Turtingiausias savivaldos politikas – klaipėdietis V. Dambrauskas

saulius

saulius portretas
Normalus bičas,buvęs klasiokas.kad ir pralobo,nosies neužrietė.pamatęs visada pasisveikins ir pabendraus...

Kas dieną apie opozicijos turtinguosius

Kas dieną apie opozicijos turtinguosius portretas
Ar tas Vidmantas Dambrauskas, savo darbu Taryboje pelnės daugelio miestiečių pagarbą, yra kažkiek skolingas? VMI, "Klaipėdos" dienraščiui, miesto Tarybos daugumai??? Ar Dambrausko, Tumo antrosios pusės - žmonos- yra savivaldybės viešųjų įstaigų vieno festivalio direktorės, kaip mero antroji žmona Grubliauskienė? Ar šių turtingų politikos naujokų žmonos išgerinėja, leidžia laiką restoranuose, skriaudžia miestiečius? Kur problema, ponai ? Gal pamiršote Tarybos narių A. Boso, R, Taraškevičiaus , K. Vaišvilos milijonus/?Kodėl apie juo nė "mur-mur"? Tik vieno tenoriu, kad sekančioje Taryboje dirbtų šitie kompetentingi naujokai, kad Ligita Girskienė patektų į seimą, o netipiniai( padorūs) konservatoriai, tokie kaip Kaveckis, Bagdonas dirbtų su LVŽS kartu. Gražaus savaitgalio, būtinai lankykitės restorane Pepper Grey. Jame .net Gitanas Nausėda apsilanko. Jei Prezidento gal nesutiksite, bet tai mūsų mero ir jo šeimos pamėgtas restorans. Beje, virtuvė puiki.

Istorija ir interesai

Istorija ir interesai portretas
Puolimas prieš Dambrauską įsivažiuoja... Reklamos dienraštyje jo verslai neužsisako, taigi, viskas logiška. Praėjo metai, jokio intereso, jokios naudos Vidmantas Dambrauskas neturi, nesiruošia savo turtų didinti Tarybos darbe sąskaita... Skirtingai nuo kitų, kurie visada ateidavo pasigausinti savo turto!. Galiu oriminti toki Kaziuką Vaišvilą, liberalų sąraše, kuris stebėtinai pigiai įsigijo seną vandentiekio bokštą Dangės pakrantėje su sklypu, ir po vienos kadenecijos NIEKO GERO miestui nenuveikęs , šiai dienai toje Dangės pakrantvėje pristatė namų, kotedžų tiek, kad iki gyvenimo pabaigos užteks kelių santuokų vaikams ir anūkams. Buvo anuomet Taryboje toks kuklus tykutis Mindaugas Žilius iš DPartijos. Jis šiai dienai triūsa užvaldęs VISŲ miestiečių parką su savo "KarKar ' verslu... Darykit išvadas, ponai. Ir kuo geriausios sėkmės šios Tarybos veikliems turtingiems žmonėms Dambrauskui, Tumai, Kaveckiui... Jie be intereso.

mrr

mrr portretas
O tai gal ir turtingas, kad "kažkiek" chamas?

Visi girdėjo xamą

Visi girdėjo xamą portretas
Turtingas, bet be kultūros,visi čia girdėjo kaip kalbėjo, turtai dar ne viskas,žmonių atstovas atsirado

Aha

Aha portretas
bet ar jūs jį matėt? Ar girdėjot ką ir kaip anas šneka? Jis deda tep pat kap mes miestiečiai..Iš to galiu laisvai pasakyt kad ir tarp verslininku garbingu norinčiu miesto žmoneliams gero gali būt. Vienas jų yra šis. Sėkmės Dambrauskai!

Ops

Ops portretas
Visi mes mirtingi,na ir kur des savo milijonus kai ateis laikas keliauti i dangu. O ten visi vienodi.

Ot, žiznia!

Ot, žiznia! portretas
Vot, maladec Vičiūnų meras - abu sūnelius į Kauno miesto tarybą įtaisė. Tegul vaikučiai mokosi, kažkada reikės irgi merais būti.

cia nerimtai

cia nerimtai portretas
nedaug beveik vargsai,gaila kad neraso paskolu skaiciaus.

Pigus zavodai

Pigus zavodai portretas
Deklaravo o kiek realiai?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių