Vairuotojus vėl siutino kamšatys

Į darbą skubantys klaipėdiečiai netveria pykčiu – pirmadienį vėl visame mieste driekėsi automobilių virtinės. Kamšatyse ne vieną valandą laukę vairuotojai piktinosi eismo organizavimo ir užsitęsusiais remonto darbais pagrindinėse miesto arterijose.

Spūstys tiesiog siutino

Pirmadienio rytą eismas Šilutės plente, Tilžės gatvėje, Minijos, Pilies, Naujojoje Uosto gatvėse sustingo.

Dėl mieste vykdomos gatvių ir šilumos tinklų rekonstrukcijos  vairuotojai įstrigo eismo spūstyse.

"Mieste įsivyravo chaosas. Į darbą iš Tilžės gatvės į Naująją Uosto gatvę įprastai važiuoju apie 15–20 minučių, šįryt šiame ruože užtrukau daugiau nei valandą. Automobilių eilės nusidriekė per visą miestą. Savo akimis regėjau, kaip kai kurie vairuotojai pažeidinėjo Kelių eismo taisykles bandydami aplenkti automobilių virtinę. Kodėl vienu metu nuspręsta remontuoti pagrindines miesto gatves?" – klausė klaipėdietė Elija.

Nepasitenkinimą žmonės liejo ir socialiniame tinkle "Facebook".

Mieste ne tramvajaus, o sraigtasparnio reikia.

"Ne gana, kad neįmanoma važiuoti Šilutės plentu, dar ir Minijos gatvę iškasė. Dėl vykdomo gatvių remonto visa Klaipėda skęsta dulkėse, kamšatyse. Dvi iš trijų pagrindinių miesto gatvių tapo nevažiuojamos. Tokių kamšačių Klaipėda nematė jau seniai. Mieste ne tramvajaus, o sraigtasparnio reikia", – socialiniame tinkle "Facebook" piktinosi klaipėdietis.

Informacija žmonių nepasiekė?

Klaipėdiečius piktina ne tik užsitęsę darbai Tilžės gatvėje, bet ir informacijos stoka apie atliekamus remonto darbus kitose miesto arterijose.

Bendrovė "Klaipėdos inžinerinių tinklų statyba" šilumos tinklų rekonstravimo darbus ties Sausio 15-osios ir Minijos gatvių sankryža vykdė savaitę, tačiau informacijos spaudoje nebuvo nepaskelbta.

Apie rekonstrukciją žmonės sužinojo iš socialinių tinklų arba patys patekę į dideles spūstis.

Tiesa, pirmadienį popiet, kai vyko baigiamieji remonto darbai, savivaldybės tinklalapyje informacija atsirado.

Darbai jau baigiami

Pasak laikinai Klaipėdos savivaldybės administracijos vadovo pareigas einančio Olego Mariničiaus, darbininkai gatvę atlaisvinti turėtų jau netrukus.

"Situacija man žinoma, šįryt taip pat važiavau šia gatve, mačiau, kas ten vyksta. Darbus numatyta užbaigti iki balandžio 29 dienos. Darbininkai intensyviai dirbo ir savaitgalį. Informacija buvo patalpinta miesto savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle "Facebook". Pagalvosime kaip ateityje pagerinti informacijos sklaidą", – tikino O.Mariničius.

Atvers eismo juostą

Savivaldybės atstovai informavo, jog Šilutės plente prie Tilžės žiedinės sankryžos bendrovė "Hidrostatyba" gatvės susiaurėjimą numato panaikinti iki gegužės 13 dienos.

Tą pačią dieną numatoma atverti ir kitoje gatvės pusėje esančią eismo juostą.

Dėl byrančio grunto čia susidarė avarinė situacija, todėl eismas taip pat buvo apribotas.

"Darbus atliekančios įmonės, užsakovai bei Klaipėdos savivaldybė atsiprašo gyventojų už nepatogumus", – teigė miesto savivaldos atstovai.

Tilžės gatvės ruože nuo geležinkelio pervažos iki žiedinės sankryžos su Šilutės plentu ir Mokyklos gatve rekonstrukcija prasidėjo pernai.

Darbus sutartyje numatyta įgyvendinti iki 2020-ųjų.

Mieste eismo nereguliuoja

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos viršininko Mindaugo Džermeikos teigimu, pareigūnai mieste eismo nereguliuoja, tačiau situacija uostamiesčio gatvėse stebima.

"Fiziškai reguliuoti sankryžų neturime galimybės, kadangi visos minėtos gatvės remontuojamos. Mieste užsigriebta įgyvendinti per daug statybų projektų vienu metu. Šie projektai kol kas ir kiša koją", – kalbėjo M.Džermeika.

Pasak Kelių policijos tarnybos viršininko, net ir reguliuojant eismą, problema nebūtų išspręsta, mat už 100 metrų spūstys susidarytų iš naujo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dėl byrančio grunto čia susidarė avarinė situacija....

Dėl byrančio grunto čia susidarė avarinė situacija.... portretas
Taip valdžiažmogiai ir nepasako iki galo, kad tiesiant lietaus nuotėkų vamzdžius pradėjo byrėti gruntas ko pasekoje įgriuvo/įlinko 2 juostos asfalto danga ir asfalto dangos pažeidimai plečiasi į pirmąją juostą --- ir niekas nieko nedaro, jug kelią 2 juostoj uždaryti lengviau. Pirma graiunam, laužom, kasam, o paskui galvojam - tai tampa valdžiažmogių įpročiu.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Šilutės plento sankryžoje turėtų būti iš toliau pradėtas žymėjimas apie eismo juostų susiaurėjimą. Mašinos palaipsniui išsirikiuotų į eilę ir tvarkingai normaliu greičiu pravažiuotų. Dabar gi iki susiaurėjimo dažnas atlekia , lenda be jokios tvarkos, sudaro avarines situacijas...Kelininkai turėtų apie tai pamąstyti, gal pasitarti su kelių policija. Reikėtų daugiau tvarkos, tada ir važiuojantys būtų kantresni.

Leonas

Leonas portretas
Klaipėda atsilikėliai, visas pasaulis remontuoja teleportacijos būdu, nei dulkių nei rezultato. Jei rimtai, gal kelininkai, palindę po važiuojančiomis mašinomis, galėtų tuos remontus daryti. Mes, važiuojantys, ypač išdidžiai po vieną, taip iš viršaus gal ir patarti ką galėtume. Žinia, iš aukščiau daugiau matyti.
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių