių rezultatą 1-1.

Klaipėdiečiai jau rungtynių pradžioje šovė į priekį ir sužaidus pusketvirtos minutės komandas jau skyrė 8 taškai - 10:2. Nors svečiai po minutės pertraukėlės kiek atsigavo, tačiau kėlinio pabaigoje ir vėl sėkmingiau žaidė „Neptūnas“.

Beveik įpusėjus antrajam kėliniui Benas Veikalas buvo priartinęs savo ekipą iki - 30:23, bet tada klaipėdiečiai, vedini Arvydo Eitutavičiaus, surengė spurtą 15:3, po kurio skirtumas tapo kone triuškinantis - 45:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Nevėžiui“ priartėti iki vienaženklio skaičiaus taip ir nebepavyko, o saugų pranašumą išsaugoję klaipėdiečiai iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Arvydas Eitutavičius 22 (7 atk. kam.), Martynas Mažeika 19, Paulius Morkeliūnas 14, Valdas Vasylius 12, Deivydas Gailius 8 (9 atk. kam.).

„Nevėžis“: Benas Veikalas 18, Aidas Viskontas 14, Valdas Dabkus 13.

Trečiąsias rungtynes, kurios bus lemiamos, komandos žais šį šeštadienį Kėdainiuose.

Šiame straipsnyje: Neptūnas