Skiepų autobusiukui uostamiestyje darbo netrūko

Taikos prospekte prie Naujojo turgaus skiepų autobusiukui šeštadienį nestigo klaipėdiečių dėmesio. Per pirmas dvi darbo valandas buvo sunaudotos visos 150 „Janssen“ vakcinų.

„Jau viskas, baigėsi. Dviem žmonėms jau sakėm, kad ateitų ketvirtadienį“, – teigė Klaipėdos miesto poliklinikos vakcinacijos koordinatorė Jadvyga Kateivienė.

Taikos prospekte šeštadienį bendra eile buvo skiepijama nuo 10 iki 13 valandos. Per pietus prie autobusiuko dar lūkuriavo keletas žmonių.

„Nusprendžiau pasiskiepyti spontaniškai. Pamačiau, kad yra „Janssen“ vakcinos ir atvažiavau iškart. Su ja pakanka vieno skiepo. Labai patogu. Dabar žymiai geriau – važiavai pro šalį, pamatei ir iškart žinai, kad su „Janssen“ skiepija“, – kalbėjo skiepų lūkuriavęs Antanas.

Norinčių pasiskiepyti šįkart buvo daugiau nei „Janssen“ vakcinos.

„Turime ir kitos vakcinos, bet tik vienas žmogus prašė „Pfizer“. Atsidaryti flakono negalime, nes reikia bent šešių. Turime ir „Moderna“. Bet visi nori vienos vakcinos. Turbūt ji patogiausia žmonėms“, – svarstė vakcinacijos koordinatorė J.Kateivienė.

A. Liesytės nuotr.

Skiepijimo komanda su jų veiklai pritaikytu greitosios pagalbos automobiliu po Klaipėdą važinėja nuo liepos 1 dienos. Jis yra buvęs prie prekybos centrų ir Senosios perkėlos. Mobilios komandos darbo vieta skelbiama savivaldybės tinklalapyje.

Mašinoje užtikrinamos visos saugumo ir higienos sąlygos, jis reguliariai dezinfekuojamas. Po skiepo rekomenduojama ramiai palaukti 15 minučių, tam gyventojams pastatomos sustatomos kėdės.

Vadinamąjį skiepų autobusiuką nuspręsta paleisti siekiant palengvinti vakcinacijos procesą ir paskatinti miestiečius skiepytis. Tarptautinio LCC universiteto patalpose įsikūrusį vakcinacijos centrą pasiekti patogu ne visiems – ypač gyvenantiems pietinėje Klaipėdos dalyje.

Kretingos gatvėje 36 esančiame Vakcinacijos centre galima skiepytis iš anksto užsiregistravus internetu arba telefonu. Nenorintys registruotis priimami bendra eile darbo dienomis nuo 13 iki 15 valandos, ketvirtadieniais – visą dieną nuo 8 iki 20 valandos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Liuda grikpėdienė

Liuda grikpėdienė portretas
Pagaliau žmonės suprato,kad būtina vakcinuotis-ir saugesni patys ir mums ramiau!Juk visi gyvi likom ir susirgimų sumažėjo

ieskau

ieskau portretas
damokesiu 20 euru kad man suleistumete sita nuoda pro sali ir as busiu patenkintas ir sesele soti

Anonimas

Anonimas portretas
Kai nuperki 16 mln vakcinu vietoje max 6mln. Ir butini reiikia isskisti per prievarta per gasdinimus... Delga gama liamda...
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių