Užkratas valdininkų nuo komandiruočių neatgraso: kur driekiasi vizitų į užsienį kryptys?

Nors du trečdaliai savivaldybės darbuotojų dėl pandemijos lig šiol dirba nuotoliniu būdu, dalis jų nevengia komandiruočių į užsienį. Pernai nė vienas valdininkas niekur nebuvo komandiruotas, o šiais metais komandiruotėse jau pabuvota septynis kartus.

Mokymų rekordininkės

Klaipėdos savivaldybės Personalo skyriaus duomenimis, praėjusią savaitę nuotoliniu būdu dirbo 62 proc., tai yra 239 darbuotojai.

Toks darbo būdas – saugesnis pandemijos laikotarpiu.

Nepaisant to, dalis tarnautojų nesibaimina vykti į užsienį.

Šiais metais vien Jaunimo ir bendruomenių reikalų koordinavimo grupės vadovė bei jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Valadkienė su savo kolege vyriausiąja specialiste Agne Kovalenkaite komandiruotėse pabuvojo tris kartus.

Tai esą susiję su įsipareigojimais dėl "Klaipėdos – Europos jaunimo sostinės" programos.

Tad liepos 25–28 d. šios dvi valdininkės vyko į Starachovicių miestą Lenkijoje, rugsėjo 15–19 d. – į Graikiją, o spalio 10–17 d. vyko į Elčės miestą Ispanijoje, kur dalyvavo "Erasmus+" projekto "Cities for Youth" mokymuose.

Nusprendė keliauti lapkritį

Pernai nuo komandiruočių tiek savivaldybės, tiek miestui pavaldžių įstaigų darbuotojai susilaikė.

Minėtos dvi savivaldybės darbuotojos yra absoliučios šių metų komandiruočių rekordininkės, jų kolegos nei tokia komandiruočių geografija, nei jų skaičiumi pasigirti negali.

Miesto tvarkymo skyriaus vyriausiasis specialistas Karolis Šakarnis rugpjūčio 24–26 d. vyko į Zielona Gorą Lenkijoje dalyvauti seminare apie naujausias LED sistemas ir technologijas, skirtas gatvių bei kitų viešųjų erdvių apšvietimui.

Ekonominės plėtros grupės vadovė Reda Švelniūtė šių metų rugsėjo 2–6 d. dalyvavo mokomojoje apžvalginėje kelionėje Latvijoje ir Estijoje, vykdant projektą "Miško maršrutų kūrimas Latvijoje ir Lietuvoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje".

Vicemeras Arūnas Barbšys spalio 4–8 d. kartu su kitų Klaipėdos regiono savivaldybių atstovais vyko į vizitą Pamario regione, Lenkijoje.

O Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas spalio 11–14 d. dalyvavo Europos regionų komiteto plenarinėje sesijoje ir Europos regionų ir miestų savaitėje Briuselyje.

Spalį buvo planuota dar viena septynių savivaldybės darbuotojų komandiruotė, šįkart į Estijos sostinę Taliną pasitobulinti viešojo transporto srityje, tačiau ji nukelta į lapkritį.

Keliauja ir mokyklų direktorės

Į komandiruotes šiemet drąsiai vyko ne tik savivaldybės darbuotojai, bet ir miesto ugdymo įstaigų vadovės.

Rugpjūčio 1–8 d. Martyno Mažvydo progimnazijos direktorė Lina Stancelienė vyko į komandiruotę į Izmirą (Turkija) dalyvauti tarptautinio "Erasmus+" Europos švietimo projekte "Nėra kliūčių, nėra sienų" ("No barriers, no borders").

Rugsėjo 26 – spalio 3 d. "Vitės" progimnazijos direktorė Renata Venckienė buvo komandiruota į Graikiją dalyvauti tarptautinio "Erasmus+" projekto "Connection of Different Subjects: We Did It" susitikime.

"Aitvaro" gimnazijos direktorė Irina Fiodorova šiemet vyko į Vokietiją, kur Berlyne dalyvavo susitikime pagal programą "Erasmus+".

O "Varpo" gimnazijos direktorė Rasa Mašurinienė pagal tą pačią programą keliavo į Lenkiją, Žešuvo miestą.

Pernai nuo komandiruočių tiek savivaldybės, tiek miestui pavaldžių įstaigų darbuotojai susilaikė.

Prieš pat karantiną vien per keturis paskutinius 2019 m. mėnesius 15-oje komandiruočių pabuvojo 29 savivaldybės darbuotojai. Jie vyko į Štutgartą, Karlskruną, Antverpeną, Gdynę, Budapeštą, Parmą, Odesą, Miuncheną, Briuselį, Boną, Tbilisį, Amjeną, Neapolį bei Prahą.NAUJAUSI KOMENTARAI

dalius

dalius portretas
Ir visai faina gastroliuot uz valdiskus pinigus
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių