A. Vaitkus: susivienykime ir apginkime savo vertybes kovo 19 dieną

Grįžti į straipsnį

Pastebėjimas akliems

Pastebėjimas akliems portretas
Vieni rasite kad Vaitkus susikomprovitaves, atstovauja oligarchija.... Pabandykite dabar tai pritaikyti pedopartija su visais piš, armonaite, seneliais, anūkais, šurajevais....tai yra 100 kartų didesnė tragedija Lietuvos ir Klaipėdos ateičiai nei tie iškrypimai....

kas tas PAŽADUKAS?

kas tas PAŽADUKAS? portretas
Mindysiu ministerijų slenksčius,suteiksiu miestiečiams kokybiškas paslaugas,turesime neapšiurusį senamiestį į kurį visi galėsim važiuoti,Rumpiškės rajonas daugiau neskęs,nes aš sustabdysiu lietų,Klaipėdos miestas bus vienintelis pasaulyje be kamsčių,visiems daugiabučių gyventojams įrengsiu stovėjimo aikšteles,žiemą daugiau nepustys mieste. Neišsižadu nė vieno pažado, kurie surašyti mūsų komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ programoje. Kas pasakyta – turi būti ir bus padaryta.Dar pastatysiu tiltą į Smiltynę...

Studentas

Studentas portretas
Mes jau atsikandome konservatos LGBT, todėl balsuojam už Vaitkų.

Sigitas

Sigitas portretas
Tiesiog įdomu t.y. ar tie kai kurie komentarus rašo ne adekvačiai ir savę įvardiją po visokiais vymą verčiančiais pseudomimais, turi savo tėvų duota tikrą vardą? Pilnai tikėtina jie turi savo tikrus vardus, bet matomai tų kai kurių IQ lygis neatitinka loginio mąstymo.

Klaipėdai

Klaipėdai portretas
Balsuočiau tik už Vaitkų, prieš konsevatorius.

Dar vienas zzzz ir vvvvv valdovas

Dar vienas zzzz ir vvvvv valdovas portretas
Siaubas - dar vienas valdovas. Jau žinom ką tai reiškia - putinas, lukašenka, o dabar dar ir vaitkus. o;igarchų orkų statytinis turi instrukcijas kaip valdyti klaipėdiečius.

opa

opa portretas
nebalsuosiu aš už jį asmeniškai. Neturi užnugario ir stuburo, eina kartu su uosto milijonieriais, kurie jį kaip lankstys kaip norės. Vien jo susikompromitavimas uoste. Dar ta istorija su kacapyno vėliava, kažkaip nestebina.

Kas tas pažadukas???

Kas tas pažadukas??? portretas
Mindysiu ministerijų slenksčius,suteiksiu miestiečiams kokybiškas paslaugas,turesime neapšiurusį senamiestį į kurį visi galėsim važiuoti,Rumpiškės rajonas daugiau neskęs,nes aš sustabdysiu lietų,Klaipėdos miestas bus vienintelis pasaulyje be kamsčių,visiems daugiabučių gyventojams įrengsiu stovėjimo aikšteles,žiemą daugiau nepustys mieste. Neišsižadu nė vieno pažado, kurie surašyti mūsų komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ programoje. Kas pasakyta – turi būti ir bus padaryta.Dar pastatysiu tiltą į Smiltynę...

ZFGDTHKTUIKKLOL

ZFGDTHKTUIKKLOL portretas
vaitkus su KRUVINA RUSKYNO veliava dvokia-KRAUJU

Premjeres atsakui

Premjeres atsakui portretas
Visus aplinkui taškyti šūd....o ne konkrečiai atsakyti tam kas ją įžeidė , tai padoraus politiko atsakas ? ! Širinskienė neparašė nieko blogo ant Šimonytės ! O Šimonytė ? Tai net ne momentinė žodinė emocija , o RAŠTU atsakymas seimo nariui , kuris net nesikreipė į Šimonytę ! Tegul Šimonytė su Šurajevu ir bendrauja . Lygis panašus , o man jie nebeegzistuoja kaip politikė ar visuomenininkas . Be pagarbos visoms konservatorių " vertybėms " . Nei vienas neturės mano rinkimų balso . Niekada . Aš jų šūd.....nesimaudysiu .

Žemaitė.

Žemaitė. portretas
Žmonės neakli,jie viską žino ir mąstantys įvertina.Kiek galima mus murkdyti ir kvailinti ??? Ne Petrošių,tik Vaitkų palaikau ir tegu jam sekasi.

BRONISLOVAS

BRONISLOVAS portretas
visada balsavau uz konservatorius,bet dabar po visokiu surajevu,simonytes sudu jau niekada nebebalsuosiu uz konservatorius,o dar kaip zmones isvadino kaune nieko nelaimejes juozapaitis.ir delto kad as esu pries paradus klaipedoje,pries 72 lytis,pries lietuviu kalbos darkyma,pries narkotikus o viska ta mums pradejo kisti konservatoriai.ir dar to petrosiaus programoj perskaiciau kad mazins finansavima ligoninems visai dugnas.zmones mastykit blaiviai ir balsuokit palei sazine.....

Purmaliai

Purmaliai portretas
kodėl už nugaros nesimato Rusijos ir Kinijos vėliavų!netvarka !

Rolandas

Rolandas portretas
Gelbėkit nuo tų Vaitkaus paveikslų . Greitai ir tualete pradės vaidentis. Neįmanoma jokio straipsnio normaliai perskaityti lenda ir lenda į akis. Jau iki pykinimo daveda. Jokių būdu už jį nebalsuosiu.

T

T portretas
Ką gero padarė konservatoriai Lietuvai : 1.Išvarė 200 tūkst. jaunų žmonių į užsienį negrįžtamai. 2.Pasiskolino auksinėmis palūkanomis (2008 m.) 3.Apvogė pensininkus ( 2008m.) ir toliau apvaginėja. 4.Uždarė Ignalinos Elektrinę. 5.Padovanojo už 1€ Mažeikių naftą. 6. Legalizuoja narkotikus. 7. Legalizuoja gėjų santuokas ,leidžiant jiems imti vaikus. Sąrašas didžiulis. Galima pildyti. Ką gero konservatoriai padarė Lietuvai ? – 0. Petrošius – konservatorius. Tauta atsibuskite

balsuotojams už vaitkų Premjerės atsakas

balsuotojams už vaitkų Premjerės atsakas portretas
Seimo salėje buvau vadinama bergždžia (referuojant, kad neturiu vaių, ne į mano protinius gebėjimus). Katinama, kad neturėdama vaikų/vyro noriu kitų vaikų tėvus siųst į karą. Gabrieliaus Landsbergio „veidas“ buvo „sušaudytas“ ir tie patys įsižeidėliai kikeno pasisriūbaudami. Seimo nariai vadina konsrvatorius „pedofilais ir pedofilų partija“, laisviečius narkomanais ir narkomafijos atstovais“ ir tai tėra maža dalis, o visa tai yra, deja, Seimo kasdienybė. Seime ponai Seimo kolegos jau seniai legitimizavo bet kokį elgesį.

Balsuosiu tik už Vaitkų

Balsuosiu tik už Vaitkų portretas
nes balsuoti po Šurajevo performanso seime , dabar po konservatorės Šimonytės , premjerės leksikos , už konservatorių kandidatą yra tas pats ( pasinaudosiu ponios žodžiais ) murkdytis jų šūd.... Pasišlykštėjau .

Bukagalvi ,

Bukagalvi , portretas
Išsiblaivyk , kas kaltas ir ar kaltas nustato teismas , o ne bukagalviai ! Visiškas bukumas tarp konserVatų patryjotų ...

to bukagalvis

to bukagalvis portretas
nusikaltėliams nėra senaties termino

Bukagalviui , ura !

Bukagalviui , ura ! portretas
Išsiblaivyki , jau 2023 !!! O tu dar apie 2019 m !

ura tovarich vaitkus

ura tovarich vaitkus portretas
A. Vaitkų labiausiai išgarsino prieš 2019 metų rinkimus iš uosto verslininkų gauta parama ir į valstiečių sąrašą, su kuriuo tuomet kandidatavo, įtraukti uosto verslo atstovai. Du iš jų – anksčiau įmonei „Birių krovinių terminalas“ (BKT) vadovavęs Vidmantas Dambrauskas ir Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupės „Kamineros grupės“ vadovas bei akcininkas Arūnas Tuma – į tarybą buvo išrinkti antrai kadencijai. 2019 metais A. Vaitkaus vestą sąrašą maksimaliomis leistinomis sumomis parėmė ne tik ir tada kandidatavę V. Dambrauskas, A. Tuma, bet ir didžiausias netiesioginis BKT akcininkas Igoris Udovickis bei jo žmona.

Bukagalvi , pasikapstom ir tarp

Bukagalvi , pasikapstom ir tarp portretas
Klaipėdos konservatorių , pvz Kaveckio , kuris ir dabar dirbs miesto taryboje ? __ Klaipėdos konservatorių lyderiui – kaltinimai dirbant su Rusija ir Baltarusija iš AK 2022-08-16

tai

tai portretas
tie miesto gelbetojai pasirodo yra velniskai prisidirbe

Bukagalvi :)))

Bukagalvi :))) portretas
Alio , dabar 2023 !!!!! Visiška maišalynė galvoje ! Jokio kritinio mąstymo ! Nesuvokimas nei kas nei kur vyksta ....Ir būti tarp tokių nevykėlių konservatoriaus rinkėju ? Ne ne ne :) Mėgstu protingus žmones , tik Vaitkus !

tikrasis veidas

tikrasis veidas portretas
A. Tuma, V. Dambrauskas ir jų aplinkos žmonės prieš savivaldos rinkimus LVŽS kampanijai paaukojo per 44 tūkst. eurų. Minėtų verslininkų įmones prižiūrėti turinčios KVJUD vadovas A. Vaitkus valstiečių ir žaliųjų sąraše buvo pirmas. LRT dar iki rinkimų rašė, kad LVŽS, o kartu ir A. Vaitkų rėmusioms įmonėms uosto sprendimai ne kartą buvo palankūs: pagerintas susisiekimas geležinkeliais, rekonstruotos nuomojamos krantinės. Tai svariai prisidėjo prie BKT įsitvirtinimo uosto lyderių gretose.

tt

tt portretas
Jei esat prorusiško kraujo, tai balsuosit už Vaitkų

jprst

jprst portretas
Jei šitas prorusiškas urodas laimės Klaipėdoje, tai jis gi ruzziskas skrajutes nesioja klaipedoje, lietuviai, klaipėdiečiai, kokia jus vėliavą renkatės, atsibuskite!

Bukagalviui , alio dabar 2023 !!! :)

Bukagalviui , alio dabar 2023 !!! :) portretas
2022.03 !!!!!14 2022.03!!!!!.14 2022.03.14!!!!!____ Baltarusiškų trąšų skandale pagarsėjusi Klaipėdos įmonė „Birių krovinių terminalas“ (BKT) iš pareigų atleido ilgametį savo vadovą – turtingiausiu Lietuvos politiku tituluojamą Vidmantą Dambrauską. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė trys BKT akcininkai – Igoris Udovickis, Baltarusijos valstybinė kompanija „Belaruskalij“ ir pagrindine BKT akcininke neseniai tapusi Šveicarijos bendrovė „Hasenberg AG“.____P.S. Bukagalvi , ATLEIDO DAMBRAUSKĄ 2022 !!!! Beviltiški konservatorių rinkėjai , totaliai :)))

:))) tobulas konservatorių rinkėjo

:))) tobulas konservatorių rinkėjo portretas
pavyzdys :) Pagal veidus Petrošius :))) pamiršo parašyti : jaunas , gražus :) Grožio konkurso , o ne rinkimų į miesto merus dalyvis ? O konservatorių rinkėjas panašu taip pat nežino kokiame konkurse dalyvauja ? :) Todėl aš balsuosiu už A.Vaitkų , nenoriu būti vienas iš toooookių rinkėjų :)

deja

deja portretas
tik pasvajok

Kieno chebra???

Kieno chebra??? portretas
BIRIŲ KROVINIŲ TERMINALO VADOVAS V.Dambrauskas: „BELARUSKALIJ“ TRĄŠAS VEŽĖME IR VEŠIME. Verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350 tūkst. eurų pardavę bevertes įmonės „Urbino investment“ akcijas, siekė mokestinės naudos, todėl turės sumokėti daugiau kaip 50 tūkst. eurų gyventojų pajamų mokesčio (GPM), galutinai nutarė teismas. Prokurorai A. Tumą ir jo partnerį Jurijų Semašką kaltina sukčiavimu, skolininko nesąžingumu ir nusikalstamu bankrotu. Vilniaus apygardos teisme nagrinėtos bylos duomenimis, A. Tumos valdoma neįvardijama bankrutavusi įmonė, kuriai vadovavo J. Semaška, 2013 metais įsigijo dyzelinio kuro iš Latvijos bendrovės ir vėliau jį pardavė, o lėšas panaudojo ne atsiskaitymui su latviais, bet bendrovei suteiktų paskolų grąžinimui anksčiau laiko. Paskolos buvo grąžintos A. Tumai, jo valdomai įmonei „Kaminera“ ir verslininko žmonai. Prokurorų skaičiavimu, A. Tumos bendrovė Latvijos įmonei padarė 693,4 tūkst. eurų žalą.

Virginija

Virginija portretas
Tik už A.Vaitkų.

:)))

:))) portretas
Man patinka protingi , dirbčiau tik su meru ponu A.Vaitkumi :)

pagal

pagal portretas
veidus rimtesnis yra Petrosius

ko riejatės komentuotojai???

ko riejatės komentuotojai??? portretas
Rinkimai parodys kas kur...balsuokim už A. Vaitkų. Rimtesnė kandidatūra )

>Bukagalvi, patryjote

>Bukagalvi, patryjote portretas
klausyk po rinkimu uz gera vadyba Petrosius tave priims i patarejus

Bukagalvi ,

Bukagalvi , portretas
tu net nežinai KAIP ir kur registruojamas verslas ? :)))) Aiškinti beviltiška , parodysiu ant pirštų - NE VAITKUS registravo įmones ! Ir dar , bukagalvi , kol Vaitkus dirbo uosto direkcijoje , KARAS nevyko !!! Dirbti galėjo visi , kas nešė pelną LIETUVAI ! Klaiku ....

Bukagalvi , patryjote

Bukagalvi , patryjote portretas
Uostas - LIETUVOS RESPUBLIKOS kol kas " nuosavybė " , nors liberkonservatoriai jį padarė jau AB :) ____2023-01-02 — Klaipėdos jūrų uosto direkcijos pertvarka iš valstybės įmonės į akcinę bendrovę baigta – Registrų centre pirmadienį įregistruoti.... Vaitkus nuo 2019 NEDIRBA uosto direkcijoje ! Kaip dar bukiems paaiškinti ? Beviltiška ...

to M

to M portretas
jei kas pirmas išparceliuos uostą,tai vaitkus.Jau dabar dalis priklauso belaruskalij.Kas tada vadovavo uostui???

:)

:) portretas
Aš tą ir rašau bukučiui :) Vaitkus meru nebuvo , o bukutis jau peza apie pažadus , ypač tilto statybos :) Kuris neva buvo pažadėtas . Vargas tarp konservatorių rinkėjų su išsilavinimu , su kritiniu mąstymu ....vargas . Todėl aš už A.Vaitkų .

tai

tai portretas
kas zadejo tilta per marias ??

to >Niu buki

to >Niu buki portretas
Tai kad praeita karta nebuvo meru isrinktas, kitas laimejo

Niu , bukuti , kontrolinis klausimas

Niu , bukuti , kontrolinis klausimas portretas
apie tiltą ? :) Kada A.Vaitkus buvo Klaipėdos meru ? :) o dabar švieskis kas " stato tiltus " ir kas priima sprendimus ___2014 . __Tiltas per Kuršių marias: daugiau „prieš“ nei „už“ . _____P.S. žmonės , kas darosi ? Kažkokie blūdai . Kam demonstruoti bukumą ?

skaitytojas

skaitytojas portretas
Tik ne už konservatorių

Niu buki

Niu buki portretas
tu dar vis uzrakintas

Niu bukuti ,

Niu bukuti , portretas
kam ar tau žadėjo ? :) Pavargęs tu žmogeli ir nesusuvokęs :) klaiku ...bukizmas klesti ...

>Niu buki

>Niu buki portretas
o kur tiltas per marias jis gi pries 4 metus zadejo

Niu bukuti , iš kur žinai , kad

Niu bukuti , iš kur žinai , kad portretas
Pažadukas ? Išrinksime ir pažiūrėsime . Tu dabar tik pletkini . :)

M

M portretas
Tik,už Vaitkų,priesingu atveju konservatoriai gali jau turi planą,išparceliuoti uostą.Juk jie viską parduos,pinigai išgaruos.Todel,jų planas įkišti jaunus konservatorių klapciukus,ir jais paskui manipuliuoti.Panelės premjerės kalba,kaip bomzo.

Atspėkit iš 2x kas tas Pažadukas

Atspėkit iš 2x kas tas Pažadukas portretas
Mindysiu ministerijų slenksčius,suteiksiu miestiečiams kokybiškas paslaugas,turesime neapšiurusį senamiestį į kurį visi galėsim važiuoti,Rumpiškės rajonas daugiau neskęs,nes aš sustabdysiu lietų,Klaipėdos miestas bus vienintelis pasaulyje be kamsčių,visiems daugiabučių gyventojams įrengsiu stovėjimo aikšteles,žiemą daugiau nepustys mieste. Neišsižadu nė vieno pažado, kurie surašyti mūsų komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ programoje. Kas pasakyta – turi būti ir bus padaryta.

Gatvinis

Gatvinis portretas
taip tai taip, ačiū ponas už gerą jūsų motyvaciją bei pasiryžimus, bet negalvokit kad jeigu ką makliavosit ar nesiskaitysi su viešu interesu, turėst ramybę. Čia jums ne apkiautęs Vilnius..Plakatų turim ,,nawalom", naują mero darbo reglamentą irgi žinom. Žinom ir visą jūsų gražią kompaniją kuri eina su savo planais..;D) Taip kad jei būsite meras - būsite mūsų ,,taikiklyje" Kaip ir Petrošius. Jei jis laimės

O kaip

 O kaip portretas
tu iseisi is palatos nes esi uzrakintas

O jūs iš tos pačios palatos ? :)

O jūs iš tos pačios palatos ? :) portretas
Nes kliedyti apie ekxkomunistus prieš tai užslaptinus 75 m kgbistų sąrašus ir jų neišviešinus , mano galva , gali tik " pacientai " :) Jums atnešiu bananų ir ledų :)

>Jus is kokios palatos

>Jus is kokios palatos portretas
tas NEREIKIA parase labai taikliai, o tamsta laikas iseiti is palatos jeigu nesi uzrakintas

"Nereikia"

"Nereikia" portretas
O kiek buvusiu komunistų, KGB struktūrų spartuolių pluša konservatorių, valdančiųjų gretose? Gal negirdėjote gal garsiausią ių jų- apie Tarybinės konservatorijos garsiausią profesorių patriarchą , "faktinį "valstybės vadovą?

Jūs iš kokios palatos Nereikia ? :)

Jūs iš kokios palatos Nereikia ? :) portretas
aplankysiu su apelsinais :) Ar skyrius uždaras ? :)))

NEREIKIA

NEREIKIA portretas
Klaipedai EXkomunistu ,milicininku ir su neaiskiais vadinamais verslo veikejais bendradarbiavusiu asmenu ,nieko jie miestui nesukurs ,nes yra priklausomi nuo kitu asmenu,be to neturi jokios charizmos ir jokiu sugebejimu ,bus tampomi uz virvuciu ir nesapnuokite apie Klaipedos suklestejima.greiciau iskils gresme Rusijai prisijungti bet kokiu budu Klaipeda prie bolsevikines rusu imperijos.Todel visi i rinkimus ir tokius veikejus ismeskime i ISTORIJOS SIUKSLYNA ,ten jiems vieta nemulkimkite zmoniu savomis utopinemis teorijomis.

6 kolonai ,

6 kolonai , portretas
Gal gali pateikti faktus - skaičius KIEK SĖDI KALĖJIME DABAR kol nėra " mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimo " ! Kiek ? ! Šiaip , gerai , kad bijai kalėjimo :) Liberių bukizmas darosi pavojingas ...

7 kolonai

7 kolonai portretas
bukybe,pasidomėk kiek šalių dekriminalizavo mažo kiekio narkotikus pasaulyje.Liko draudžiančios postsovietinės šalys,kur už žolės suktinę gali sėsti į cypę,kur praesi tokią mokyklą,kad net heroinas su kokainu bus uogelės.

Už Vaitkų

Už Vaitkų portretas
balsuoja adekvatūs žmonės . Taškas . O tie , Vaitkaus dergėjai , panašu turintys bėdų :)

6 kolonai ,

6 kolonai , portretas
vienykitės už libetkonservatorių Petrošių . Jūsų laukia šviesus rytojus su " dekriminilizuotais mažo kiekio narkotikais " , kurie nežino kas esą galės rinktis iš 72 žmogų , lietuviškai kalbėti ir rašyti nebūtina - lietuvių klb išdarkoma ! Vienžo ...:)))

Rinkejas

Rinkejas portretas
Na paskaiciau komentarus šaukianciuju balsuoti uz Vaitku ir..pirmame ture balsavau uz Vaitku, taciau dabar pagalvojau, jei tokie "proto ligoniai" balsuoja, tai kai ji išrinks Klaipedas panašes i tu ligoniu lazareta, todel dar pagalvosiu ar verta uz ji balsuot

Tam klanas :)))

Tam klanas :))) portretas
DABAR 2023 m !!!! O tu dar apie 2019 sapalioji ? :) Vaitkaus komandos nariai , išrinkti 2019 NEI VIENAS NEDALYVAVO savivaldybės viešuose pirkimuose ! Negavo plotų už 1 eurą ! Tik tavo " išsilavinimas " matyt neleidžia suvokti elementarių dalykų , tau tinka propagandinis tekstas , bet ne faktai ? Ir tooookie renka konservatorių Petrošių ? :))) Jooo...lygis . Tik Vaitkus , kaip išrinko į miesto tarybą taip ir dirba . O Petrošius PABĖGO į seimą , klaipėdiečiams dirbti NENORĖJO ! Ir dabar yra tik sąraše į merus , o ne darbui taryboje :) Jokių petrošių .

5 kolona

5 kolona portretas
visi Lietuvos rusai ir baltarusiai vienykytės už vaitkų.Tik jis atves mus į šviesų rytojų,kokį mes turime rusijoj ir baltarusijoj

Sigitas

Sigitas portretas
Na va tik parašyk, kad tie dabar pedofil politinę etiketę turinti kregždininkų-neužmirtuolių partija ir klonuotujų liberalų darinių partijos kratinys (liberalų sąjūdis; Laisvės) savo valdymo metu Klaipėdos miestui yra daug daugiau bėdos pridarę , tai kaip mat dabar jie pradeda savo nepasitenkinimo politinius karvašudžius laidyti. Nes jų tie politiniai partiniai lozungai labai prasilenkia su realiai vykdomais darbais t.y. jie tiesiog yra nevykdomi. Todėl adekvačiai mąstančius Klaipėdos miesto gyventojus ir kviečiu 2023 kovo d. 19 vyksiančiame antrame ture į Klaipėdos merus Klaipėdos gyventojus balsuoti už A. Vaitku.

Kvaiša tu baba !

Kvaiša tu baba ! portretas
Aš lietuvis ir balsuosiu už A.Vaitkų . O tu baba bijok dėl vaikų ir anūkų .

baba

baba portretas
nenorime rusų statytinio mieste.....

Tik UŽ Vaitkų!!!

Tik UŽ Vaitkų!!! portretas
Palaikom p.Arvydą! Neleiskim konservatorių pedopartijai ir jų Petrošiui su narkotikų dekrimininalizavimu užvaldyti Klaipėdos!

Jezusmarija !!!! :)

Jezusmarija !!!! :) portretas
Pampersiniai bukagalviai siuntinėja žmones ?

Katinas

Katinas portretas
Super vadovas bus ir Super Meras. Tik už Arvyda Vaitkų!

Bukagalviui pletkininkui

Bukagalviui pletkininkui portretas
per bukas pasitikrinti kiek laiko ( ar ne 3 m nuo pademijos pradžios ) , kaip sakė Vaitkus , " kabo " užskanda ir burlaivių regatos ? Tiek ir kabo . Tikrinau Todėl Vaitkumi pasitikiu ir balsuosiu už jį , o ne už bemokslius " surajevus " .

to noriu

to noriu portretas
čiuožk į Kauną pas kruvinąjį merą

Bukagalviui ha ha ha

Bukagalviui ha ha ha portretas
O ta mokykla Rusijoje ar Lietuvoje ? ! Lietuvoje , bukagalvi iš " surajevų " . ! Balsuoti turi teisę tik LR piliečiai , bemoksli ! Jei turi teisę ir balsuoja ! Per bukas suprasti ?

Noriu tokios tvarkos kaip Kaune

Noriu tokios tvarkos kaip Kaune portretas
Kauniečiai (eiliniai žmogeliukai) šiuo metu labai patenkinti savo situacija. Viskas išciuckinta ir sutvarkyta. Dabar visi nori tokios tvarkos kaip Kaune.

ha ha ha

ha ha ha portretas
į uostamiesčio tarybą su 1,5 tūkst. reitingo balų buvo išrinkta A. Vaitkaus bendražygė, dirbanti mokykloje „Svetliačiok“, rodo, kad šis komitetas kryptingai dirbo su rusakalbe auditorija.Todėl ne veltui per LRT debatus vaitkaus fone plevėsavo ruzzkių vėliava.Ir tegu jis nemeluoja,kad nepastebėjo

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
tik ne už vaitkų, Viešpatie apsaugok nuo populisto karjeristo vaitkaus

va toks ir klanas

va toks ir klanas portretas
A. Vaitkų labiausiai išgarsino prieš 2019 metų rinkimus iš uosto verslininkų gauta parama ir į valstiečių sąrašą, su kuriuo tuomet kandidatavo, įtraukti uosto verslo atstovai. Du iš jų – anksčiau įmonei „Birių krovinių terminalas“ (BKT) vadovavęs Vidmantas Dambrauskas ir Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupės „Kamineros grupės“ vadovas bei akcininkas Arūnas Tuma – į tarybą buvo išrinkti antrai kadencijai. 2019 metais A. Vaitkaus vestą sąrašą maksimaliomis leistinomis sumomis parėmė ne tik ir tada kandidatavę V. Dambrauskas, A. Tuma, bet ir didžiausias netiesioginis BKT akcininkas Igoris Udovickis bei jo žmona.

Jo

Jo portretas
Mes galime turėti labai panašią situaciją kaip Kaune, kur dominuoja viena aiški verslo grupė ir ganėtinai akivaizdžiai tenkina savo asmeninius interesus arba proteguoja savo verslą ar verslo partnerius. Lygiai panašiai Klaipėdoje tie verslo interesai gali būti iškeliami aukščiau nei miestiečių interesai, ypač turint galvoje uosto problematiką

Bukagalviui

Bukagalviui portretas
Koks klanas ? :) Gimnazijos direktorė ? Dramos teatro direktorius ? Mokyklos vadovo padėjėja ? VŠĮ vadovė ? O gal A.Vaitkus kuris dirba MIESTO TARYBOJE ? ! Klaiku nuo patryyyyjotų bukumo ir " surajevų " suaktyvėjimo . Manau stebėtis kodėl rinkėjas nebalsuoja už liberkonservatorius jau nereikėtų .

ŠLOVĖ VAITKAUS KLANUI

ŠLOVĖ VAITKAUS KLANUI portretas
SUSIVIENYKIME IR APGINKIME IR DAUGINKIME MŪSŲ VERTYBES-toks aligachų šukis Klaipėdoje.

:))))) kukūūūū

:))))) kukūūūū portretas
A.Vaitkus nei planavo , nei seime , nei uosto direkcijoje , nei miesto taryboje - CKT ! !!!! Iki A.Vaitkaus , kol vyko CKT statybos , uosto direkcijai vadovava liberalas E.Gentvilas , kuris net iš EP grįžo į šį postą ir visai nesijaudino dėl " taršos " ar " Baltijos prospekto " užkimšimo :) Susisiekimo ministru dirbo liberalas E.Masiulis . Premjeras konservatorius Kubilius . Liberalieji net Šventosios uostą " statė . "

Jeigu klaipėdiečiams nepabodo žiūrėti

Jeigu klaipėdiečiams nepabodo žiūrėti portretas
į vis ,,gražėjančią"ir tuštėjančią Klaipėdą,tai balsuos už jaunąjį Figaro šen,Figaro ten ( kitais metais vyks rinkimai į Seimą) arba Rinkimų dieną sėdės ant sofučių ir lauks stebuklo. Kam rausta skruostai dėl svetimos gėdos - neveiklios miesto valdžios,tie rinksis kitą kandidatą ,kurio patirtis ir kompetencija neįtiko ir neįtinka labai kompetentigiems (?) ir visai be nuodėmės (?) partijos gerbėjams. Nereikėtų bijoti ir nerimauti, jei būtų išrinktas gerb. Arvydas Vaitkus ,nes po ketverių metų išsirinksite kitą geresnį. Svarbiausia,ateiti į rinkimus .

.

. portretas
Bėda tame, kad protingi ir turintys idėjų žmonės į politiką nebeina. Politikoje liko tik bukagalviai, nesugebantys konkuruoti niekur kitur,- nei versle, nei moksle, nei mene. Mus valdo atmatos, išstumtos į viršų verslo grupuočių, arba įtakingų giminaičių.

Kukūūūūū? Švieskitės :)

Kukūūūūū? Švieskitės :) portretas
Kada pradėtas statyti CKT ir kas tuo metu buvo uosto direkcijos vadovas :) Kas tuo metu buvo seimo dauguma :) Jūs rimtai nieko nežinote ? Apgailėtini ...

.

. portretas
Kokios tos vertybės? Gal CKT, ir sunkvežimiais užkimštas miesto centras?

Ta negalėsiu užmiršti

Ta negalėsiu užmiršti portretas
Aš iki šiol negaliu užmiršti kada Vaitkus mane mušė su savo mėntišykų sapagų,linkiu pralaimėti,

Ne

Ne portretas
Nieko gero iš šio nevykelio

O.

O. portretas
Tik už Vaitkų! Nesuprantu žmoniu, kurie planuoja atiduoti savo balsą už konservatoriu , kuris net negyvena Klaipedoj

Sigitas

Sigitas portretas
Būtent A. Vaitkus kaip kandidatas į Klaipėdos miesto mero postą be jokių gražbiliavimų profesionaliai supranta apie Klaipėdos miesto ekonomikos-socialinės ir ūkio sritis,. Ko puikiausiai žino ką reikia daryti, kad Klaipėdos mieste visi numatomi darbai virstu realybę, o ne tuščiais žodžiu pažadais. Būtent taip buvo paskesni dešimt metų kai Klaipėdos miestą valdė liberalai konservatoriai;konservatoriai-liberalai. Nuo jų valdymo veiksmų Klaipėdos miestas nepatapo patrauklesnis-jaukesnis-svetingesnis-sportiškas-žalias. O patapo atbaidančiu-ne jaukiu; ne išvaizdži; bukų projektų-pastatais apstatytais; miesto gatvių-kelių auto kamšalyniu; tamsiu; purvinu; svetimu. Savaime aišku, kad naujam merui stojus už miesto valdymo vairo reikėtu matytį greitu teigiamų darbų visumą. Būtent jam ir jo komandai reikia išmiežti tų liber.-konser.; konserv.-liber. pridarytą neūkiškūmą. 2023 kovo d. 19 vyksiančiame antrame ture į Klaipėdos merus Klaipėdos gyventojus kviečiu balsuoti už A. Vaitku.

Tik vagys ir sukčiai bijojo

Tik vagys ir sukčiai bijojo portretas
ir iki šiol bijo " mentų " ?

OB , kur ėjimą ? Į kokį priekį ? :)

OB , kur ėjimą ? Į kokį priekį ? :) portretas
Su " valstybės kūrėjais surajevais " ? Ar " mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimu " ? Tai tik tokie dabar konservatorių patriotai ? ! Vatnikai ir valstybės naikintojai panašu tikrai liko :)))

Mentui

Mentui portretas
Linkiu Vaitkui pralaimeti.

Pigiena

Pigiena portretas
Yra tokia veidu iklijavimo programele - iklijuoji snuki ir jis kalba uzduota teksta. O dabar gerai isiziurekite i konservatniku kandidato lupas fesibukuose kisamoje reklamoje.

xbmngh,hk.kl;j/

xbmngh,hk.kl;j/ portretas
BASUOSIU uz vaitku su kruvina RUSKYNO veliava

OB

OB portretas
Konsulatą uždarė, bet vatnikai liko su neapykanta konsevatorių partijai, nepriklausomybei, ėjimui į priekį

Ir aš tik už A.Vaitkų

Ir aš tik už A.Vaitkų portretas
pirmame ture mano kandidatas buvo kitas . Jokių liberių konservatorių. Žiūrint į valstybės valdymą . Mano valstybės " kūrėjai ne surajevai " ir ne " mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimo " , spalvių vestuvių ir 72 žmogų šalininkai . Kas dėl Petrošiaus - užaugęs Nepriklausomoje Lietuvoje , TIK Lietuvai Nepriklausomybę išsaugojo ir atkovojo tie , kurie augo sovietmečiu ! Net tiek nesuvokiame , jei konservatorių " argumentas gimęs " ? Ir ką ? O ką Klaipėdai nuveikė tas Petrošius ? O gal seime kokį pasiūlymą teikė naudingą Lietuvai ? Ar tik " narkotikai " gėris ir būtinybė Lietuvai ? O gal lietuvių klb išdarymas ? Ir t.t.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Kas remia poną Vaitkų persigalvojau ir balsuosiu už jauną, energingąA. Petrošių. Telydi jį sėkmė!

>skilandis

>skilandis portretas
labai sveikai atrodantis,pagarba Petrosiui, sekmes

skilandis

skilandis portretas
Na ir įmitęs tas konservuotas kindziukas

Jurga

Jurga portretas
Tik Vaitkus!Jokiu partiju Klaipedai!

Po Šurajevo cirko Seime/

Po Šurajevo cirko Seime/ portretas
Balsuosiu tik už A. Vaitkų .Sėkmės ! )

>Sutinku

>Sutinku portretas
tai, kad Petrosius is tikruju jaunas ir uzauges nepriklausomoje Lietuvoje, tik uz ji

Erick Kross

Erick Kross portretas
Tik ne už Vaitku,balsuosiu tik už barzduota Kindziuli

Sutinku

Sutinku portretas
Ir aš taip manau,koncervams galimai čia bus eros pabaiga.,o ir šiam jaunam žmogui irgi.,nebent keistu eilinį kartą partijos pavadinimą,jam tai ne naujiena.

Klaipėdiečiai,

Klaipėdiečiai, portretas
jei nenorite šūde maudytis, rinkite tik gerb. Vaitkų !!!

Aš manau taip pat

Aš manau taip pat portretas
Tik A.Vaitkus . Konservatorius Petrošius " su balsavimu UŽ mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimą " , 72 žmogas , lietuvių klb darkymą , ir liberlių juokelius dėl surajevų performansų seime , turėtų likti politiniame užribyje !

Taip

Taip portretas
Manykime po matyti cirko seime,koncervu etiudo kito vadovo negali būti,tik p.Vaitkus,tikimės bus toks,kuri pagaliau rado Kauno miestas.

slidus tipas

slidus tipas portretas
slidokas

Po

Po portretas
Klaipeda tikrai prastai atrodo , jokių naujovių nesukurta ,reikia pakeitimų niūrus apleistas miestas.Primena Kauną prieš 10 metų valdant koncervatoriams.

valerijonas klaipeda

valerijonas klaipeda portretas
Tik Arvydas!

!

! portretas
Rinksime Vaitku konservatoriai yra nuliai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių