Prie Palangos tilto vyks profesionalų pasirodymai, o instruktorių padedami šį sportą galės išbandyti visi norintieji.
Paplūdimyje vyks pažintinės vėjo sporto veiklos: pradedantieji galės atsistoti ant banglentės, o vaikai – plaukti mažaisiais burlaiviais.
Jūroje bus galima stebėti regatą, taip pat veiks vandens batutų parkas. Ore skraidys parasparniai, o ant žemės žiūrovus džiugins riedutininkai.
Vienas ryškiausių festivalio akcentų – pasaulinio lygio jėgos aitvarų sportininko Nicko Jacobseno šuolis nuo Palangos tilto.
Vakarop renginys persikels į virš jūros tilto įrengtą specialią sceną, kurioje koncertą surengs DJ Jovani su kitais žinomais atlikėjais.
J. Basanavičiaus gatvėje bus įkurta edukacinė zona, kur žaliosios energijos bendrovė „Ignitis Renewables“ kvies pažvelgti į vėją per žaidimą, judesį, eksperimentą.
Lankytojai čia galės minti elektrą gaminantį dviratį, išbandyti virtualios realybės akinius, leidžiančius atsidurti vėjo elektrinės viršuje, ir susipažinti su žmonėmis, kurie kasdien dirba su energijos sprendimais. Ši edukacinė platforma pritaikyta visoms amžiaus grupėms ir veiks iki liepos.
Ši šventė labai taikliai atspindi tai, kuo Palanga gyvena dabar – laisvumu, atvirumu, noru augti ir gražiai keistis.
Prie naujo miesto įvaizdžio prisidės ir neseniai atnaujintas J. Basanavičiaus gatvės bei tilto apšvietimas. „Palangos vėjo festivalis“ simboliškai taps ir šio atsinaujinimo pristatymu.
„Pastaraisiais metais Palanga smarkiai keitėsi – tiek fiziškai, tiek nuotaika. Mums labai svarbu, kad šis miestas augtų ir kaip kurortas, ir kaip bendruomenė. Džiaugiamės galėdami pristatyti naują J. Basanavičiaus gatvės ir tilto apšvietimą – kartu su „Vėjo festivaliu“ tai tampa gražiu miesto vasaros akcentu. Ši šventė labai taikliai atspindi tai, kuo Palanga gyvena dabar – laisvumu, atvirumu, noru augti ir gražiai keistis“, – sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.
(be temos)