Vietoj kultūros Atgimimo aikštėje – keiksmų lavina ir belangės žargonas

Kas tas per veikėjas Petrolevičius?

Kas tas per veikėjas Petrolevičius? portretas
Iš kur jis atsivaideno darbui su jaunimu? Reikia su tokiais elgtis kaip sako senoliai ,,plunksna i sikna ir tegu lekia zvimdams". Rado mat jaunimo išraiškos formą - keiktis blevyzgotis ir budulizmą viešai daryt. Ar čia tikroji mūsų lietuvių KULTŪRA ? Ar taip prastai reikia rezonuoti (sužadinti) atgarsį į socialines problemas ir skaudulius? Kai maumuonėlis pas pačius tokius a'lia vadovus permirkęs degradacija ir primityvumais, o kūrybinių idėjų badas ir dar kartą badas, tai kodėl reikia tokiems atiduoti kuruoti Jaunimą?

Kraupu

Kraupu portretas
"Jeigu mes esame Europos jaunimo sostinė, suteikiame galimybę visiems atrasti save. Su Europos jaunimo sostinės vėliava jaunimas gali ateiti ir išreikšti save, jis gali klysti ir už tai neturi būti nulinčiuotas. Štai tokią vėliavą mes keliame", – aiškino patarėjas D.Petrolevičius. Pasak jo, šių metų renginiams buvo skirta 800 tūkst. eurų, iš viso per trejus metus Europos jaunimo sostinės renginiams Klaipėda skyrė 1,5 mln. eurų.

Prevencija

Prevencija portretas
Vaikai nekalti, kalti suaugusieji. Bet kokiu atveju kalti organizatoriai ir politikai kurie skyre siam renginiui 1,5 milijono. Galėjo skirt psishinei sveikatai ir smurto prevencijai

LDM

LDM portretas
Tekstas ponams ausį rėžia. Bet tokie tekstai ne šiaip sau atsiranda, reiktų mums kaip visuomenei užduoti klausimus patiems sau, kodėl metų metais seksualiai išnaudojamos paauglės tokiose įstaigose kaip pavz. Švėkšnos internatas vyko institucijų panosėje, visuomenės akyse... Šiame tekste neužmaskuota grubia kalba ir yra visuomenės panosei išsakyta, ką paauglė jaučia, kai ją išnaudoja laibai jau suaugę šlųkštūs diedai. Lietuvoje mes labai ilgai toleruojame seksualizuotą smurtą, ko reikia stebėtis, kad galų gale vaikai nutaria nebetylėti. Kas išdrįs iš kultūros isntitucijų, politikų, nomenklatūrininkų drąsiai stoti į reperės poziciją? Kas išdrįs pripažinti, kad šiuo atveju ne Lietuvių kalbos komisija su jos taisyklėmis svarbi, o jaunų žmonių šauksmas, jų pozicija ir jausmai. Visiems nepakantiesiems, kurie drįsta teigti, kad tai baisus jaunimas, reiktų į save pažiūrėti. Vaikai, paaugliai mūsų veidrodis. Bet jie išdrįsta nors ir žiauriai grubiai, bet žerti tiesą mums į akis!

gyventoja

gyventoja portretas
matosi kokia Lietuvos ateitis su tokiu jaunimu, kaip išauklėjome manau tėvai turėtų atsakyti už tokį dukros poelgį

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
O mažiausiai dėl to kalti vaikai! Ne jie keiksmažodžius ir vulgarybes sugalvojo. Ir dorovę paskelbė "ne šio pasaulio dimensija" ne jie. Ko norėti, kai net mūsų vyriausybė, sprendžiant iš jos darbų ir ketinimų, yra amorali!.

Jo

Jo portretas
Tikrai geda, laidoje FARAI uz dyka tokiu koncertų būna. Kur padėjote pinigus? Kad tik tokiems koncertams uzteko . Organizatorius reikia kaip reikiant istirti ir nubausti.

R.S.

R.S. portretas
Man tai visa ta ,,jaunimo saviraiška" kalba apie Bruklino patiltės negrų šiukšlyno kultūrą ir nekokį mūsų jaunosios kartos vidaus pasaulį. Tiesiog, to pasaulio skurdą (vargšai vaikai). Na gerai, tebūnie jie jau tokie ir nekitokie, bet kur tada mūsų koordinatorių, dėstytojų ir kitų auklėjimo bei ugdymo korifėjų protas? Čia jų toks darbo rezultatas? Čia jie taip ugdo mums pareinančios kartos lygį ir supratimą apie skonį estetiką ir vertingus dalykus?Ir dar. Labai norisi galvoti kad ponai sumastė kaip per jaunimą pasimt pinigus numetant pigiausią Beleką... Gėda. Didžiausia gėda.

Petroleviciui

Petroleviciui portretas
Dar saviraiska yra musk juodaodi, zaidimas rusiska rulete, gerbiamas patarėjas turėtų atsistatydinti o ne skatinti smurta,neapykanta ir ginti . Uz tokius dalykus yra reali bausmė. Tampate bendrininku

Agnei

Agnei portretas
Puncks not Rapers Dead. Padek kabliuka pati:)

Agnė

Agnė portretas
Baisu ir gėda dėl tokių, atsiprašant, kultūros renginių organizatorių. Kurie leidžia išeiviams iš mėšlinų šeimų drabstyti tą mėšlą nuo scenos. Bet ko norėti iš reperių? Pažiūrėkite, kiek jų gretose nuteistų, net už nužudymus, išprievartavimus. O tokių mergužėlių galas irgi būna dažnai tragiškas. Miestas neturėtų suteikti jokių viešųjų erdvių tokiems atmatoms. Padugnių vieta - zonoje.

Baisu

Baisu portretas
Jeigu mes esame Europos jaunimo sostinė, suteikiame galimybę visiems atrasti save. Su Europos jaunimo sostinės vėliava jaunimas gali ateiti ir išreikšti save, jis gali klysti ir už tai neturi būti nulinčiuotas. Štai tokią vėliavą mes keliame", – aiškino patarėjas D.Petrolevičius. PRADES METYT FEKALUS NUO SCENOS, ISREIKS SAVE IR NEBUS NULINCIUOTAS? MESKAUSKIENE SIO PROJEKTO DIREKTORE , KUR PADĖJAI MILIJONA? GEDA. ATLIKIT AUDITA. ZURNALISTAI NETYLEKIT.

Tai

Tai portretas
Jaunimas yra jaunimas. O šitam renginiui ne vieta centrineje aikšteje Totalus organizatoriu fiasko. Ir bukite geri patraukite tuos UJOBIŠČIAS KONTEINERIUS. Iniaciativa gerai bet ne šitas šudarankiu "menas" miesto centre o vieta jam bent jau centro periferijoje.

Klpd.

Klpd. portretas
Vargšė mūsų Atgimimo aikštė - turbūt dar niekad nebuvo tokio laikmečio, kad pasityčiojimas ir šiukšlyno kultūra tiek laiko ją bjaurotų. Čia tas pats kaip kad pastatytų viešus tualetus, toks lygis.

Oi oi oi

Oi oi oi portretas
Gerai jaunimėlis pavarė! O liaudies tarnai ir banderlogai su šlipsais,-tegul pasižiūri Zero,-Vilnius-kultūros sostinė!!

Nina Puteikienė

Nina Puteikienė portretas
Kiek žinau, koncertus, kuriuose skamba keiksmažodžiai, nepilnamečiai neįleidžiami. Tai tas pats principas galioja ir atlikėjams. Žanras šiuo atveju ne pasiteisinimas. Repo atlikėjas Liaudanskas Svaras apie tai kalba labai aiškiai: "Kai grojame klube, festivalyje, tamsioje aplinkoje, leidžiame sau daryti, ką norime. Kitaip yra kai grojame socialiniuose renginiuose, koks mums yra ir „Sostinės dienos“. Niekada nevartojame keiksmažodžių mažiems vaikams tupint prie scenos. Turime krūvą alternatyvų, kaip juos pakeisti." Tai akivaizdžiai rodo, kad keiksmažodžiai nėra repo esmė.

Pravieniškių gyventojas

Pravieniškių gyventojas portretas
Jaunos merginos kalba taip, lyg jos būtų 40 metų praleidusios už grotų.Apie vaikinus visai nutylima.

Kaimo buduliams

Kaimo buduliams portretas
Kokie tėvai,tokie ir vaikai

veizėkiat

veizėkiat portretas
o žmoga, apdraba ir dar daugybe nesąmonių yra norminė kalba? Kaip jaunimėlį mokinate (o jis labai talentingas) tą ir turite.

To petras sakalauskas

To petras sakalauskas portretas
Apie kokius išvaistytus milijonus kliedi?Ir tipai rėkiantys apie jų svaistomus pinigus,dažniausiai patys slepia mokęsčius

Efa

Efa portretas
Apsisik....iki ausu.....organizatoriai,o del konteineriu ,tai atrodo kad jie perkelti nuo molo .....ir tikrai nepuosia aikstes ....kazkokie svetimkuniai .....ir viskas mero pasoneje ,gal vazinejate su tamsintais akiniais kad nematot ...

mociute

mociute portretas
Merguzele isdeste savo patirti

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Normaliai. Kokie organizatoriai, toks ir veiksmas. Iš renginio pavadinimo (Europos jaunimo kultūros sostinė) jie išmetė žodį "kultūra". Tai buvo aiškus ženklas dalyviams. Kitas renginys su grotažyme ir iškraipytu miesto vardu turėtų duoti dar nuostabesnių "saviraiškos" vaizdelių.

jis

jis portretas
Mano nuomone- tai netoleruotina. Tokius kvailus eilėraščius su ritmu gali kur skersgatvyje balandžiams deklamuoti, bet tikrai ne viešai. Kas tos mergelkos galvoje dedasi jos pačios reikalas, bet tai tikrai yra negerai.

4

4 portretas
Žodžiai tai informacija ir jeigu tekstas buvo suprastas, reiškia visi žodžiai tinkami naudojamui. Visais laikais pagyvenusiems žmonėms nelabai normalu kas patinka jaunimui, tai kad viskas OK, viskas einasi pagal evoliucijos dėsnius

Nu nu

Nu nu portretas
Pasipiktink , pasipiktink

Isvada

Isvada portretas
Taip ir buna, kai valdininkai ir ministeriai nusisuka nuo tautos ir tik stengiasi prisikist kisenes. Uzsiaugino debilu karta, kuri “slyvose” klausosi rusisku “bumciku” ir ruko zole. Tegyvuoja arabu planas! :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių