Norintieji pamatyti Drevernos šventę užkimšo kelius

Nors šeštadienio žvarba ir piktokas vertė gūžtis, Dreverna kvietė atidaryti vasaros sezoną. Norinčiųjų švęsti buvo tiek daug, kad automobilių eilė nusidriekė iki Priekulės galo. Šventės organizatoriai žadėjo linksmybių iki vėlyvo vakaro.

Dreverniškiai neapsiriko pavadinę savo festivalį vėjo vardu, rūkas ir tiršti debesys visą dieną grasino sugadinti renginį, bet iki vakaro nepratrūko lietumi. Žmonės į žvejų miestelį plūdo nuo pusiaudienio. Vieni norėjo paišlaidauti mugėje, kiti paragauti ką tik išrūkytų žuvų, vaikus viliojo pramogos, linksmos pamokėlės ir žaidimai, vyrai spietėsi prie senovinių automobilių ekspozicijos, daugelio žvilgsniai krypo į dangų, kur pleveno aitvarai. Nuo apžvalgos bokšto ir marių kranto žiūrovai stebėjo parasparnių pasirodymus.

Iš tolo į uostelį viliojo daugeliui pažįstamas aktoriaus Ramūno Rudoko balsas, jis vedė šventės renginius.

Pavakare daugybė žmonių skubėjo fotografuoti Priekulės Ernsto Vicherto ėgėjų teatro aktoriai, vilkintys taip, kai rengdavosi šio krašto miestelių gyventojai prieš pusantro šimto metų. Elegantiškos ponios ir ponai patys gurkšnojo ir svečius vaišino kafija. Tai buvo vienas išskirtinių akcentų, kurių kitose panašiose šventėse pamatyti netenka.

Vakaras žadėjo būti linksmas, programa skelbė, kad 18 valandą vyks laivų paradas, tiesa, nusekusios marios žadėjo sujaukti šiuos planus.

Iki pat 23 val. uostelyje aidės Iglės, Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės bei „Rondo“ dainos. Festivalio pabaigą paskelbs fejerverkas.

Organizatoriai nujautė, kad į Dreverną atvažiuos daug žmonių, tačiau kad jų bus tiek, vargu ar tikėtasi. Automobiliai netilpo miestelio stadione ir pakelėse, privačių namų gyventojai vieni kvietė atvykėlius į savo kiemus, kiti grasino pradurti padangas, jei neprašyti svečiai tuojau pat nesuks iš daugiabučio namo kiemo.

Policininkai reguliavo eismą, jiems talkino policijos rėmėjai, bet mašinų eilės vis tiek tįso ne vieną kilometrą.

Po 17 val. pagrindinėje Priekulės sankryžoje virtinės automobilių rikiavosi tiek iš Klaipėdos, tiek iš Šilutės pusės. Dreverna įrodė tampanti pamario traukos centru.NAUJAUSI KOMENTARAI

Drevernos giventojas

Drevernos giventojas portretas
Grasinti? Ivaziavo, pasistate ant zoles! Priejau ir pasakiau jad zeme ne valdiska, o jei butu valdiska tai cia policijos reikalas kad visais ratais ant zoles stovi. Nesuprato, bande vis mane kazkaip ikalbint. Isvaziavo tik po to kai pasakiau kad liks be ratu. Normalia kalba nesupranta! Musu namas daugiabutis, bet istikruju cia kotedzo tipo namas is 4 bloku ir kiemas priklauso musu namui. Pas mane 1.5 m vaikas kuris eina miegot 20.00, buciau leides prikimst kiema masinom, butu suvaziave visa zole, mano suo luotu ir zadintu vaika iki pat vidurnakcio nes po kiema vaiksciuotu girti atvykeliai

Anonimas

Anonimas portretas
TAI REKLAMOS PUSLAPIS OREOl paslauga yra svarbi kredito veikėja tarp žmonių, kurią priežiūros institucija patvirtino kaip kredito įstaigą-investicinės paslaugos teikėją (AKR-akreditacija Nr. 16488). Mes siūlome keletą paskolų, kad finansuotų jūsų namų komandos projektus, pomėgius ir verslo projektus. Mes taip pat siūlome finansuoti savo transporto priemonių pirkimo projektus (automobilių kreditų, valčių kredito, kemnuotų ar Quad, jūsų renginiai (vestuvių ar gimimo kredito), kelionės ar dirbti kaip baseinas kredito. Pasinaudokite geriausios rinkos palūkanų normomis, taikydami internetinę paskolą mūsų svetainei. Nedvejodami prašyti kredito modeliavimas mūsų klientų aptarnavimo įvertinti vartojimo kreditų, atsižvelgiant į jūsų finansavimo poreikius. "OREOL" PARAMOS GRUPĖ. Telefonas: + 33757901675 El. paštas: service-client@oreol-assistance.com Tinklalapis: www.oreol-assistance.com

Alvynas

Alvynas portretas
Tokio ne organizuoto renginio nebuvau dar matęs.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių