Palanga paskelbė poilsio namų „Auska“ koncesininko konkursą

Palangos valdžia ieško, kas atnaujins buvusius prestižinius sovietų laikų poilsio namus „Auska“.

Pritarus miesto tarybai, Palangos savivaldybės administracija praėjusį trečiadienį paskelbė „Auska“ komplekso koncesininko atrankos konkursą.

Sovietmečiu Brežnevo vila vadintą poilsio kompleksą norima rekonstruoti į modernų sveikatingumo centrą su viešbučiu, taip pat pastatyti senjorų globos namus.

„Tikslas – užtikrinti kokybišką sveikatinimo paslaugų organizavimą optimaliai pritaikant savivaldybės turtą – poilsio namų „Auska“ komplekso pastatą – sveikatinimo paslaugų teikimo veiklai vykdyti bei užtikrinti socialinių paslaugų (senjorų globos namų) teikimą privataus subjekto pastatytame naujame pastate“, – rašoma koncesijos sutartyje.

Konkursą laimėjęs koncesininkas turėtų rekonstruoti 4,5 tūkst. kv. metrų poilsio namų „Auska“ pastatą, vietoj teritorijoje esančių teniso kortų pastatyti 40 vietų senjorų globos namus.

Koncesininkui bus perduotas 5,8 ha žemės sklypas. Teritorijai taip pat priklauso sargo namelis, kelios pavėsinės.

Anksčiau skelbta, kad koncesininkas į komplekso atnaujinimą turėtų investuoti 11,7 mln. eurų, o per 23 metų koncesijos laiką galėtų gauti iki 123 mln. eurų pajamų.

1973 metais pastatyta „Auska“ turėjo būti Sovietų Sąjungos lyderio Leonido Brežnevo poilsio rezidencija. Vila taip pat garsi pirmuoju šalyje ir vieninteliu Lietuvos formos baseinu su šildomu jūros vandeniu.

„Auskoje“ poilsiaudavo prezidentai Algirdas Brazauskas, Valdas Adamkus, lankydavosi Rolandas Paksas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Romas

Romas portretas
"...turėtų investuoti 11,7 mln. eurų, o per 23 metų koncesijos laiką galėtų gauti iki 123 mln. eurų pajamų." Nesu didelis specialistas, bet paskaičiuokim. Galėtų gauti pajamų 123 mln. Esminis žodis - galėtų. Tai 5,3 mln. per metus, tai apie 14,5 tūkst. pajamų į dieną. 40 vietų globos namai , maždaug po 1,5 tūkst. į mėnėsį vienam žmogui, t.y. 2 tūkst. pajamų į dieną. Na,sakykim, dar pati "Auska" tegul sugeneruoja 5 tūkst. į dieną. Kur dar gauti 7,5 tūkst. ? Tai čia tik pajamos. Kokio dydžio išlaidos tokio dydžio pastatui ir teritorijai aš neįsivaizduoju.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Visiškai sutinku su Žilvinas Ručys- visi kas su negalią, kiekvienais metais bent po savaitę deramo poilsio ir už VLK lėšas be primokėjimų , o tai vėl jaučiu aferų, t.y. -lietuvio aferisto kvapą.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Akivaizdu kad palangą valdantys aferistai neturi nei sąžinės nei proto . Tokia kaip auska turėtu būti viešbutis , kuriame turėtu poilsiauti su 80% nuolaida ( arba pagal amžių ir ligos būklę ) pasikeisdami visų Lietuvos slaugos namų seneliai ir ne tik slaugos namų , taip pat invalidai . O pinigus tam imti iš pagalvės mokesčio . O ne taip kaip dabar pagalvės mokesčio pinigai naudojami aferoms .senjorų globos namus :) , kas per milijonieriai ten kurortaus ?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių