Rengiantis Klaipėdos muzikinio teatro atidarymui numatomi eismo pokyčiai

Grįžti į straipsnį

>4

>4 portretas
eik galvą prasiplauk gluše..Ar tau negana kad miesto centras faktiškai mires dėl nykios aplinkos be jokio normalaus medelio ar gėlės Nieks ten neina o vasarą kada pas mus būna ypač karšta skveruose, plikose aikštėse nėra jokio pavėsio /Per vieną jūros šventę pasodytas baisioje saulėkaitoje kartu su kitais kapitonais, mirė jūros veteranas../O tokiems asilams kaip tu niekaip nedaeina..Na ką čia nedaeina...turbūt specialiai nesamones rašinėji - priklausai daugiamečių medžių naikintojams ar juos vagiantiems niekšeliams..Vaitkus irgi myštukas geras - sakė kad globos ir neleis kirsti miesto o dabar po x ui

4

4 portretas
Toks įspūdis kad Klaipėdoj vieni tik invalidai liko, važiuokit į Smiltyne, Giruliu ir vaikščiokit tarp tų medžių. Pas mus pats geriausias oras ir duoda ji ne medžiai, o jūra ir vakaru vejai, kurie ir tarp tų medžių varo šviežiausia orą

Jezusmarija !!!! :)

Jezusmarija !!!! :)  portretas
panašu vargšui medžiai jau nepadės :) Kreipkitės pagalbos .

Bukagalviu , požeminė automobilių

Bukagalviu , požeminė  automobilių  portretas
aikštelė buvo sutarta dar 2016 m ! Liberalai valdė, o ne Tuma . Kaip nusibodo ...nors ko norėti iš tokių , kada paskaitai ką rašo ...šmeižia , nes matyt nepakaltinami ?

Mums nereikia parkingu

Mums nereikia parkingu  portretas
Mums reikia svaraus oro ir medžių. STOP SAVIVALDYBEI PROPOGUOTI KLDARUS .Sukišti sau į lova ar į.. savo kledarus. REIKALAUJAM IŠSAUGOTI VISUS MEDŽIUS

Parkinga stumia Tuma

Parkinga stumia Tuma portretas
Savo viešbučiui naudos. Lauk Tuma iš tarybos. Stop medžių kirtimui

Tam4

Tam4 portretas
Pas tave 1/4smegenu, dėl to galvoji kad be medžių daugiau švaraus oro ir O2 ...DDDDD

Aš prieš medžių kirtimus

Aš prieš medžių kirtimus portretas
Jau iškirsti visi misto medžiai Jono Kalnelis 400 medžių, Rumpiškės 500 medžių, Debreceno apie 1000 medžių. Tik naikina , o atsodina TIKRA ŠUDA, ,o ne medžius. Šabokštinus primena atsidinimai, štiriukai, neprigijo, sudžiuvė stovi.

4

4 portretas
Kad bus patogiau ir gražiau, tai tiksliai. Pilna pas mus tu parkų ir medžių, miestas tai ne miškas

Kad nepasiklystume :)

Kad nepasiklystume :) portretas
Buvo laikas, kai mieste buvo statomos metalinės skulpturos - močiutės, mergaitės, šuniukai ir t.t. Dabar versliukas pasikeitė. Mieste vos ne ant kiekvieno kampo metalinia miesto planai, tai vienos vietos tai kitos (ant Jono kalnelio, prie Meridijano ir t.t) Taigi labai orginalu dar vieną planelį- žemėlapį įmontuoti Atgimimo aikštėje.

Vydmint

Vydmint portretas
Nereikia pasakoti vėjų, ten visas rajonas buvo pilnai apstatytas

>Vydmint

>Vydmint portretas
Pries kara aikstes vietoje nieko nebuvo. Priw upea atovejo Birza, palei gatve keli namai. Kalba eina apie aikste.

Teisingai

Teisingai portretas
Iškas Lenino pamatus v isiem laikam

Neverkite :)

Neverkite :)  portretas
Buvo paskelbta klaipėdiečių apklausa , o jie nutarė - aikštės neužstatyti . Nesakau , kad siūlomas variantas idealus , bet ...Vėl vyko konkursas kurį laimėjo ..

Vydmint

Vydmint portretas
Pažiūri kaip ta teritorija prieš karą atrodė ir kaip dabar atrodo, tai verkt norisi. Užuot atstačius ant tuščio ploto, vėl padarys eilinę mirusią ir niekam nereikalingą aikštę.

Audrius

Audrius portretas
Bala (upė) nematė to parkingo. Tegul. Bet kas virš jo, tai visiška beprasmybė. Negi nėra fantazijos? Kažkokie "žemėlapiai"... Pasodinkit 500 medžių, patogius suolus, takus. Ir palykit ramybėje. Gal ateinančios kartos sugalvos ką nors.

Sudie

Sudie portretas
senieji, gražieji aikštės kaštonai. Nesugebėjom jusu išsaugot nuo beveidžių barbarų niokojančių visą žalią Klaipėdos rūbą jau dešimtį metu

Klpd.

Klpd. portretas
parkingas tai itek to, bet žiūrėkit ką jie ruošiasi iš aikštės daryt - pačiam centre kažkoks koliažas su Klaipėdos žemėlapiu ap[ink jį amfiteatras( o tai reiškia ,,lėkštė"..), paskui suskaldytos erdvės - kam kavinė kam dar kokia hrenowina, na o geriausia tai tie žadami supilt kauburiai vietoj želdinių ir želdynų:D) TAI KOKIA ČIA JABYYJOMAT ATGIMIMO AIKŠTĖ?!!! Ir kelintas jau tyliai ,,po blatu'' prastumtas niekam tikes jos projektas? Pradžioj krušo miestiečiams protus su 4ais aikštės varijantais, paskui - vietoje nubalsuoto fontanų prrojekto įpjūklino ,,apverstą bliūdą"( tipo mėnulį), o dabar liko tik kažkoks žemėlapis aplink kurį bus mini stadionas kurį vėlgi sups kavinės ir kt .paskirties erdvės..Ar sąžinės bent kiek kas nors iš miesto valdytojų turi ar jau visai jiems nu i n a x ui viskas?

r

r portretas
Vienpusis eismas kryptimi vakarai-rytai bus labai nepatogus Danės g-v4s gyventojams. Norėdami išvažiuoti, turės kilti Karoso g-ve link sankryžos su Liepų g-ve - pasukti į kairę ten labai komplikuota. Turėtų būti atvirkščiai - vienpusis eismas kryptimi rytai-vakarai, t,y, iš Danės g-vės link H.Manto g. kur yra šviesoforo reguliuojama sankryža. Gal eismo komisija nepagalvojo?

Nėra kompleksiškumo ir protingo planavimo

Nėra kompleksiškumo ir protingo planavimo portretas
Miesto valdžia turėtų viską spręsti kompleksiškai ,kodėl nebuvo galima ši rudenį ištisai pakeisti asfalto dangą ir naujai įrengti šaligatvius ištisai visoje Danės gatvėje, šaligatviai galėtų būti, granito plokščių, čia gi pats miesto centras .Blogas įprotis Klaipėdos miete darant kokį projektą versti arba leisti užsakovams ar savininkams irenginėti šaligatvius pigiomis medžiagomis .Kauno mieste kita tvarka - miesto valdžia įrengia visus miesto šaligatvius ir parkavimo vietas pati kokybiškai ,nežiūri kieno objektas šalia miesto ar privatus.Reikėtų naujam merui tą pasenusią tvarką keisti ,miesto valdžia tai turi daryti, norėtusi granitinių šaligatvių aplink visą atgimimo aikštę ,tai reikėjo numatyti teikiant projektą konkursui, manau ,kad ir mero yra tokie norai. Kaip sakoma skūpas moka du kartus ,neįrengsite dabar po kelių metų garantuoju ardysite ir dėsite granito plytelėmis .Muzikinis teatras baigiamas,o Danės gatvė šalia baisi , gali nugriūti eidamas šaligatviu ,negi nematote

Kirvis

Kirvis portretas
Kazin kiek kartu kils kaina, rekonstrukciju metu? Greiciausiai kaip iprasta, 2-3? Tikiuos nesugadins miesto centro...

Romas

Romas portretas
Ko jūs dėl tos požeminės aikštelės taip pergyvenate? Pakils vieną gražią dieną uopės vanduo ir užsidarys ta aikštelė.

Juozas

Juozas portretas
Ačiū miesto valdžiai už didelį dėmesį parkingo vietų skaičiaus didinimui. Reikia tikėtis ir toliau tokių pokyčių, kalbant tiek apie žalias rodykles, tiek apie gatvių platinimą bei požeminių perėjų statymą, gal pagaliau mieste vairuotojams bus sudarytos adekvacios salygos.

Dar 2016 m liberalai

Dar 2016 m liberalai  portretas
" nutarė " .

Kur vos

Kur vos portretas
tai vistiek įkiš po Atgimimo aikšte tumos požeminio parkingo biznį? O žmonės tiek protestavo Tiek metų kovojo kad Aikštė nebūt sudirbta..

Galerijos

Daugiau straipsnių