Vasarą uostamiestyje dar lauks spūstys?

 • Teksto dydis:

Tikėtina, kad šią vasarą nuo jūros miesto link važiuojantieji vėl strigs automobilių kamšatyse. Miesto valdžia numatė pakoreguoti P.Lideikio ir Herkaus Manto gatvių sankryžą ir taip sušvelninti situaciją. Tačiau permainos iki šio vasaros sezono dar nebus įgyvendintos.

Šią vasarą grįžtantiesiems nuo jūros dar teks apsišarvuoti kantrybe. Tikėtina, kad kelyje nuo Melnragės miesto link, kaip ir anksčiau, drieksis automobilių spūstys.

Tiesa, uostamiesčio savivaldybė turi planų, kaip situaciją būtų galima pagerinti.

P.Lideikio ir Herkaus Manto gatvių sankryžoje numatoma kiek pailginti eismo juostą, kurioje rikiuojasi automobiliai, sukantys į dešinę iš P.Lideikio į Herkaus Manto gatvę.

Toks sankryžos patobulinimas atlaisvintų antrąją eismo juostą, kurioje stoja tiesiai važiuoti ketinančiųjų automobiliai.

Numatoma, kad pailgintoje juostoje tilps apie 10–12 mašinų. Ji bus ilginama dabartinį šaligatvį perkėlus kiek tolėliau.

Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas teigė, kad šiuo metu vykdomas projektavimo ir rangos darbų konkursas.

Konkursui pateiktus vokus su pasiūlymais numatoma atplėšti jau šį mėnesį.

"Paskui bus vertinimas, tikimės gegužę sutartį turėti. Vėliau bus rengiamas pats projektas", – aiškino V.Švedas.

Darbai, kurie veikiausiai truks apie mėnesį, sankryžoje turėtų prasidėti antroje vasaros pusėje.

Tiesa, tikėtina, kad sankryžos tobulinimas gali prisidėti prie dar didesnių spūsčių minėtoje vietoje, nes atliekant darbus prireiks riboti eismą.

"Žiūrėsime ir kaip su projektu seksis. Jeigu vasaros beliks dvi ar trys savaitės, palauksime, o padarysime per rugsėjį, spalį, kai yra mažesni srautai", – prognozavo V.Švedas.

Neatmetama, jeigu užsitęs šiuo metu šalyje galiojantis karantino režimas, dokumentų rengimo procesas gali pailgėti, ir darbai bus pradėti dar vėliau.

Pastebima, kad, daugumai žmonių dirbant nuotoliniu būdu, kai kurie procesai vyksta lėčiau.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu, kodel meras nesiuncia statybininku gaudyti viruso, oi, turejau omeny dirbti

ara

ara portretas
Kuo toliau tuo labiau nusiviliu esama miesto valdžia. Reikia turėti laabai didelius sugebėjimus taip lėtai ir neefektyviai dirbti. Bet ką kol sugalvoja kol išdiskutuoja ir kol įvykdo praeina tiek daug laiko, kad kaune vėliau pradeda ,padaro ir jau senai užmiršę yra. Grynai veltui gauna atlyginimus arba mokėti kas antrą mėnesį už tikį darbą

alg

alg portretas
vel tos pacios dainos jus zalias rodykles pastatykit ir pamatysit kiek laimesit ir ne tik sioje sankryzoje bet visame mieste
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių