Palanga laukia lankytojų: kurortas atvers duris lankytojams

 • Teksto dydis:

Palangoje – pasirengimo priimti poilsiautojus nuotaikos. Kitą savaitę kurorte duris lankytojams atvers apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslininkai. Tiesa, svečių lauks dar ne visi viešbučiai, kai kurie veikti pradės kiek vėliau.

Klientų sulauks

Į įprastą gyvenimo ritmą Palangos apgyvendinimo sektorius pradės žengti nuo gegužės 11 d. – artėjančio pirmadienio.

"Nieko daugiau nelieka, tik pasisemti likusio optimizmo arba iš naujo jį užkurti. Iš tiesų orai yra visai gražūs, atidarę duris, naudodami visas priemones, esame nusiteikę kviesti kuo daugiau svečių į Palangą", – teigė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė.

Pašnekovės teigimu, jau dabar žinoma, kad kitą savaitę atsidarysiantys viešbučiai klientų sulauks.

"Turime užklausų, yra ir atvykstančiųjų. Žmonės domisi, planuoja savo išvykas. Vis dėlto didžioji dauguma rezervuoja savaitgaliui", – teigė I.Valaitienė.

Asociacijos prezidentė neslėpė, kad, šalyje paskelbus karantiną ir žmonėms masiškai pradėjus atšaukti buvusias rezervacijas, verslininkai iš tiesų baiminosi dėl ateities, tačiau, pradėjus laisvinti karantino sąlygas, gyventojai ir vėl pradėjo atnaujinti užsakymus.

Tiesa, viešbučiams ir kitiems apgyvendinimo sektoriaus atstovams teko išspręsti maitinimo klausimą, mat kol kas viešojo maitinimo paslaugos kavinių viduje dar neleidžiamos.

"Pusryčius, jeigu negausime naujų rekomendacijų, bus galimybė pristatyti tiesiai į kambarį arba tiesiog jie bus sudedami išsinešti", – aiškino I.Valaitienė.

Prisijungs vėliau

Tiesa, nuo pirmadienio svečiams duris atvers dar ne visos apgyvendinimo įstaigos – keletas viešbučių darbą ketina pradėti nuo birželio vidurio.

Pastebima, kad kai kurie apgyvendinimo sektoriaus atstovai karantiną kurorte išnaudojo patalpoms, įrangai atnaujinti.

Kurorto viešbučių ir restoranų asociacijos vadovės teigimu, kai kurie viešbučiai prie gegužės 11 d. dirbti pradėsiančių prisijungs nuo gegužės 15 d., keli atsidarys dar po savaitės.

Planuoja keliones vasarą

Palangos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė teigė, kad jau dabar jaučiamas rezervacijų pagausėjimas liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.

Centro direktorė sakė, kad ruošiamasi optimistiniam scenarijui, numatančiam svečių kurorte pagausėjimą, didesnį dėmesį vietiniam turizmui.

Pastebima, kad susidomėjimas kurortu jaučiamas ir pastaraisiais savaitgaliais, kai į Palangą žmonės atvyksta vienai ar kelioms valandoms.

"Norime tikėti, kad Palanga bus viena krypčių, kuri turbūt sulauks labai daug dėmesio", – vylėsi R.Kmitienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

T

T portretas
Ot kaip blogai gyvename rezervuojames lakstome su blizganciomis masimonis niekas nekaltas jei neatsiduri laiku ir vietoje o kam tos vietos nera tam jau ir blogai jau ziurek gyvenimas pablogejo

Siulymas

Siulymas portretas
Prie įvažiavimo į Palangą imti depozitas iš celkiu

!

! portretas
Ir tegu lietuvaičiai nesiskundžia ,kad pinigų neturi!Krizė,karantinas ir t.t.,o vasarą į Palangą neįvažiuosi,bus užkimšta!
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių