Šventojoje žengiama prie uostelio statybos

Nuomonė

Nuomonė portretas
Jo tik kur pagal senąjį Šventosios uosto detalųjį planą, turėjo būti jachtų klubas, išdygo Brazausko gargarinai, o kur turėjo būti jachtų remonto dirbtuvėles išdygo belūginiu hebros gargarinai sudarkę visą uostelio vaizdą ir infrastruktūra. Šaunuoliai mieli valdininkeliai pardavę gražiausių turėjusių tapti Šventosios kampelį priklausiusį Lietuvos žmonėms, bet ne jug pinigai yra aukščiausias tikslas.

Roms

Roms portretas
Ten turėtų matytis gentvilus ausis

Nukvakelis

Nukvakelis portretas
bus pinigeliu partijos advokatams

Kaip tai

Kaip tai portretas
Nera molu nera uosto? Ei Šventosios valstybinis jūrų uostas-registracijos adresas Prieplaukos g. 22, Palanga. Matot uosta? Ne! O jis yra:) Kaip ir Klaipedos jachtu Klubas buvo pastatyta visa infrastruktura panauduoti pinigai. O veiklos NULIS tik šikančios žuvedros ir wi fi:) Nepaminat

Puritonas

Puritonas portretas
Nėra molų - nėra uosto, visa kita tik eurų švaistymas.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Anonime, o kur tas Memelis žada dingti? Gal į Bermudus išplauks? Vokietys jau kadai kadės pasakė, kad apie Memelį nė girdėti nebenori.

Bermudų trikampis

Bermudų trikampis portretas
kur dingsta didžiuliai pinigai o naudos - šnipštas ir dar biški. Kažkada vien ant projektu ir studijų ispanus ant 300 ,,tonų" pamovė, paskui jūroj griovį kasė už 3 ,,limonus" litu, metu metus sunkė kas netingėjo tik vietiniams žmonėms ir Lietuvai iš to nauda kap mirusiam kompresas..Dabar vėl tos pačios senos naujienos..Jau turėjo dingti per Palangą einantys Šventosios žvejams skirti pradiniai 3 ,,limonai" jei tik jau nenuplaukė visi 16? Nužodžiu..Pastatykit bent bangolaužius, krantinių molą. O tai tikrai kiekvienam labai matosi kad užsiimat tik "didžiuoju skalbimu"

Anonimas

Anonimas portretas
Statykit. Statykit ir kuo greiciai nes Memelio greitai neteksit. Nors kai pagalvoji - kam baudziauninkams jura ir uostas. Jie per amzius tiktai arklio subine ir pluga temate. Tegul aria ir toliau. Toks jau muziku gyvenimas ir likimas.

amžina

amžina portretas
gentvilų šeryklėlė

Ką bestatyti

Ką bestatyti portretas
Juk visus darbus puikiai atliko senis Gentvilas. Dar puikiau ĮSISĄVINO tam skirtas lėšas.

taigi

taigi portretas
Naujieji Vasiukai Šventojoje statomi kas 10 metų.

Paveldejimas

Paveldejimas portretas
ko nepadare visagalis tevas padarys sunus

va

va portretas
uostelis durniu laivui

?

? portretas
Tai kelinta kartą ten uostą stato?

To 4

To 4 portretas
Nebevartok piviu narkotiku:)

4

4 portretas
Reikėtų jau pagalvoti dėl keleivinio uosto, kad galima būtų keliauti nuo Kauno per visus Nemuno, Neringos uostus, Klaipėda, Palanga iki Šventosios, o ateity ir aplink visus Baltijos jūros uostus. Žinoma tik vasarą išeitų keliauti.

>

> portretas
Jo ,vagys negali nevogti ! P.S "Zenia" kur MILIJONAI ?Cia juk ne "masiolo" dezutes,cia VALSTYBES FINANSAI ? P.S Nei uosto, nei pinigu !? ..., ...,bet ... ???Stebuklas ,ar ... susitare? P.S Bet,juk taip negali buti,taip negalima,taip neturi buti ... ? O gal ... ?

Ramus

Ramus portretas
Nu jo, seniai bestatet . Lauksim kazkokiu rezultatu... pradziai is teismu.

Kontis

Kontis portretas
Na jei trinkeliu klojima vadinsim uosto statybomis ...

nuomone

nuomone portretas
bet proto bokštai uosto vartus atsuko į šiaurės vakarų pusę iš kur didžiausi vėjai ir audros. Čia gal specialiai tam, kad pastoviai farvateri valyti.

Povilas

Povilas portretas
Nuojauta man sako, kad geruoju čia nesibaigs. Dėl salės operatoriaus konkurso Palangos batka po šiai dienai teisiasi, o čia - visas uostas.

Kaunas

Kaunas portretas
Saunuoliai. Lietuva auga ir grazeja!

KLP

KLP portretas
Seniai laikas

auuu prokurorai

auuu prokurorai portretas
o jau buves uosto vadovas atrado isisavintus melejonus mokesciu moketoju pinigu,nei pinigu nei uosto nei sedinciu kalejime..keista situacija dabar jau Palangos veikejai pradeda uosteli statyti

Anonimas

Anonimas portretas
Ar bene isvogtus milijonus sugrazino? Negali buti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių