Pagrindinė V.Stukaitės-Laniauskienės mintis – karūną nusimegzti, nusinerti, nusivelti ar susirišti. Tam tikslui raginama naudoti geltonus ar aukso spalvą primenančius siūlus.
Ši idėja netruko pasklisti socialiniais tinklais.
Vienas pagrindinių tikslų yra ne tik pati karūna, bet jos gamybos metu žmones susieti draugystės saitais, kaip siūlai žmogaus rankose tampa gaminiu.
Tam tikslui sukurta uždara „Facebook“ grupė „Giedokim, kaip gieda karaliai“, jos nariai dalysis ne tik savo darbo rezultatais, bet ir kalbės, kaip sekasi megzti, nerti ar velti karališkąją karūną. Čia bus galima dalytis patyrimais gaminant karūnas, bendrauti apie Lietuvos valdovus.
Idėjos autorė tikisi, kad skelbiamomis nuotraukomis ir minėtais faktais padės žmonėms suprasti tapatybės svarbą.
Šiuo projektu siekiama sujungti viso pasaulio lietuvius, nesvarbu, kokio amžiaus, sveikatos ar socialinio statuso jie būtų. Skatinama į karūnų gaminimą įtraukti ir neįgalius žmones, jiems svarbu pasijusti bendruomenės dalimi.
„Siekiame ne tik stiprinti tapatybę, bet ir atkreipti dėmesį, kokia nauja veikla padeda mūsų psichinei sveikatai gerėti, naujiems neuronams gamintis. Naujų veiklų mokymasis tam labiausiai padeda“, – grupės nariams paaiškino V.Stukaitė-Laniauskienė.
Galima tikėtis, kad liepos 6-ąją feisbukas mirgės karūnuotų lietuvių visame pasaulyje nuotraukomis.
Naujausi komentarai