Miesto viešosios pirties arba bendrovės "Vildmina" direktorius Vytautas Eitmanavičius trečiadienį buvo iškviestas į savivaldybę pokalbiui dėl tolimesnių įmonės perspektyvų. Pirtis šimtu procentų yra savivaldybės bendrovė, joje dirba 13 darbuotojų.
"Įmonei vadovauju jau 20 metų, per tą laiką buvo visko: kai per metus uždirbome ir tik kelis litus, ir 24 tūkst. Apie pirties privatizaciją kalbama nuo 2008 m. Dabar mūsų bendrovę jau įtraukė į privatizuojamų objektų sąrašą. Stoviu šlapias ir nežinau, kas čia dabar bus", – emocijų prieš susitikimą su Klaipėdos meru neslėpė V.Eitmanavičius.
Pasak direktoriaus, žmonės labiausiai jaudinasi, kad, pardavus viešąją pirtį privatiems asmenims, ji bus uždaryta. Esą verslininkus domina sklypas, kuriame vietoj pirties veikiausiai iškils gyvenamieji namai ar koks nors komercinis pastatas.
"Nepaisant visos tos kilusios miestiečių nepasitenkinimo bangos ir diskusijų, vis dėlto akivaizdu, kad investicijos į pirtį yra nebeišvengiamos. Be to, iki 2016-ųjų kasmet buvo fiksuojamas pirties lankytojų mažėjimas, tik pernai jų skaičius stabilizavosi. Pirtis yra pelninga, tačiau į ją neinvestuojant, jos veikla galėtų tęstis tik dar 2–4 metus", – teigė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.
Trečiadienį buvo svarstomi keli pirties perspektyvų variantai. Tarp jų – ir dalinis arba pilnas akcijų paketo pardavimas. Prieš pateikiant miesto tarybai klausimą dėl įmonės "Vildmina", pasiūlyta atlikti bendrovės akcijų paketo vertinimą.
Svarstoma galimybė įpareigoti investuotojus kurį laiką teikti pirties paslaugas. Esą Klaipėdos savivaldybė šiuo metu yra vienintelė Lietuvoje teikianti pirties paslaugas miestiečiams.
Naujausi komentarai