Politikai sunerimę, kur dingo Dangės krantus jungęs laikinasis tiltas

Įdomu

Įdomu portretas
ką šiuo klausimu galėtų pasakyti buvusi savivaldybės administracijos vadovybė ir miesto MERAS , buvęs Kontrolės komiteto pirmininkas ,o dabar vicemeras p.A.Barbšys ?! Vos tik gerb.Ligita Girskienė pajudina kokį ,,pūlinį " ,tuoj pasipila įvairiausi komentarai : rinkimai ,didybė ir kt . Ašaka gerklėje visiems ,,skaidriesiems " yra tapusi p.Ligita , todėl ir skuba kuo labiau ir daugiau parodyti kokia ji nedora monstrė . Ne Seime reikalinga p.Ligita ,o ČIA Klaipėdoje ,kad miestas nevirstų ištuštėjusiu kaimu ! Rinkimuose į Seimą gali dalyvauti KIEKVIENAS ,kuriam teisę suteikia Lietuvos Respublikos Konstitucija . Prašom p.R.K. ir kiti aktyvistai , kuriems nepatinka p.Ligita Girskienė užimti jos vietą !

klp

klp portretas
a xu jetj, politikai sunerime.... tai kuris pridave i metalo lauza?? dudorius, duda , simonaviciute??

misto valdžia jau šiurpina

misto valdžia jau šiurpina portretas
Na, ir vagių mieste gyvename! Klaipėda, ar kada nors, per savo istoriją, buvai tokia?

NEVELTUI

NEVELTUI portretas
Gerb. L.GIRSKIENEI REIKALINGAS DĖMESYS - SEIMO RINKIMAI ANT NOSIES. PONIOS TIKSLAS - DIDYBĖ. ŠI PONIA VIENĄ KALBĄ, KITĄ DARO. SUNKU NET SUPRASTI KADA JI MELUOJA, KADA TIESĄ SAKO. O ŠIUO KLAUSIMU PROKURATŪRA PRIVALO AIŠKINTIS - TAI MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGAI.

.

. portretas
Šaunuolė Girskienė, jau matos darbai. Džiaugiuosi, kad atidaviau savo balsą per mero rinkimus už Jus ir žaliuosius. Darykit tvarką toliau. Ačiū.

HI-HI

HI-HI portretas
KOKIS dvaras,taoki i valdzia - vagia i meluoja,o baudziaunykai jai jau po kojom gula,i tep jau 30 laisves metu praejo i nichuja....

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip, blin nedidelis nuostolis, argi čia vagystė. Šiaip kažkoks garbingas patriotas pirtelę pasikurens, gal dar kam nors padės, prokurorui pvz. Savi žmonės, reiškia padėti.

Siaurapročiams

Siaurapročiams portretas
Girskienė yra Kontrolės komiteto pirmininkė , jai pagal pareigas PRIKLAUSO kontroliuoti :) Ir PAREIGAS politikė atlieka sąžiningai . Tik bukiems , rašantiems apie rinkimus , tekstas persudėtingas jau nekalbant apie suvokimą ir kritinį mąstymą ?

Klp

Klp portretas
Žurnaliūgos nekelkit skandalo kur jo nėra.Viena ,vadinama skandalinga politikė,dar ne rodiklis.

Jo

Jo portretas
Girskiene tęsia rinkiminę kompaniją.Bet ar ilgai.Viena Kaune jau pabaigė.Toks pat likimas laukia ir šitos skandalingos veikėjos.Moka kelti audra baloje.RK teisingai parašė

Senis

Senis portretas
Pigiai samdot savo pinigu apsauga

.....

..... portretas
O vėliau nesuprantame iš kur " vargšai valdininkai " pilis užmiestyje statosi , namus centre supirkinėja ir t.t. ?

Nieko sau ....

Nieko sau .... portretas
Kažkaip miesto liberalieji visai atsipalaidavo ....0,5 milijono prašvilpta studijai , kurios esmė " ponai esate kū kū " ? Dabar tiltas vos ne už 140 tūkstančių ir vėl " nieko tokio " , nei įtraukti nei jaudintis ? Sugadinta ir tiek žinių ? O nieko tokio , kad tai miestiečių sunešti pinigai ? Balsavę už liberalius iš komiteto , už konservatorius , ar suvokiate kas vyksta mieste ? Paštui , balandžių paštui pinigų nėra ? .... Nebegaliu nei matyti nei klausytis miesto valdininkų ... Gaila , kad mieste turime tik vieną Girskienę , gaila , kad buvęs Kontroles komiteto pirmininkas konservatorius Barbštys , " nei matė nei skaičiavo " ...

?

? portretas
Daryt studija

ALE DUDORIAI PYZDINA VISKA, KAS PO RANKA PAPUOLA

ALE DUDORIAI PYZDINA VISKA, KAS PO RANKA PAPUOLA portretas
...

Cha, cha

Cha, cha portretas
Ten pat kur dingsta milijonai už niekam nereikalingas, tuščias visokiausių nerealių galimybių studijas.

M

M portretas
Klaipėdos prokurorai dengia miestiečių turto vagystes.. neįtikėtina

Dirigentas

Dirigentas portretas
viena Girskiene neiškuops Klaipedos brudo

klp

klp portretas
dudorius i metala pridave

Bebrai

Bebrai portretas
Sunaikino .

to RK

to RK portretas
Gal sakau kartais ir pas medikus nukak, nes kažkoks mūtnas jau labai esi. Gal seksuališkai pats baldelini dėl Girskienės kad ji vis užkliūna?

bus kaip Vilniuje!

bus kaip Vilniuje! portretas
o kur dingo Vilniaus Gedimino prospekto senosios trinkeles,auuu prokurorai,kazko ilgai tiriate,duokite tirti STT,greitai atras kur puikuojasi kiemuose geros,senos trinkos...

RK.

RK. portretas
Manyčiau, kad turėtų būti kažkokia atsakomybė už pranešimą apie nebūtą nusikalstamą veiką. Skandalingai pagarsėjusi Girskienė švaisto mokesčių mokėtojų pinigus ir prokuratūros resursus. Nepamenu, kad nors vienas jos kreipimasis į prokuratūrą būtų atnešęs kokios nors naudos. Gal jau laikas prisiimti atsakomybę už savo veiksmus?

Anonimas

Anonimas portretas
Tik ka rase, kad parduos. Tai "chebryte" jau pardave? Cha cha cha... Liberastai nemiega.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių