Buvusią sugyventinę terorizavęs vyras siunčiamas už grotų

 • Teksto dydis:

Klaipėdos apygardos teismas atmetė už buvusios sugyventinės terorizavimą nuteisto vyro skundą, įsiteisėjus nuosprendžiui, jis siunčiamas už grotų, pranešė prokuratūra.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, teismas pripažino 39-erių metų uostamiestyje gyvenantį vyrą kaltu dėl asmens terorizavimo, fizinio skausmo sukėlimo bei turto sugadinimo. Anksčiau ne kartą teistam vyrui teismas skyrė pustrečių metų laisvės atėmimo bausmę.

Bylos duomenimis, po nesėkmingai susiklosčiusių santykių nuteistasis, panaudodamas psichinę prievartą, terorizavo bei sistemingai baugino buvusią sugyventinę.

Nusikalstami veiksmai pasireiškė grasinančių ir bauginančių trumpųjų SMS pranešimų rašymu nukentėjusiajai, persekiojant ir laukiant jos viešose vietose, atjungiant elektros tiekimą nukentėjusiosios bute.

Pasak prokuratūros, nuteistasis baugino buvusią sugyventinę ir kartu su ja buvusią jos dukrą, mėgindamas naktį patekti į butą per balkoną. Kai kurie grasinimai buvo įgyvendinti – nuteistasis smurtiniais veiksmais buvo sukėlęs fizinį skausmą bei buvo nežymiai sutrikdęs nukentėjusiosios sveikatą, sugadino jos turtą.

Į teisėsaugos pareigūnus dėl nukentėjusiosios atžvilgiu daromų nusikaltimų kreipėsi ne tik pati moteris, bet ir šalia gyvenantys, girdėtiems konfliktams abejingi nelikę kaimynai.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavusi ir valstybinį kaltinimą teisme palaikiusi Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Kristina Blinstrubienė teisme gynė poziciją, kad ne kartą teistam vyrui tikslinga skirti realią laisvės atėmimo bausmę. Pasak prokurorės, kaltinamasis nebuvo kritiškas savo veiksmams, savo agresiją nukentėjusiųjų atžvilgiu jis demonstravo ir viso bylos nagrinėjimo teisme metu.

Šiemet balandžio 22 dieną Klaipėdos apylinkės teismas pripažino vyrą kaltu dėl jam inkriminuojamų nusikalstamų veikų ir skyrė jam galutinę subendrintą pustrečių metų laisvės atėmimo bausmę.

Šį teismo sprendimą nuteistasis apskundė apeliacine tvarka, tačiau rugsėjo 15 dieną Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs bylą, nuteistojo skundą atmetė.


Šiame straipsnyje: teismasbuvusi sugyventinėsugyventinės terorizavimaslaisvės atėmimo bausmėpagalba moterims

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ot, įdomu

Ot, įdomu portretas
O kaip jaučiasi prokurorai Normantas, Blaževičius, advokatas Žvironas? A? Už sutarkuotą bylą 2013-2015 m dar negavo atpildo tokiu pavidalu, kad ėmė naktimis jiems vaidentis ir artimiausi žmonės vis prašo ir prašo iš jų pinigų dozei eilinei? Nes supuvo jau venos ir beliko į kirkšnis leistis. Ar vis dar vaidina "elitą" ir žmonių likimus sprendžia?

Supudyt ant naru

Supudyt ant naru portretas
Tokius isigimelius..
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių