„Neptūnas“ LKL reguliarųjį sezoną baigė nesėkme

Pralaimėjimu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną baigė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 74:100 (16:24, 16:26, 24:21, 18:29) pralaimėjo „Šiauliams“.

Šios rungtynės klaipėdiečiams nieko nebelėmė, tuo tarpu „Šiauliai“ iškovoję pergalę užsitikrino trečiąją poziciją. Taigi jau aišku, kad atkrintamosiose varžybose „Neptūnas“ kovos su Kėdainių „Nevėžiu“.

Šiame mače šiauliečiai atitrūko dar pirmoje rungtynių pusėje. Pirmojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ surengė spurtą 16:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (24:9), o prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 18 taškų - 50:32.

Nors 28-ąją mačo minutę Valdas Vasylius buvo kiek sumažinęs „Neptūno“ atsilikimą (66:54), tačiau ketvirtajame kėlinyje šeimininkai vėl spurtavo ir iškovojo įtikinamą pergalę.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 23, Arvydas Eitutavičius 13, Valdas Vasylius 12, Paulius Morkeliūnas 8.

„Šiauliai“: Gintaras Kadžiulis 21, Saulius Kuzminskas 16 (8 atk. kam.), Andrius Šležas 13, Stefhanas Hannahas 12, Mindaugas Kuzminskas 11, Virginijus Praškevičius 9, Gintautas Vileita 9.

Šiame straipsnyje: Neptūnas