Neringoje – pirmasis koronaviruso atvejis Pereiti į pagrindinį turinį

Neringoje – pirmasis koronaviruso atvejis

2020-05-11 10:29 klaipeda.diena.lt inf.

Neringoje, Juodkrantės gyvenvietėje, patvirtintas pirmasis užsikrėtimo koronaviruso atvejis. Simptomai asmeniui, kuriam diagnozuotas COVID-19 , pasireiškė gegužės 4-ąją, į gydymo įstaigą jis kreipėsi gegužės 9-ąją. Asmuo gydomas Klaipėdoje.

Neringoje – pirmasis koronaviruso atvejis
Neringoje – pirmasis koronaviruso atvejis / Redakcijos archyvo ir Scanpix nuotr.

Kaip praneša Neringos savivaldybė, šiuo metu bendradarbiaujama su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, renkami duomenys, su kuo asmuo galėjo turėti kontaktus.

„Paslaugos Neringai“ duotas nurodymas vykdyti teritorijų dezinfekciją, kuriose šis asmuo galimai lankėsi. Rizikinga teritorija šiuo metu laikoma Juodkrantės Gintaro įlanka.

Anot savivaldybės atstovės Sandros Vaišvilaitės, pirminiais duomenimis vyriškis iš Juodkrantės karantino metu nebuvo išvykęs. Tačiau jau dabar aiškėja, kad kontaktų buvo nemažai ir ypač apie Gintaro įlanką.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra