Ruošiamasi uosto žemių perskirstymui

Grįžti į straipsnį

Budelis

Budelis portretas
Kada prokuratura uzsiims Lietuvos strateginiu objektu priesams pardavejais???!

Malkos

Malkos portretas
Konservai su liberastais “perskirstys” ar kremliaus iskrypeliai jau viska is oziu klano ispirko?

Anonimas

Anonimas portretas
Keista kodel s.a nutyli?,apie ("uosto kompanijos") Smelte pardavima uz 15 000 000,Euriuku .Manau s.a puikiai zino kas pardave baltarusams,tik ("nezino") ka, uz ta suma, baltarusai? "pirko",ka gavo(pagal projekta?) !?Matyt,s.a , "nezino",ir tai,kad "pardavejas",uz tuos euriukus,jau,puse Klaipedos supirko???(Is serijos,"nezinai",kas ka pardave,"nezinai",kas ka supirko ???)

Anonimas

Anonimas portretas
Foto istorinė-matyti žvejybinis traleris, kurių nebeliko nei vieno uoste bl lytuviai kiaulių augintojai:)

Uosto teritorija yra miesto nuosavybė, todėl

Uosto teritorija yra miesto nuosavybė, todėl portretas
Daugybė "gal" yra tiesiog Galkino anekdotas. O Gal kinas, humoristas žydas, kaip žinia net latviškai kalbėti išmoko, kad tik jo nusiųsti atgal į Izraelį kartu su Pugačiova, nes ten žydas Galkinas tyrės būti patrankų mėsa doriems palestiniečiams. Taigi. Klaipėdoje panašiai. Išprotėjęs žydas E.Gentvilas įlindęs buvo su apskaitininko žyde Ina prie uosto reikalų, privirė košės, vogė milijardais. Išsisuko nuo baudžiamosios atsakomybės ir toliau daro suktybes Gargždų apylinkėse, Melnaragėje, Kuršių nerijoje. Dar ir narkomanas su patologinųaųs išsigimimais S. Gentvilas prisidėjo gavęs plinkis ministro portfeliuką. Kol visos šios gaujos neišgrūsite iš Lietuvos į Izraelį, bus vien vargas. Jiems į čemodanus reikia sudėti iškastas žydų palaikus įskaitant ir pelenus urnos, grūsti viską iš Lietuvos, nes nesibaigs plėšimai , lietuvių mažų vaikų prievartavimas ir žydų orgijos, pi kurių lieka vien vurysuita aplinka ir chaosas bei skolos užmesti Lietuvos biudžetui ir vietiniams doriems žmonėms.

Visa uosto ir ne uosto žemė

Visa uosto ir ne uosto žemė portretas
priklauso Klaipėdai...Ir čia ji turi diktuoti o ne kažkoki uabai šwabai ar Vilniaus vanagai. O tai tik duok ir niekšeliai pristatys chemijos, hydrogeno/žalio vandenilio/ ar kitokių pavojingų gamyklu, skirstymo-krovimo šaraškių. Pačiam miesto vidury.. Susirinkit savo manatkes ir varykit von i kad ir Raseinių rajono vidury Ten galėsit statyt ką norit, daryt ką norit ba retai kur žmonės gyvena O mes čia turizmu užsiimsim o tai iš privačiu uosto verslo wierchu vistiek jokios naudos mum nėr. ČIA TURI BŪT MERAS KARALIUS!

Galerijos

Daugiau straipsnių