Savaitgalį – išskirtinis policijos dėmesys keliautojų laukiančiai Palangai

 • Teksto dydis:

Lietuvos policija šį savaitgalį sustiprins pajėgas Palangoje, laukiant keliautojų po to, kai šią savaitę atsisakyta pratęsti judėjimo ribojimą tarp savivaldybių.

„Išgirdome Palangos mero nuogąstavimus, kad šis savaitgalis Palangai gali būti sudėtingesnis nei įprastai vien dėl to, kad yra atlaisvintas susisiekimas tarp savivaldybių ir visiškai natūralu, kad žmonės yra išsiilgę jūros, išsiilgę Palangos ir pagal tai, kad yra užpildytos vietos, išpirktos rezervacijos, galima teigti, kad judėjimas į Palangą bus“, – žurnalistams Palangoje sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Tikrai policija atsiliepė į šitą informaciją ir teiks galbūt kiek neįprastas paslaugas šiam laikotarpiui – sustiprintas paslaugas tam, kad užtikrintų reikalavimų vykdymą, viešosios tvarkos priežiūrą“, – pridūrė jis.

Šis savaitgalis Palangai gali būti sudėtingesnis nei įprastai vien dėl to, kad yra atlaisvintas susisiekimas tarp savivaldybių.

Jo teigimu, pajūrio kurorte budės ne tik vietos policijos pareigūnai, tačiau ir policininkai iš aplinkinių rajonų, kelių policijos ekipažai iš sostinės.

„Jeigu vidutiniškai Palangoje dirba du, trys, galbūt keturi ekipažai, tai mes planuojame, kad šį savaitgalį kiekvieną dieną dirbs iki 12 policijos ekipažų, taip pat matysime ir pėsčius policijos patrulius“, – kalbėjo šalies policijos vadovas.

Pasak jo, viešose erdvėse ketinama žmones informuoti ir garsiakalbiais apie karantino reikalavimus dėl būriavimosi, taip pat stebėti žmonių srautus prekybos centruose ir reaguoti į pranešimus dėl vakarėlių.

„Ten, kur bus nustatyti pažeidimai, tai policija iš tokių vakarėlių išvažiuos užtikrinę, kad tie vakarėliai yra pasibaigę“, – sakė R. Požėla.

Jis taip pat pabrėžė, kad ateinantį savaitgalį visoje Lietuvoje pareigūnai atkreips dėmesį į kaimo turizmo sodybas.

„Matome informaciją, kad žmonės masiškai perkasi kaimo turizmo sodybas. Lietuvos policija yra pasirengusi suteikti visą įmanomą pagalbą, paslaugas ir viskas dėl žmonių saugumo“, – teigė policijos generalinis komisaras.

„Vasaros režimas“

Palangos meras Šarūnas Vaitkus sako, kad šį savaitgalį kurorte galios „vasaros režimas“.

„Bus paprasčiausiai vasaros režimas, kai bus sutelktas dėmesį į Basanavičiaus gatvę, tiltą ir vakarą (...) Jeigu atvažiavote, reikia vieną dalyką suprasti, kad ta atsakomybė yra visų“, – žurnalistams sakė Š. Vaitkus.

Jo teigimu, keliautojai gali užplūsti prekybos centrus, todėl meras ragina vietos gyventojus iš anksto apsirūpinti maistu, kad nereiktų stovėti eilėse.

„Šiuo metu neveikia nei kavinės, nei restoranai, tai žmonės tą savaitgalį turės kažkuo maitintis, todėl natūralu, kad eis į prekybos centrus ir pirks maistą, tai aš raginu miesto gyventojus apsirūpinti būtiniausiomis prekėmis, kad nereikėtų tose eilėse patiems stovėti“, – kalbėjo Palangos meras.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia, kad šeštadienį daug kur šalyje galima sulaukti lietaus, o aukščiausia temperatūra sieks 6-11 laipsnių šilumos, tuo metu sekmadienį irgi vietomis numatomas nedidelis lietus, tačiau termometro stulpelis gali pakilti iki 13-18 laipsnių.NAUJAUSI KOMENTARAI

korona

korona portretas
ko buduliai ten veržiasi, lyg kitur vietos nėra

Klp.

Klp. portretas
O ka ten veikti? Viska uzdaryta. Nesuprantu,ko ten visi puola.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių