Nutylėtų nusikaltimų šleifas – našlaičių iš Rytprūsių tragedija

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Apie kokį priešą kalbi. Sovietai ir Hitleris buvo neatskiriami draugai žmonių žudynėse.

Praradusiam žmogiškuma

Praradusiam žmogiškuma portretas
Gal tu ne viska žinai apie savo šeima. Yra tokiu dalyku kurie buna pasakojami tik mirties patale bo baisus labai. Žinok centrinis archivas gali tau pagelbeti. Rask byla ir viska tikrai žinosi. O ne pasakojo bobute kuriai pasakojo jos teta.

kledesėjančiam

kledesėjančiam portretas
kai mosadas susidomės tavo kliedesiais, klumpe, manau, imsi skubiai atgailaut :)

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais portretas
Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

prarade zmogiskumo principus,

prarade zmogiskumo principus, portretas
gerai ,cia raso tokie siokie lietuviai,o mano seima isgelbejo zydu seima,bet veliau zydas padejo parasa kad isveze mano seima i sibira kad gelbejo zydus,tai kaip suprasti toki poelgi zydu,o sako lietuviai tokie ,siokie,geriau pasiziurekit i savo tevu darbus ,tokie rusai,zydai,kas jus tokie per zmones teisti visa tauta,kai paciu tautos dar baisesnes ,kanda i ta ranka kuri jusu tevus gelbejo, NUZMOGEJIMAS VISISKAS,

Jonui

Jonui portretas
Maždaug 200-500 tukstančiu liko uzsienyje, kam nebuvo kur ar pas ka grižti, tai ir gyvenomo pamate i nebenorejo atgal savo kaimus. 2.6mln repatrioti i cccp. Praejo filtracija kai kurie gulaga. Ir nepamiršk jonuk kad iki 42metu vokečiai darbotojus verbavo dar nebuvo prievartos. Tad ko tiketis po karo kai savo noru išvykai pas prieša dirbti. Na jonuk pasistenk galvok galvok.

Jonui

Jonui portretas
o į Vokietiją per prievarta irgi rusai vežė? Jeigu nežinai, tai nacistų armijos kariai Sibire ir kitur Tarybų Sąjungoje dirbo po karo atstatinėjant tai ką jie sugriovė atėinant, po maždaug 10 metų daugėlis iš jų grįžo nach hause. Kai kurie aišku, žuvo, jiems rojaus tikrai nieks nesiūlė. O kas šoko iš traukinių, tai matyt tikrai žinojo, kas jų lauks, kolaboravusių su naciais, taip, tikrai už jų darbelius lauktų atpildas.

Anonimui

Anonimui portretas
tai ji seniai ir pastoviai iš to gyvena, ir sūnelį išmokino kaip šiais laikais nesunkiai gaut kelis judograšius

Anonimas

Anonimas portretas
Tai jau ne vien Dykovas, o ir Dykovienė pradėjo uždarbiauti antirusiškais straipsniais ? Užuojauta vargšeliams, matyt, nebepragyvena...

Jonas

Jonas portretas
Prisiminkime tuos žmones , prievarta išvežtus į Vokietiją darbams . Kai po karo juos sąjungininkai sodino į ešelonus ir siuntė i komunistinį rojų, daugelis pasirinko mirtį nušokdami nuo tiltų ir pasiskandindami. Tik tada sąjungininkai suprato ką daro ir, daliai pavyko išvengti mirties lageriuose Sibire. Negana kad tave vokiečiai pavertė vergu,dabar tave sugrauš bolševikinės utėlės Sibiro mirties barakuose, ir mirtis nuo išsekimo ir ligų.

užteks aimanuot

užteks aimanuot portretas
sena davatka, pati Dievo nebijai, kad liežuvį labai ilgą turi, o smegenų - nei kiek. Jums, žydžudžiai, genocido budeliai, niekados savo rankų nenuplaut, gali tik tokios iškrypėlės, kaip autorė - nomenklatūršikė rašinėt iš piršto laužtas sensacijas, keršydama už tai, kad Tatrybų Sąjunga jai neleido mokykloje su plika subine lakstyt, kaip ji neseniai dejuojo.

Oi

Oi portretas
Oi žinome kad lietuviai i Memelyje važiojančius tramvajus žiurejo ožiai i naujus vartus. Ir pas Landau dirbo tik juodadarbiais. Ir piliečiai pasidomekite kokia gi buvo socialine padetis tarpukario lietuvoje. Ar tikrai bolševikai neturejo palaikimo.

idomu

idomu portretas
> Dangus užfiksavo baltaraiščių kolaborantų darbelius? Buvo karas, tragedija visoje Europoje ir už jos ribų, visur liejosi nekaltų žmonių kraujas, bet runkeliams svarbu ant šakių iškelti tik tam tikrus atvejus ir tikėtis , kad jų kruvinos rankos taps švaresnės.

okupantu mundiros nenumesit ,

okupantu mundiros nenumesit , portretas
kam ,kam rusams tyleti,,,,,,,,kiek jie iszude zmoniu,tautu,dar teismas bus pas DIEVA,brangieji ,nepavydziu jums dar viskas pries akis, uz viska reiks atsakyti visiems,nesidekit sventaisiais nieko nepaslepsit ,dangus viska uzfiksuoja ,, geriau tylekit viskas zinoma del jusu darbu ,,,,,,,,,,,,,,

>Tremtinei

>Tremtinei portretas
Tai tamstelei per tiek metu nedasuto, kad kremliaus ziurkems zmones nieko nereiske, nereiskia ir nereiks... Ten papuola tik iki alkuniu krauju susitepe parazitai, kurie dedasi sventaisiais. Ar ne taip?

Tu Dievo nebijai taip tvirtindamas

Tu Dievo nebijai taip tvirtindamas portretas
Is kur bus ei visi inteligentai buvo istremti 1940 m prie Laptevo juros mirciai su tikslu kad i ju vieta privezti savus.Tu neturi teises tvirtinti kad beveik visi lietuviai buvo nusikalteliai. Rusai be Lietuvos zmoniu sutikimo okupavo musu sali. Tai kas yra nusikalteliai - jus.

to Tremtine

to Tremtine portretas
"..Tremti pradejo nuo 1940 m. Tikslas vienas ko daugiau privezti rusu seimu i Lietuva." ??? Aga,aga! Tai kodel lietuviai "stukacias" buvo tais laikais? Ir treme lietuvius i Sibira? Jums - "geras" filmas-Ekskursantė 2013! :) Preko cia dabar .rusai??:))

Netrink kgb

Netrink kgb portretas
Inžinieriu nebuvo nes i Siberia išveže

Tremtinei

Tremtinei portretas
Na pagalvok šalis netekusi milionu ir milionu bando vežti Rusus i lietuva o Lietuvius tremti i Rusija?:) Pačioj rusijoj po karo kaimai/miestai buvo tušti truko žmoniu. Rusai ir kitu tautybiu žmones buvo vežami(paskiriami) pvz i Klaipeda nes tiesiog nebuvo vietiniu lietuviu specialistu ,paprastu inžinieriu buvo vienetai ju nežtektu ukio kelimui. O kas liečia naciu pakalikus taip jie buvo visur bet jie dabar rusijoje nera didvyriai jiems nera statomi paminklai ir kabinamos lentos.

Lietuviai! Jus-ciudai!!

Lietuviai! Jus-ciudai!! portretas
Argi pamirsot?? KAIP!!- lietuviu policaj bataljonas ( Impuliavicius) prevartavo moteru ir mergaites , Baltarusijoi ir Rusijoi?? ( adjutantas pas Impuliavici buvo- kas?) Ogi..dukart..buves Lietuvos Prezidentas---Valdas Adamkevicius(Adamkus)!!! Kodel rusai neprevartavo -lietuvaites? O,,gal ir "prievartavo"? Del to "ir gime" -- Dukart "komsomolka-kamuniste" Dalia G ir "Kauno komsorgas" --Linas L ( dabar--storapuzas URM ministras)??:)))

Ateis Atpildas

Ateis Atpildas portretas
Jo jo už Sirijos motinu ir vaiku kančias degs vanai pragare

Vezdui

Vezdui portretas
Skinhede tu nedakartas dar dristi kreiptis i dieva?! Ant stulpo tave gnida pakarti reikia.

Tremtine

Tremtine portretas
Liktai Rusijoje nebuvo issigimeliu kure tarnavo ir vokeciams ir rusams, ejo pries savo Tevyne, isduodami savo kaimynus, draugus, artimus. Lietuviu vaikai tremtije taip pat dirbo sunkiai. Ei ne jusu numyletinio Stalino mirtis butu istremta puse Lietuvos, gal ir daugiau. Tremti pradejo nuo 1940 m. Tikslas vienas ko daugiau privezti rusu seimu i Lietuva.

Vezdas

Vezdas portretas
Sionistines komunistu gaujos, uz savo nusikaltimus, atsakys pries dieva. Zemeje valdo setonas.

O geriausia

O geriausia portretas
Gotthard Heinrici werm. Generolas savo knygoje rašo kad geriausi padejejai kivojant priš partizanus buvo draugai iš rytu tai yra ukr. liet.lat est.. Geriausi kaimu degintojai ir žmoniu žudykai. Tai ne aš sugalvojau ne KGB falsifikavo tai wermachto generolas paraše.

Humanistai b l

Humanistai b l portretas
Kai Lond bombardavo turbūt arbata gere su uogiene?

Panelei rytprusaitei

Panelei rytprusaitei portretas
Uz ka mano seneli isvezete vaika i Vokietija priverstiniams darbams ? Uz ka musete zmogu ? Vos isliko gyvas per stebukla ,o cia jus verkiate kokie jums rusai buvo blogi,bukite laiminga lad gyva likote

Jonui

Jonui portretas
Aha paskaityk wermachto kareiviu laiškus. Ir eik pasislepk. Robinhudai jobanavrot

Stalinas ir Berija GRUZINAI

Stalinas ir Berija GRUZINAI portretas
KURIE ŽUDĖ RUSUS IR LIETUVIUS

Anonimas

Anonimas portretas
Dievobaigingam atsilupėliui. Sakykite, tai Stalinas, Berija, Jagoda, Ežovas ,Dušanskis ...buvo rusai? Tiesa, o kas 2 milijonus rusų ištrėmė?

Nuo Dievo nepabegsite

Nuo Dievo nepabegsite portretas
Jau rusams geriau patilieti o kiek rusai iszude zmoniu, ne tik karo metu. bet i po karo, treme, veze i konslagerius i Rusija, Kazahija ir t.t. Marinote badu kankinote, prievartavote visose salise kur buvote. Ko kariavote su Suomija. Juk jie ne buvo jus uzpuole. Draugavote su Hitleriu Vezete i Vokietija traukiniais nafta, grudus ir t.t, kada tauta gyveno skurde.

liūdna istorija,. Sunaikinta miesto gyvybė

liūdna istorija,. Sunaikinta miesto gyvybė portretas
Rytprūsių taikūs gyventojai nebuvo naciai, o labai kultūringi, tvarkingi, dievobaimingi žmonės. Jei rusai nebūtų vietinių gyventojų išnaikinę, o likusių – išvarę, šiandien turėtume visai kitokią Klaipėdą. Turėtume Klaipėdą gerbiančią praeitį, negriaunančia istorinių paminklų, su aukštu mentalitetu, kultūra, nekertamais medžiais ir kt.

AR KURORTA LIETUVIAMS VOKĖČIAI SURĖNGĖ?

AR KURORTA LIETUVIAMS VOKĖČIAI SURĖNGĖ? portretas
Osvencimo) koncentracijos stovykla buvo didžiausia nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovykla, įkurta nacistų okupuotoje Lenkijoje.

VOKIAČIAI ŽUDĖ LIETUVIUS

VOKIAČIAI ŽUDĖ LIETUVIUS portretas
Štuthofo koncentracijos stovykla

AR PAMIRŠOTE HATIN bALTARUSIJOJE ???

AR PAMIRŠOTE HATIN bALTARUSIJOJE ??? portretas
KIEK GYVU ŽMONIU SUDEGINO VOKĖČIAI??? PAMIRŠOT IR SLEPET????

ar buvo kurortas AUŠVICAS???????

ar buvo kurortas AUŠVICAS??????? portretas
milionai žmoniu vokėčiai suvarė į AUŠVICA IR KITUS KONCENTRACIJOS STOVYKLAS. KUR DARĖ EKSPEREMENTUS IR GYVUS DEGINO.......

Jonas

Jonas portretas
Daug kas,klysta lygindami armijos kareivius su iškrypėliškais baudėjų SS daliniais. Armija buvo Vermachtas . Ir pagal karo lauko įstatymus , vokiečių kareivis pavogęs iš gyventojo kiaušinį , nekalbant apie kitas skriaudas , vyresnio pagal laipsnį kareivio ar karininko turėjo būti nušautas vietoje . O įstatymo vokiečiai laikėsi besąlygiškai. Okupavus ,mano močiutė išmoko vokiškai pirmiausia -vufil kost-kiek kainuoja.Deja , apie Sovietinės armijos moralinį lygį negalima rasti rasti nė vieno gero žodžio. Ten buvo tapę taisykle plėšti , vogti ,žudyti , prievartauti niekuom nekaltus civilius žmones.

Anonimas

Anonimas portretas
Na neverkit del Prusijos ir Vokietijos burgeriu isnaikinimo. Nacistai buvo 10 kartu ziauresni kai uzpuole TSRS. Degino gyvus istisais kaimais, masiskai saude zydus, lietuvius, baltarusius, rusus. Kerstas yra SVENTAS REIKALAS. Neatkersijus uz nekaltai zuvusius - didziule nasta ant sazines nesim per amzius. Ta pati dare ir sajungininkai Vakietijoje. Amerikos, Anglijos aviacija ir smogikai masiskai ZUDE vokiecius. Cercilis siule plana VISISKAI ISNAIKINTI vokieciu tauta. Tai tokia TEISYBE ir nereikia cia kisti TSRS. Butu nugalejusi Vokietija tai dabar liberastu isvis NEBUTU.

Palaukit Lucija

Palaukit Lucija portretas
Kiek milijonu jusiskiai isniekino Europoje ir Rusijoje per tuos 5 metus ,turetum rusams batus buciuoti kad cia gali purvais metytis ant ju nes laisvai galejai atsidurti salia mamos.

Pranciškus

Pranciškus portretas
Povilui. Neatidžiai skaitote ir priekaištaujate. Su gyvuliais tvartus sudegino kitame ūkyje, kur šeima apsistojo, o Liucijos gimtinėje tvartai buvo išlikę.

??

?? portretas
Ar turejo atsukt kita žanda??

tai

tai portretas
Humaniški sąjungininkai ne tik Drezdeną su visais gyventojais sudegino, tai buvo sisteminės bauginimo akcijos sunaikinant - sudeginant karinės reikšmės neturinčius Vokietijos miestus su visais gyventojais . Kadangi šie miestai neturėjo strateginės reikšmės, tai juos sunaikinti buvo lengva, nes priešlėktuvinė gynyba menka. Apskritai , paimtas ir viešinamas vienas segmentas, nors elgėsi visi panašiai, žiauriausi buvo prancūzų Afrikos kariniai junginiai, bet nepatogu gi viešinti tiesą.

Kerštas buvo

Kerštas buvo portretas
Prieš tai Londonas

>tam taigi

>tam taigi portretas
Taip, Drezdenas, Kionigsbergas ir simtai Vokietijos miestu, sionistiniu padaru, buvo sulyginti su zeme. Taip arabai naikino Europos kultura.

tam taigi

tam taigi portretas
tai sąjungininkai Drezdeną visą subombordavo

Geras gyvenims buvo iki fronto

Geras gyvenims buvo iki fronto portretas
Nu apie konclagerius negirdejo?

belorusas

belorusas portretas
Kada bus ivykdytas Niurnberg 2 teismas, kur bus nuteisti visi komunistines smeklos iskrypeliai-zudikai?

taigi

taigi portretas
Sovietai turėjo su nacistiniu Kionigzbergu elgtis humaniškai, kaip sąjungininkai su Drezdenu.

lt

lt portretas
Baisūs karų padariniai, kiek daug sulaužytų likimų. Vaikai nekalti, tragiškas jų likimas. Kalčiausias Hitleris, sugebėjęs savo tauškalais įtikinti vokiečių tautą jų rasės "išskirtinumu". Dar vienas apgailėtinai absurdiškas pavyzdys, kai viena tauta išsikelia save prieš kitas tautas, neva pašaukta valdyti kitus. Analogas - žydų tautos "išskirtinumas". Tai vis šėtoniškas noras pasipuikuoti savo didybe prieš kitus. Pabaiga žiauriai liūdna. Turime išmokti istorijos pamokas. Esame sukurti pagal Dievo paveikslą, o tapti žmonėmis turime išmokti. Kartais po gražia žmogaus išvaizda slypi žiaurus žvėris. Tai ir yra atsakymas į myslę: kas yra sfinksas ? Veidas žmogaus, o kūnas įvairių žvėrių. Tai žvėries virsmas žmogumi.

Vytautas L.

Vytautas L. portretas
Dėkojam poniai Dykovienei už pilietiškai tikrovišką rašinį apie Kionigsbergo ( Karaliaučiaus ) krašto pokario vaikų likimus , apie stalininės raudonosios rusų kariuomenės nusikaltimus žmonijai .

>Povilai ???

>Povilai ??? portretas
Skaityk straipsni,Pasitrauki is savo namu-ukio,po keliu dienu apsistojo APLEISTAME ukyje, ....

o kaip ten Memely [Klaipedoj]

o kaip ten Memely [Klaipedoj] portretas
elgesi hitlerjungendas su visais docais, pries lietuvius gyvenusius Klaipedoj.., sparde kaip sunis lygiai taip pat kaip zydus ...dar pries pat kara ,kada Hitleris buvo atvykes y Memely.....

Atrask

Atrask portretas
Nesupratau straipsnio. Gal čia apie blokada buv. LENINGRADE, gal apie koncentracijos stovyklas, kurioje buvo vyro mamos šeima . Amžius leido sutikti daug žmonių išgyvenusių kara Lietuvoje bet to nepasakojo.

nuomonei

nuomonei portretas
Katą pradėjo Stalinas, kvaily..

Nuomone

Nuomone portretas
Tie vilko vaikai tegul savo dede Hitleri kaltina, nes jis kara pradejo.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
atėjo landsbergis visiems laikams

tai

tai portretas
>TAIGI. Tai ko sėdi Prūsijos žemėse, dink lauk iš Memel, Pagegen ir Heydekrug....o karas yra karas, ne ką geriau elgėsi britai ar jankiai, ką jau kalbėti apie "šventus" vokiečius.

kl

kl portretas
Buvo baisus karas,pokaris.Taip,buvo,bet baisu buvo visiems.Nei vienas okupantas,užgrobęs svetimą kraštą,nepuolė rūpintis gyventojais.Galima pagalvoti,kad vokiečiai,užėmę Lietuvą,Baltarusiją,Lenkiją ir t.t.puolė statyti ligonines ir mokyklas.Deja,statė tik koncentracijos stovyklas ir pilnai jas "įdarbino".Taip kad nebeieškokim kaltesnių už kaltus.Visi vienodi,kai galią turi.Baisiausia tai,kad dabar,XXI amžiuje,pastoviai kurstoma neapykanta,klastojama istorija ir neduok Dieve vėl kokia katastrofa,tai žmonės dar žiauresni būtų.Gerumo ir atjautos nebeliko visai.

Taigi

Taigi portretas
Neteisinu ir niekada neteisinsiu lietuviu kurie su zmonemis sitaip elgesi.BET PARAZITA RUSKI PRAKEIKIAU SENAI .Isgama ir dabar sedi prusijos zemese SUVEZES VISAS RUSISKAS ATMATAS. Ko SEDI???? Tai RUSKIO KREIVASNUKIAI PRIEVARTAVO ZUDE MOTERIS NE TIK PRUSUOSE VISUR KUR TIK PRAEJO BUVO KLANAI KRAUJO IR SUDU Gerai kad paviesino ir musu brudu pavardes kurie enge tyciojosi is siu nuskriaustu zmoniu. RUSKI VYT IS VISUR !!!!

tai

tai portretas
Greitai "nepriklausoma" - komercinė žiniasklaida pradės atvirai nacius šlovinti, kad tik doleriukas į kišenę :)

>kaip

>kaip portretas
ale ir esate kirsintojas zmoniu ir tautu. tuoj soviet - siknalaiziai parasys, kad lietuviai, latviai ir estai su suomiais antra pasaulini kara pradejo. varyk i savo kacapyna (kacap - sena rusenu kalba bajoras su ozio barzda is maskolijos) ir leisk ten savo nuosus.

Povilui

Povilui portretas
skaityk, šeima persikėlė į kitą ūkį už 20 km nuo savo namų, taigi sudegė svetimas tvartas, ten kur tie žmonės slėpėsi nuo rusų.

Kaip

Kaip portretas
taip, tik kodel neraso, kaip lietuvišku mokyklų mokytojai saipesi iš vokiečiu vaikų ,kad jie kitaip kalbėjo , kaip vaikai keisdavo savo vardus , kaip močiutes vokietes buvo musamos eilėse , tik už tai, kad nekalbėjo lietuviškai . Bet apie tai niekada te žmonės viešai nesakė , tik tarpusavyje.

povilas

povilas portretas
Ar neįsivėlė klaidelė? Sudegino ūkinį su gyvuliais. Atvažiavusi į gimtinę berado ūkinį pastatą.

Dykovienei

Dykovienei portretas
Taip Erenburgas paraše "убей" bet 1942 metais. Tad iki prusijos dar du metai Galetumet publikoti visa proklomacija, viskas skamba "kiek kitaip" minkštai kalbant. O iš kitos puses ko tiketis po 4karo metu. Ka jus galvojat wermachtas su kompanija sajungos teritorijoje saldainius dalino?

cha ...zinoma gaila vaiku ir tevu , ypatingai vaiku...

cha ...zinoma gaila vaiku ir tevu , ypatingai vaiku... portretas
bet sia skysta tyrele istriedus ..nepamirst reikejo paminet ir rusu ,baltariusiu .lenku ,zydu ,tevu ir vaiku kuriuos milijonais grudo y konslagerius, vokieciai, krauja eme, nusilpusius gyvus peciuose degino ar duju kamerose nuodijo , vokieciai taip pat masiskai zude ,prievartavo moteris vaikus ir mergaites ,po to taip pat nuzudydavo ...taip kad ,,vilku vaiku,, ar rusu,baltarusiu , zydu vaiku,,, likimas buvo siaubingas ....jus geriau dabar ziurekit ,, bernevernet,,, ta paty daro su jusu lietuviu vaikais,siandien......antra vertus lietuvos valdziagyviai su jankiu pagalba siandien nori visa tai pakartot ,ir tai daro su uzsispyrimu provokuodami rusija,,...po to teks vel staugt ,,kad ,,isprievartavo,,,ir nesumokejo...

Hansr

Hansr portretas
rusu budeliai prakeikti,,tai ir mano gimines istorija,,

Atmintis

Atmintis portretas
Trys dešimtmečiai bendrauju su tokiais "vilkų vaikais"... Labai daug skaudžių išgyvenimų jie patyrė, buvo tie nelaimingi du maži broliukai ir sesutė Schwaak. Likęs dabar tik vienas. Kaip dėkingumo ženklą Suvalkijos lietuvių šeimos jie 1992metais įkūrė "Kinderhilfe Litauen".Draugijos projekte buvo ir Klaipėdos vaikų bei slaugos ligoninės, pavienės šeimos, vaikų darželis... Pati liūdniausia to meto tragedijų knyga- Alvydo Šlepiko " Mano vardas Marytė"...

Šiaip l

Šiaip l portretas
Šiaip pusdurni nusileisk ant žemės. Vakar diena jau ne sugrąžins, kokias pamokas iš istorijos išmokote kad to nepasikartotų. Ar šendien ne išnaudojami vaikai, ar jie ne skirstomi į kąstas į bagotų ir ubagus. Ar šalyje nėra vaikų prostitucijos, vaikų nusikaltimai jau dabar kelia pavojų. O jūs vis propoganda suskiai užsiiminjate. Tai gal nusileiskit ant žemės, Lietuvoje vyksta tokie pat nusikaltimai tik prieš savo tautą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių