Vytautas Valevičius: buvo smagu | kl.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Vytautas Valevičius: buvo smagu

12 2025-04-07 05:00

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Zanavykas

Nuosaikus išmintingo vyro interviu. Sėkmės ne vien darbuos!
0
0
Nieko gero

Chroniškas prisitaikėlis. Dar kartą galima pasakyti kad turimas žinių kiekis neapsprendžia asmenybės. Jei niekšelis tai vistiek niekšelis. Nors ir su diplomais:D:D
5
-3
Gerdas

Jakavičius nebuvo partijos komiteto trečiuoju sekretoriumi, jis buvo konservatorijos komunistų lyderis.
5
0
Senis tas piktas

Greitakalbės murmėtojas sau po nosim, išmano ir moka savo dalykus, bet išaiškint studijuojantiems to nemoka, tiek žinių. Palyginus su dabartiniais vaf1iais taryboje dar palyginus nieko, kur visoki cigarečių kaulytojai iš 1998 metų dirba administracijos direktoriais
6
-1
Kazys

Studentų kirvis.
6
-2
V

Mokytis reikia, o ne tingėti jaunuoli.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

N.

Mokytojau V, kreipiniai sakinyje išskiriami kableliais. Netingėkit pakartoti mokyklines gramatikos taisykles.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Gerai

pasakė apie žemaitaitį. Tik kvaliams be smegenų jis tiko.
5
-5
Liet.

Snukis blogo žmogaus
4
-4
Nezabitauskas

Bijau, kad p. Valevičius su savo knyga apie kvailius pats neapsikvailintų. Jau esu jam siūlęs neskubėti kitų rūšiuoti pagal protą. Bet ir vėl jo pareiškimas, kad kvailiai renka kvailius, o jis pats - suprask, esąs protingas, nes balsuojąs "už protingus", kelia šypseną. Kuo kvailys skiriasi nuo protingo? Kvailys mano esąs be jokios abejonės protingas, protingas supranta esąs ganėtinai kvailas. Paprasta taisyklė, bet ar ją žino p. Valevičius?
14
-3
neabejoju, jog

esi žemaitaitininkas. Įsižeideio dėl TIESOS apie jį :) :) :)
1
-7

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

AAA

Ž drąsus kovoja prieš prisitaikėlius, sistemą. galva dirba greitai(liežuvis pergreit). VV deja liko ant sofos smaukytis, nes kitko nemoka, na dar liokajus ruošt...Gaila.
2
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)