Teismas: A. Vaitkus pažeidė tarnybinę etiką

Laima

Laima portretas
Jeigu butu landsberginiai vadovave visus 30- simti metu Lietuva tikrai butu pasiekusi Skandinavijos valstybiu lygi. Labai gaila, kad Landsbergis patikejo komunistu nuosirdumu ir neprieme istatymo, kad komunistu neprileisti prie valdzios 20- 30 metu. Taigi susilde sovietiniu kolaborantu paleista gyvate, uzantyje, o jie ir toliau plese ir naikino Lietuva per savo dukterines partijas. Dabar labai bus sunku isbristi is to liuno. Jeigu socdemu jaunimas isvytu is sarasu visus senus bebrus( kirkilinius siaulienes, bernatoniu irt.t.), gal sumazetu vagiu ir sukciu Lietuvoje, kurie abai ilgisi sovietijos....

Laima

Laima portretas
Aciu Dievui, kad teismas isdriso rasti teisinga sprendima. Pagaliau gal jau galesim patiketi teisingumu. Kad Vitkus Karbauskio "pagalbininkas" nelegaliai jo trasu vertinimo kombinatorius, nes Karbauskis muitinrse teikdavo melagingus savo rusisku trasu sudeyi propaguojancius dokumentus, kad tik nemoketu mokesciu Lietuvai. O dabar muitine kai saziningai patikrino trasu sudeti - pasirodo jis skolingas milijoniner sumas mokesciu. Taigi Vitkus dangste ji kaip galejo, uztai dabar ji gina Karbauskis, o pries Masiuli "ätidare savo tersalu vamzdi" O cia komentatoriai Vitkaus ginejai, gal nutilkit ir issivalykit savo gerkles, jusu balsas I dangu neina. Tikiuosi zinot lietuviska patarle.....

Baisu

Baisu portretas
Kol vadovaus pogrindį Landsberginiai , tol nebus teisybės.

lt

lt portretas
Iš darbo atleidžiama už p a d a r y t u s nusižengimus. Tačiau už nepadarytus, o tik galimai įmanomus padaryti nusižengimus - ? Prieš atleidžiant, turėjo žmogus gauti drausminių nuobaudų, pagal eiliškumą: pastabą, papeikimą ir griežtą papeikimą - už realius nusižengimus. Jeigu nusižengimų nebuvo, o tik už nedeklaruotą interesą turėjo pirma skirti drausminę nuobaudą - pastabą. Bet atleidimas iš darbo - perteklinė bausmė. Įdomu, kaip tai traktuotų Europos žmogaus teisių teismas ? Jau daugybę kartų Lietuva pralaimi Europos teismus, moka didžiules bausmes - iš mūsų visų biudžeto, tačiau nepasimoko - ambicijos neleidžia pripažinti žmogaus teisės į savigyną. Lauksime tęsinio.

Giruliai

Giruliai portretas
Geras antausis mentui ir kolchozo gerbėjui.

.....

..... portretas
Už tai Grybauskaitės draugelis E .Masiulis išteisintas.Ką reiškia teismui iš pogridžio vadovauti.

Alo

Alo portretas
Kuo skiriasi kad uosto imne pauokoti pinigai i partijos saskaita, nuo Grubliausko jazzo festivalio kur vadovauja jo zmona?

Supuvėliui RK

Supuvėliui RK portretas
Gal konkrečiai kurį pedofilą nuteisė be įrodymų tik dėl GALIMAI ? Na , kad ir ne pedofilą , tarkime bet kokį asmenį kada teisė DĖL GALIMO NUSIKALTIMO ? Pačio RK kaip supratau ne tik moralė supuvėlio , bet ir suvokimas ?

Prie

Prie portretas
sio vadovo uostas klestejo.Bet tai netiko konservams, ir jie uzsuko savo persekiojimo rata.O kad teismai, primdami sprendimus, vadovaujasi logika "galimai", tai Lietuvoje jau seniai nestebina.

RK.

RK. portretas
Mažų vaikų ar anūkų turit? Tegu į jų darželį įsidarbina 5 kartus už pedofiliją teistas asmuo. Padiskutuosim apie GALIMAS prasmę.

Supuvėliui RK

Supuvėliui RK portretas
Ar supranti žodžio GALIMAS prasmę ? Aš , panašu kaip ir ponas Vaitkus , jau nesuprantu . Nesuprantu atleido iš vadovo pareigų dėl GALIMŲ ..... O dabar ir teismas drįso daryti išvadą su GALIMO interesų konflikto grėsme ? Kur gyvename , jei GALIMAI tampa esme ? Klaikuma ...

Baba

Baba portretas
Vaitkus yra Karabaso šeškė...

ar vaitkus ar maiulis

ar vaitkus ar maiulis portretas
du priešiškų gaujų pėstininkai..Kam neaišku?

...

... portretas
Che - užsimanė anonimas žmogumi vadintis... :/

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi tu deja žmogau, pagalvok ,, ar pilietis pabuvęs ministru nupirko Lietuvos teismų sistemą,, o gal tu didesnis ožys?... pabandyk nupirkti teismus.... bet tu nesugebi susimokėt už internetą. Tai tu net ne žmogus....

Ko gero

Ko gero portretas
Kas parenka teisėjus, to ir sprendimas būna....

RK.

RK. portretas
Jei A. Vaitkus iš tiesų nesupranta, kodėl buvo atleistas, tai jis kvailas ir nesuprantama kaip galėjo dirbti tokį atsakingą darbą. Jei apsimetinėja ir viešinasi už valstybės pinigus - tai jis parazitas. Bet kokiu atveju jam nėra ką veikti politikoje.

Ramūnas K.

Ramūnas K. portretas
Tikras padla tas Masiulių Rokas — net teismus nupirko. Korumpuotas. Blogas, labai blogas Masiulis...

Anonimas

Anonimas portretas
perdaug gerai gyvenno dabar turi ka turi. teminalai kuriems sukure iskirtines salygas-nenuskruiaus pades iridarbins dambrauskas i savo sutve.

Teisybe

Teisybe portretas
Drakonas padvese Tegivuoja drakonas !

Deja

Deja portretas
Pas mus, ne tik mano manymu, teisingų teismų nėra. Viską valdo užgrobę valdžią masiulininkai su ožio priedanga. Karjerą gali daryti tik masiulininkų gaujos nariai, visi kiti padaromi nusikaltėliais be jokios kaltės, kad pateisinti jiems užkertamą kelią daryti karjerą. Tikiuosi ta gauja kada nors bus sutvarkyta, kitaip visi lietuviai pasitrauks į užsienį ir vlstybė Lietuva išnyks iš žemėlapio.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių