A. Vaitkus: Klaipėdos valdančiųjų koalicijos sutartis bus pasirašyta po Velykų

Grįžti į straipsnį

Pilietis

Pilietis portretas
Labai gaila ką išdarinėja konservatoriai 33 metus su Lietuvos žmonėmis. Perėmę iš rusų galingą ekonominį potencialą, konservai viską ištaškė .Ar mes blogiau dirbame už vokietį ,prancūzą, ispaną ..? Kodėl 33 metai darbo užmokestis ir pensijos 2- 3 kartus mažesnės už Europą? Tik dėl konservatorių nusikalstamo vadovavimo. Mažeikių nafta ,Ignalinos elektrinė ,sugriauta ekonomika 2008 m, Snoro bankas, sugriauta prekyba su Kinija – tai nusikalstamo konservatorių susitarus su grybauskaite vadovavimo pasekmės. Dabar dar bruka narkotikus ir gėjus. Konservatoriai naikina Lietuvos ateitį. Tik pirmalaikiai seimo rinkimai padėtų išvyti konservatorius. Tauta atsibuskite.

labai gerai kad jie ten sumakaluoti

labai gerai kad jie ten sumakaluoti portretas
vieni žulikai stebės kitus žulikus per lupa ar zalupa, man iki lempos, svarbiausia, kad ta srutų duobė neapsijungtu, o tada smarvės bus daugiau negu iš dumpių

Sigitui

Sigitui portretas
nuo pat Fortumo deginimo fabriko pastatymo chemikalais užteršti jo kamino pelenai gabenami per visą miegamaji rajona autosisterna į Vakaru krova kur kiauram angare(400 metru nuo tos 3os vandenvietės) pilstomi į didmaišius. Ko dėlto necypi ir nieko nedarai?

Klpd.

Klpd. portretas
Esu dirbęs uoste pas Vaitkų. Kaip įmonės vadas tvarkosi normaliai. Bet darbuotojus ar eilinius žmones nepasakysi kad labai gerbia ir myli. Bendrauja fomaliai... Jį galima priremt tik konkrečiai, pats niekad rankos neišties ir nepasirūpins:D) Be to, tas patrankas nuo durpių kur visi Sportininkai cypė, ,,įjungdavo" tik kada raikėjo parodyt kad uostas turi priemonių prieš tokią taršą:D) Vienas dalykas gerai kad jis prieš aukštus valdžios guzus bailys - jeigu mato kad darbuotojų ,,ciongas" gali juos pasiekt, tai pešikęs ir tariasi, ir derasi, ir randa sprendimą:D)

Sigitas

Sigitas portretas
-ui Jau ir taip yra aišku, kad Klaipėdos miesto gyventojus skleidžiamu dvokas-tarša "tručija" 1. iš vakarų-šiaurinės miesto dalies naftos bazė ; 2. iš rytinės miesto dalies UAB "Mestilla"; 3. iš pietrytinės miesto dalies Dumpiai ir kom. atliekų savartynas. Tai dabar pradėtu skleidžiamu dvoku-tarša tručyti Klaipėdos miestą ir ypač pietvakarinę miesto gyvenamąjį pusę. Štai tada Klaipėdos miestas dabar ir būtų dvoku-tarša OKUPUOTAS. Būtent tie pakolkas dabartiniai Klaipėdos miesto gyventojų tarnautojai nesupranta, o jeigu ir supranta, tai bukai apsimeta, kokią žalą tepalų perdirbimo įmonėje įvykus avarijai gali pridaryti miesto aplinkai. Kas svarbiausia netoli tos vietos yra miesto trečias vandentiekis. Tada jau tiksliai miesto gyventojams ir svečiams beliks gerti sintetinį paskanintą vandenį ir uostytį sintetinį orą. Todėl ir norima, kad mūsų miestas būtų žalias ir švarus. Būtent tai priklausys nuo dabar išrinktos savivaldos valdžios veiksmų.

Geo

Geo portretas
Sankcijos bielams švarus miestas

to komandą

to komandą portretas
Jo Jo,nauji ypač alaus pilsytojas-tai naujuma sliuks,leiskit pasijuokt

kas per įstatymai

kas per įstatymai portretas
Kokia apgavystė rinkėjų baisu-Žemaitaitis apgavo,Karbauskis Šiaulių rajoną irgi,Veryga kauną irgi ir t.t. Tokius mest iš seimo reikėtų,lai eina į tarybas dirbti,juk taip lojo,apgaudinėjo,melavo,populizmu užsiiminėjo,ir še tau-špyga taukuota.

Komandą meras turi pasirinkti pats kitaip niekas nesikeis

 Komandą meras turi pasirinkti pats kitaip niekas nesikeis portretas
Viskas priklausys nuo A .Vaitkaus ryžto jei jis ,nebijos kaip Kauno meras Matjošaitis atleisti iš darbo 35 procentus administracijos darbuotojų ir priimti naujų , tai viskas gali greitai keistis į gerąją pusę ,jei bus bailys, viskas merdės toliau mieste, nes miesto taryba tik planuoja ,o vykdo administracijos darbuotojai ,...

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Gal galite kas nors paaiškinti kokia politinė pakraipa mus valdys artimiausius keturis metus? Vaitkaus komitetas apolitiškas viskam, Žemaitaičio fenomenas, pats sau, Na o karbauskiukai-, valstiečiai.. Ko tikėtis, didesnių pašalpų ar prioriteto uosto plėtrai, kultūros programų didesnio finansavimo, ar investicijų į asfaltą, senelių namų statybos finansavimo ar parkavimo po Atgimimo aikšte?

sigitui

sigitui portretas
o kodėl tau nepatinka tepalų gamykla ,bus statoma,bus,bus...kažkaip prieštarauji sau pačiam,keisti tavo komentarai

Sigitas

Sigitas portretas
Visai nedaug laiko liko kai Klaipėdos mieste pagaliau baigsis toji ilgus metus konservatliberalpalaikių Prolandsberginio ir Progentvilinio valdymo erą. Todėl naujam merui, naujiems vice merams, tarybos daugumai ir naujai administracijai laukia dideli darbai. Jų tikslas ir yra „pažadinti“ Klaipėdos miestą iš metų metus tęsiančio letarginio neūkiškumo miego. Būtent tai yra dėl konserv.-liber. ir liber. konserv. vadovavimo neveiksnumo rezultatas. Nuo jų valdymo Klaipėdos miestas aniekiek nepatapo ekonominę-socialinę-ūkinę prasme progresyvus. O patapo Klaipėdos miesto vizijos neturinčiu; Klaipėdos miestas apstatytais miesto aplinką darkančiais ne išvaizdžiais pastatais; istorinę paveldą turinčių pastatų naikinančiu; purvinas, nevalytu, miesto keliai-gatvės nuo auto grusties kamšalu; žalumos neturinčiu, skleidžiamu tarša dvokiančiu ir t.t. .

Efa

Efa portretas
Puse darbuotoju reikia ginti lauk ,nes jie tik sedi kabinetuose o darbai stovi ,uz tat tvarkos ir ner mieste .....mere padaryk tvarka arba reikalauk kad dirbtu ....

sėkmės

sėkmės portretas
paskaičiau Atvirą Klaipėdą,kas ten Žemaitaičio per chebra.Gaila Vaitkaus,oi gaila,labai net.

Irena

Irena portretas
Sėkmingo darbo. Ir visai nesvarbu kokios partijos koalicijoje. Svarbiausiai, kad žmonės sudarę koaliciją dirbtų ir žiūrėtų viena kryptimi ir būtų ištikimi Klaipėdai. Gero Jums vėjo.

Ignas

Ignas portretas
Šlykštūs liberalkonservator tegul nemano kad užteks visus išvadinti vatiniais ir jau laimės rinkimus.. reikia dar ir gerai dirbti Luetuvos žmonėms, o ne vien mažumom

Šaunu

Šaunu portretas
Gera pradžia pusė darbo!

to siselės sėkmės

to siselės sėkmės portretas
pamiršote parašyti,kad esate galimai neadekvatus,nes nežinote,su kuo dirba merai.

Didelės sėkmės

Didelės sėkmės  portretas
Jūsų sunkiame atsakingame darbe. Sunku dirbti, kai tokia neatsakinga, galimai neadekvati centrinė valdžia.

to teisingas pilietis

to teisingas pilietis portretas
Jei nepatinka,moGilizuokis

Klaipėdos spindesys ir skurdas

Klaipėdos spindesys ir skurdas portretas
klaipėdos spindesys ir skurdas. Kažkoks jovalas laikia Klaipėdiečių. Galės murkdytis putinistų aferose.

Pilietis

Pilietis portretas
Gyvenimas Lietuvoje 2-3 kartus blogesnis už Europą tik dėl konservukų vagnorių, kubilių, šimonyčių, susitarus su grybauskaite sunaikintos ir naikinamos ekonomikos. Algos ir pensijos kyla tik popieriuje. Utėles ,tamstai suėdė protą.

Teisingas

Teisingas portretas
Kodėl per 33 metus negyvename europietiškai ? Darbo užmokestis, pensijos 2 -3 kartus mažesnės už Europą? Todėl, kad konservatoriai viską ištaškė ir toliau tą daro. Rašliava ,kad algos, pensijos kyla kaip infliacja yra konservuko atsirašinėjimas. Gaila ,utėlės yra tamstos galvelėje. Tauta atsibuskite ir suvokite ką sunaikino ir kiek nuostolių pridarė Lietuvos žmonėms konservatoriai vagnoriai, kubiliai ,šimonytės susitarę su grybauskaite.

Klpd.

Klpd. portretas
Labai protingas sprendimas - visų pirma pasižiūrės kieno kiaušiniai stipriausi;D)

to teisingas

to teisingas portretas
Kiek kartų jau pakartojai?atsibudome,jau 1990atsibudome,ir nesvajok,kad nus taip kaip tu nori,nė nesvajok,niekada ,jau enbus taip,kaiptau reikėtų, ir pensijos,ir algoskyla,pasiekta tai apieką galėjomesvajoti,mes ES,NATO,jei ne NATO,būtum apkasuose , išsirink utėlaites ir eik miegoti.

KAZYS

KAZYS portretas
Lauksime pirmojo šimtadienio rezultatų. Sėkmės Mere.

Teisingas

Teisingas portretas
Labai gaila ką išdarinėja konservatoriai 33 metus su Lietuvos žmonėmis. Perėmę iš rusų galingą ekonominį potencialą, konservai viską ištaškė .Ar mes blogiau dirbame už vokietį ,prancūzą, ispaną ..? Kodėl 33 metai darbo užmokestis ir pensijos 2- 3 kartus mažesnės už Europą? Tik dėl konservatorių nusikalstamo vadovavimo. Mažeikių nafta ,Ignalinos elektrinė ,sugriauta ekonomika 2008 m, Snoro bankas, sugriauta prekyba su Kinija – tai nusikalstamo konservatorių susitarus su grybauskaite vadovavimo pasekmės. Dabar dar bruka narkotikus ir gėjus. Konservatoriai naikina Lietuvos ateitį. Tik pirmalaikiai seimo rinkimai padėtų išvyti konservatorius. Tauta atsibuskite.

Ha ha ha

Ha ha ha portretas
Budulių koalicija...

E

E portretas
Idomu, kiek laiko Vaitkus su savo atseit komitetu "istikimi savo kišenei" išlaviruos tarp norinciu savo dalies Remigucio ir Ramunciko, bijau kad tie du uzsiprašys per daug, o jie ta moka, na o konservatoriai su socdemais visalaik primins, kad taip ar anaip daryti nevalia ir kvepia...

linkiu sėkmės Merui

linkiu sėkmės Merui portretas
bet išrinktieji taryboje ,.. nedžiugina ----pranašu nebūsiu, bet... taryboje partijos atstovų skaičius ir požiūris daug ką lems ... pažiūrėkite- pasvarstykite... į tarybą tai pat pateko septyni Tėvynės -Sąjungos ---Lietuvos krikščionių demokratų atstovai... Kad ir perbėga atstovai iš vienos partijos į kitą ,,, bet rezultate lieka tas pats ???

Eh,

Eh, portretas
komentarai liejasi laisvai... O jūs bent suprantate kokie bus mero įgaliojimai? Nemaišykite, nesuplakite mero ir tarybos. Mtydamas tarybos sudėtį aš tikiuosi tik vieno - duok Dieve, nenustekenkite Klaipėdos.

būtų laimėjimas

būtų laimėjimas portretas
Pasiimkit dar žemaitaitį,os eime nuolat blūdija,nesąmones šnekėdamas...klaipėdiečiams tiktų

Sėkmės ponui merui

Sėkmės ponui merui portretas
ir naujajai koalicijai . Ne šventieji puodus lipdo :) Dirbantys , o ne " mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimo " šalininkai , lietuvių klb . darkytojai , žmonių kiršintojai ir t.t. bet kokiu atveju yra laimėjimas Klaipėdai ir klaipėdiečiams :)

Vaškinis

Vaškinis portretas
Bet čia nuotraukoj Vaitkus kaip gyvas atrodo.

Vaitkui

Vaitkui portretas
Siūlau tą barmenę iš Alyno, žemaitaičio partijos atstovę skirti administracijos direktore. O ką? Atrodo gerai, vadybos patirties turi, perspektyvi politikė, silpni protiniai gebėjimai čia tikrai netrukdys. Bus koalicijos puošmena. Neapsiriksite.

Buras

Buras portretas
Kada Vyti Atgimimo aiksteje statysit?!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių