Po klaipėdiečio ginčo dėl baudos – tiesos momentas

Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Giruliuose, netoli paplūdimio, savo automobilį palikęs klaipėdietis, kaip paaiškėjo, neturėjo tam teisės.

Dienraštis jau rašė apie incidentą pajūryje.

Skautų gatvėje automobilį pastatęs vairuotojas buvo įsitikinęs, kad padarė tai nepažeisdamas Kelių eismo taisyklių.

Tačiau grįžęs iš paplūdimio jis rado ant mašinos lango padėtą pranešimą, bylojantį apie pažeidimą.

Vyras buvo įsitikinęs, kad įsivėlė klaida, nes stovėjimą draudžiančių ženklų tame kelio ruože lyg ir nematė.

Tąkart Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis patikino, kad išnagrinėjus medžiagą bus priimtas teisingas sprendimas.

Vis dėlto vairuotojui teks atverti piniginę.

Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojančios viešosios įstaigos "Klaipėdos keleivinis transportas" Teisės ir administravimo departamento vadovas Julius Paulikas, išanalizavęs šį konkretų atvejį, informavo, kad draudžiantys ženklai pastatyti gatvės pradžioje, keliolika ar keliasdešimt metrų nuo jos pabaigos.

Ženklų, kurie galioja iki sankryžos, žmogus galėjo tiesiog nepastebėti.

"Turime pažeidimą įrodančią nuotrauką. Į vietą buvo nuvykę ir Viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Manyčiau, kad kontrolierių darbas buvo atliktas teisingai", – įvertino J.Paulikas.

Už neleistinoje vietoje paliktą automobilį klaipėdiečiui pirmą kartą grėstų pusė minimalios baudos – 15 eurų, o prasižengus pakartotinai – 30–90 eurų bauda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kris

Kris portretas
Ką čia bekalbėt, aplėkiau aikšteles, kurios išbetonuotos, sudėlioti automatai, vietos neradau, pavažiavus tolėliau, prie šiukšlių konteinerių radau smėliotoje teritorijoje laisvą plotelį ir pastačiau mašiną, dar kelios stovėjo , grįžus radau baudos lapelį. Jei bauduojat žmones šiukšlyno zonoje, pasidarykit spes aikštelę ne tik mašinomds, bet ir šiukšlėms, jokios higienos, betvarkė, jei norit nuo žmogaus nulupt pinigus, investuokit į tai. Gėda ir dar kartą gėda. Negaila 3 eu, bet turi būt paruošta kaip pridera. Tarp kitko aikštelė, kuri paruošta parkavimui, buvo pilna mašinų, nebuvo kur statyt, tai teko vos ne šiukšlyne pastatyt, kur buvo išdrįsta išrašyt baudą. Nebūkim vienašališki, žiūrėkim abipusės tiesos.

Donatas

Donatas portretas
Sekmadienį ,Teatro aikštėje, vyko tinklinio varžybos,kas visiškai nesuvokiama, kam temti smėlį į aikštę ,jeigu turime puikiausias sąlygas pajūrio zonoje.Bet čia ne apie tai, matomai kažkam tai paranku.Bet kodėl sugebėjote uždaryti iš aikštės visus išvažiavimus o jokios nuorodos ,kaip išvažiuoti- nėra . Mačiau, kaip matomai ne vietiniai, blaškėsi po senamiestį atsimušdami į draudžiamuosius ženklus.Vasaros metu labai daug svečių ,tokie draudimai turi būti ir su aiškiomis nuorodomis.

Pastebejau

Pastebejau portretas
Kad nauji zenklai dedami auksciau, kad butu sunkiau pastebimi
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių