Dėl nelegalių lenktynių uostamiestyje vairuotojų laukia baudos

 • Teksto dydis:

Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai didžiausią dėmesį skyrė pavojingo ir chuliganiško vairavimo, mobiliojo ryšio priemonių naudojimo be laisvų rankų įrangos, saugos diržų nesegėjimo ir transporto priemonių skleidžiamo triukšmo kontrolei. Iš viso nustatyta 344 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Neviešu būdu užfiksuoti 49 vairuotojai, penktadienio vakare dalyvavę nelegaliose lenktynėse, vykusiose pietiniame uostamiesčio pakraštyje. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 170 iki 230 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo trijų mėnesių iki pusmečio.

Mobiliojo ryšio priemonėmis neleistinai naudojosi 112 vairuotojų, 35 nesegėjo saugos diržų, septynių patikrintų transporto priemonių triukšmo lygis viršijo leistiną normą. Visoje Klaipėdos apskrityje per savaitę užfiksuoti 748 greičio viršijimo atvejai.

Sekmadienį, gegužės 31 d., policijos pareigūnai vėl itin didelį dėmesį skyrė tvarkai Rietavo turguje prižiūrėti. Dėl netinkamo apsauginių kaukių dėvėjimo įspėta 14 pardavėjų ir 91 lankytojas. Policijos pareigūnai patikrino 882 transporto priemonės. Trys vairuotojai nubausti, nes nesegėjo saugos diržų, du transporto priemonių nebuvo apdraudę privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, vienas nebuvo atlikęs privalomosios automobilio techninės apžiūros. Dėl netinkamai degančių ar nedegančių priekinių žibintų įspėta 17 vairuotojų. Draudžiamose vietose šį sekmadienį automobilius buvo pastatę tik trys vairuotojai, o prieš savaitę tokių pažeidėjų buvo 36.

Turgavietes tikrino ir Klaipėdos miesto PK bei Viešosios tvarkos tarnybos pareigūnai. Trijose uostamiesčio turgavietėse ir 24 patikrintuose prekybos centruose dėl netinkamo apsauginių kaukių dėvėjimo įspėti 28 asmenys, Smiltynėje dėl kaukių ir atstumo prie prekybos vietų nesilaikymo įspėta 17 asmenų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Vien dėl didelio triukšmo tokie dragai negali vykti bet kur. Jeigu terorizuoji žmones tokiu triukšmu - mokek didele baudą. Nekalbant jau apie nesauguma. Vokietijoje per tokį neoficialų dragą buvo užmušta moteris- vairuotoja, tai dabar ten siaubas kokios baudos.

"Musarui"

"Musarui" portretas
Susimeskit, gaukit vietą ir pasidarykit?Kodėl savivaldybė turi dalyvauti Beprotnamio lenktynėse? Juk į kitas azartinių žaidimų sritis valdžia neinvestuoja, tai- tik privatus verslas...

Chi

Chi portretas
Gal tingite susirinkt pinigus?? Kas vakarą po 21valandos Minijos gatve prakaukia lenktynininkai, užbaubia mašinos taip, kad namie pašokame iš vietos.., gerai, kad tai trunka tik apie minutę. Įsivaizduoju, kas būtų, jei tuo metu kokia bobulė eitų perėja..
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių